Mátra Maraton 2014 - Hírek

Triatlonos hódította el a mountain bike bajnoki címet
2014.09.04. 14:42

Az augusztus utolsó hétvégéjén megrendezett XIII. Mátra Maraton idén egyben Maraton Országos Bajnokság is volt. A nők között a bajnoki címvédő, Dósa Eszter volt a fő esélyes, a versenyen azonban a korábbi U23-as világ- és Európa-bajnok tereptriatlonista, Poór Brigitta diadalmaskodott. A részletekről az újdonsült bajnokot kérdeztük.

Tovább...

Blazsó Márton és Poór Brigitta nyerték a XIII. Mátra Maratont
2014.09.04. 09:13

A hétvégén rendezett hagyományos Mátra Maraton idén – amellett, hogy a TOP Maraton sorozat záró versenye – Maraton Magyar Bajnokság is volt. A rendezvénynek most is a gyöngyös-sástói Oxygen Adrenalin Park adott otthont, ahol közel 1300 versenyző vágott neki mountain bike-jával a három táv valamelyikének. A felnőtt férfiak versenyében Blazsó Márton nagy csatában, igen szoros versenyben győzött, míg a hölgyeknél a tereptriatlonos szakágból érkező Poór Brigitta állt a dobogó legmagasabb fokára.

Tovább...

Mátra Marci 2014 - Blazsó a bajnok
2014.09.01. 15:44

Blazsó Márton ötödször nyerte meg a Mátra Maratont – és pályafutása során most szerezte meg először a maraton magyar bajnoki trikót.

Tovább...

XIII. Mátra Maraton – mountain bike maraton magyar bajnokság
2014.08.13. 09:37

Augusztus 31-én, vasárnap Gyöngyös-Sástóról három távon indulnak a Mátra Maraton futamai, ahol minden korosztályban mountain bike maraton magyar bajnokot is avatnak. Szombaton délután az Adrenalin Parkban a legkisebbeket várják a hagyományos gyerekfutamokra. A maratonra az online előnevezés augusztus 17-én zárul.