Ismét cyclocross nyílt nap volt a Sportligetben
2016.12.05. 13:42

A nagy sikerre való tekintettel újabb Bringapark cyclocross nyílt napot tartott a Kőbányai Torna Club.

Tovább...

Cyclocross-szal ismerkedtek a bringások Kőbányán
2016.11.29. 08:46

A Kőbányai Torna Club és a Vuelta Sportiroda múlt vasárnap, november 27-én, rendezte meg az első cyclocross nyílt napot a kőbányai Sportligetben, a BringaParkban. Az eseményen közel 60 lelkes kerékpáros próbálta ki a cyclocross-t és vágott neki a négy futam valamelyikének, melyet háromféle távon rendeztek meg.

Tovább...

Elnökségi jelölés az MKSz közgyűlésre
2016.11.15. 19:27

Tisztújító közgyűlést tart a Magyar Kerékpáros Szövetség 2016. november 16-án. A mai napig azonban nem nagyon lehetett hallani elnökjelöltek csatájáról.

Tovább...

Ingyenes cyclocross edzőversenyek a Sportligetben
2016.11.14. 16:02

A Bringapark Cyclocross nyílt nap keretén belül ingyenes edzési lehetőséget biztosít a Kőbányai Torna Club november 27-én és december 4-én, a kőbányai Bringaparkban. Az edzőversenyekre főként az utánpótlás korúakat várjuk, de a felnőttek is rajthoz állhatnak. Gyere el, és készülj fel velünk a december 11-i Kőbányai Bringapark Kupára, ahol már élesben megy a verseny!

Tovább...

Elindult a nevezés a Kőbányai BringaPark Kupára
2016.10.19. 13:32

Az idei szezonban egyetlen alkalommal, 2016. december 11-én rendezzük meg a Kőbányai BringaPark Kupát, ami a Cyclocross Magyar Kupa sorozat 4. állomása lesz.

Tovább...

Pelikáné a Cyclo-Cross Magyar Kupa összetett aranya
2015.12.13. 19:15

Kőbányán zárult december 13-án a Cyclo-Cross Magyar Kupa, ahol Pelikán János futamgyőzelmével a Kupa összetett aranyát is bezsebelte. A Kőbányai Bringapark Kupát elit nők között a master Európa bajnok Cseh Veronika nyerte.

Tovább...

Vasárnap újabb cyclo-cross hihívás a BringaParkban
2015.12.11. 09:36

December 13-án, vasárnap zárul a Cyclo-Cross Magyar Kupa a kőbányai BringaParkban. A novemberi futamhoz képest kissé módosított pályával és sok újdonsággal várjuk a versenyzőket és a nézőket egyaránt.

2015.11.22. 18:57

Rekord létszámmal rajtolt vasárnap a Kőbányai Bringapark Kupa, ami egyben a Cyclo-Cross Magyar Kupa harmadik állomása volt. A kőbányai versenyen közel kétszázan indultak, amatőrök és profik egyaránt. Elit kategóriában Búr Zsolt végzett az első helyen, aki győzelmével feljött a Magyar Kupa összetett dobogójának második helyére.