A Vuelta Sportiroda újranyitja állásajánlatait:

Még tart az idei szezon, de mi már 2018-ra készülünk. Olyan sok lesz a feladat, hogy ehhez kevesen vagyunk. Időben szeretnénk felkészülni a nagy kihívásokra, ezért több munkakörben is állást kínálunk. Évente 60 rendezvénynapon, több mint tízezer embert ültetünk bringára az ország számos pontján és határokon is túl.

Érdekes, izgalmas munka vár nálunk - főleg akkor, ha szereted a kerékpársportot, és ha részese szeretnél lenni olyan kihívásoknak, mint például a Tour de Hongrie szervezése, vagy a BringaAkadémia tantárgy iskolai bevezetése.

Jelenleg a következő pozícióra keresünk munkatársat:

Senior értékesítő

Rendezvényeink reklámfelületeinek és támogatói státuszainak értékesítésére tapasztalt munkatársat keresünk.

Feladatok
• Részvétel az értékesítési stratégia kidolgozásában
• A Sportiroda felületeinek és eseményeinek értékesítése
• Új támogatók felkeresése
• Kapcsolattartás a meglévő támogatókkal
• Teljes körű adminisztráció

Elvárások:
• 3-5 év értékesítési tapasztalat
• Magabiztos, meggyőző fellépés
• Stratégiai gondolkodás
• Terhelhetőség
• Mérhető eredmények
• Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt

Előny:
• Szponzorációs és/vagy sportmarketing terén szerzett tapasztalat
• Működő kapcsolatrendszer
• Saját autó

Amit kínálunk:
• Rugalmas munkavégzési lehetőség
• Fix alapbér + jutalék
• Fiatal csapat

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület.
Ha magadra ismertél, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod az iroda@vuelta.hu címre.

A fenteiken kívül várjuk rendezvényeinkre önkéntesek jelentezését. Ha szeretnél egy pörgős csapatban, szuper rendezvények lebonyolításában segíteni, küldd el elérhetőségeidet az info@vuelta.hu címre, és felvesszük veled a kapcsolatot.

Elfelejtett jelszó