A XIII. Mátra Maraton eredményei

 

Részletes eredmények letölthetők itt >>>

 

A Magyar Kerékpársportok Szövetsége által rendelkezésünkre bocsátott magyar bajnoki eredménylista letölthető xls formátumban itt >>>

 

Elit felnőtt kategória

 

Férfi felnőtt - Hosszútáv:

1. BLAZSÓ Márton (VKE-NELSON)
2. SZATMÁRY András (Waberer's Areus Cube Mtb Team)
3. CZARNOTA Bogdan (Kross Racing Team)

 

Női felnőtt - Középtáv:

1. POÓR Brigitta (Merida Maraton Team-CST)
2. DÓSA Eszter (Vitalitás SE - Kross)
3. OROSZ Anita (Trek SE)

 

Hosszútáv

 

Férfi MASTER2:

1. MIRCEA Gusztáv Róbert
2. PAPP Dénes (MEDITECH SC)
3. PÓSFALVI Tamás

 

Férfi MASTER1:

1. BOGÁR Gábor (Waberer's Areus Cube Mtb Team)
2. BURUCZKI Szilárd (Merida Maraton Team-CST)
3. HORVÁTH Csaba (Focus Team Hungary)

 

Középtáv

 

Férfi MASTER3:

1. EGEI Tamás (Trek SE)
2. DR. SIMONYI Ákos (Bike4life)
3. TORDAI Csaba (Trek SE)

 

Férfi MASTER2:

1. BERKES MÉSZÁROS János
2. TAKÁCS Szabolcs (Sólyom Team)
3. HÓBOR Péter (Agro-Alfa Team)

 

Női MASTER2:

1. RÁCZ Katalin (Bringabanda SC)
2. MAROSFFY Orsolya (Száguldó Virágok SE)
3. NÉMETH Eszter (Száguldó Virágok SE)

 

Férfi MASTER1:

1. KELEMEN Árpád (NoMad Merida CST)
2. HAUSER Tamás (ProSport Team Košice)
3. TÁNCOS Sándor (MEDITECH SC)

 

Női MASTER1:

1. NÉMETH Nóra (Alpinbike Team Endura Giant High5)
2. SURÁN Mónika (MEDITECH SC)
3. CSÉRI Szilvia (FEMAT-ZKSE)

 

Férfi FELNŐTT:

1. DOBAI JOLTVINSCHI Robert (NoMad Merida CST)
2. NASZÓDI Zsolt (Seven Hills MTB SC - KELLYS - TuttiBringa)
3. NAGY Szabolcs (Bringabanda SC)

 

Fiú U19:

1. KÁDI JÓZSEF KRISZTIÁN (Cube-Csömör)
2. MOLNÁR Ede Károly
3. KONDÁKOR Tamás

 

Lány U19:

1. KURUCZ Anna Magdolna (Bringabanda SC)
2. GÁL Zsófia (NAGY SE)



Rövidtáv

 

Férfi MASTER4: 

1. MELIHERCSIK János (Salgótarjáni HKE)
2. KOÓS Dezső
3. ILLÉS Ferenc

 

Férfi MASTER3: 

1. PUSZTAI Árpád (ZEKE)
2. DOLONAI György
3. ZELMER Erhard

 

Női MASTER3: 

1. POLERECZKY Éva (Bike4life)
2. GÉVAY Lilianna (Vitalitás SE - Kross)
3. DR. CZIBÓK Csilla

 

Férfi MASTER2: 

1. FÉSÜS László (MEDITECH SC)
2. KOVÁCS András (Merida Maraton Team-CST)
3. HOVÁN Róbert (NYKSE)

 

Női MASTER2: 

1. IMRE Zsófia
2. BANKÓ Andrea (Telki Bike Team)
3. JAKAB Enikő

 

Férfi MASTER1: 

1. IMRE Szabolcs (Merkapt Maraton Team SE)
2. KOVÁCS ATTILA (Bringabanda SC)
3. SIMONYI András (Bike4life)

 

Női MASTER1: 

1. KISS Mónika (BIKE ZONE Gödöllő)
2. VARGA Adel  (Vuelta Sportegyesület)
3. CZEIZLER Zsuzsanna

 

Férfi FELNŐTT: 

1. ZÁRAY László (Merida Maraton Team-CST)
2. HATTYÁR Dániel
3. HACSI Ákos (team3K)

 

Női FELNŐTT: 

1. TANÁCS Gabriella (Team Heavy Pedál - Szeged)
2. MÉSZÁROS Diána (Bike4life)
3. ENDLEIN Viktória

 

Fiú U19:

1. URBÁN Bence (Salgótarjáni HKE)
2. D.KOVÁCS Dávid (Fillari Team Budaörs)
3. SELMECZI Imre ifj. (PCCC)

 

Lány U19: 

1. MAJOR Krisztina (Küllőnjárat)
2. KOVÁCS Nóra (Jbike Team)

 

Fiú U17:

1. VALTER Attila (Cube-Csömör)
2. KOVÁCS Dániel (Cube-Csömör)
3. HETÉNYI Gergely (PCCC)

 

 Lány U17:

1. BUKOVÁCZ Kata (Cube-Csömör)
2. CSIKÁNY Bianka (Salgótarjáni HKE)
3. KAPOTT Szonja

 

Fiú U15: 

1. HAJAS Dávid (Agria KTK)
2. VAS Balázs (Merida Maraton Team-CST)
3. VARGA Dániel Bence (Salgótarjáni HKE)

 

Lány U15

1. VAS Kata Blanka (Merida Maraton Team-CST)
2. NÉMETH Lilli (Cube-Csömör)
3. FÖRDŐS Kata Barbara  (Cube-Csömör)

 

Fiú U13:  

1. BARANYI Dávid Áron (Decathlon Mátéhegyi Bike Team Borsodnádasd)
2. PATAKIBarnabás (Alpinbike Team Endura Giant High5)
3. GERELY Attila (Crosskovácsi SE)

 

Lány U13:

1. KÁDÁR Anna (Focus Team Hungary)
2. VEKLYUK Nikoletta
3. FEKETE Zsófia (Focus Team Hungary)

 

Belépés
Elfelejtett jelszó