Eredményeink

2017

  • a csapat 55 versenyen indult,
  • összesen 118 érmet szerzett
    • 52 db arany
    • 35 db ezüst
    • 32 db bronz

Országos Bajnokságokon:

  • 5 db arany (Majoros Dávid: CX, Pakot András: MTB XCO, Bók László: Para, Specziár Viktor: CX és Kritérium)
  • 5 db ezüst (Majoros Dávid: MTB XCO, Országúti mezőny, Időfutam, Kritérium, Kovács Kristóf: Kritérium)
  • 3 db Bronz (Pakot András: Pálya 200 m, Pálya 1000 m, Specziár Viktor Országúti mezőny)

Az MTB Magyar kupa összetettet U13-ban Majoros Dávid nyerte

CR Magyar kupa összetettek:
U11: (31 indulóból)
4. hely: Simon Viktor

U13: (28 indulóból)
2. hely: Pakot András,
3. hely: Dorogi Alex
17. hely: Sülle Iván

U15: (32 indulóból)
1. hely: Majoros Dávid
3. hely: Kárpáti Bálint
15. hely: Borsos Szabó Ábris
16. hely: Al-Sairafi Dávid
20. hely: Sulok Péter

Master1: (39 indulóból)
6. hely: Kovács Kristóf

Master2: (71 indulóból)
3. hely: Specziár Viktor

Master3: (22 indulóból)
2. hely: Kolb Tamás

Eredmények Személyekre lebontva:

A legeredményesebb versenyző Pakot András, de ha a Bajnoki érmeket vesszük csak figyelembe, akkor Majoros Dávid.

Pakot András: (2006)
1. hely: 16 db
2. hely: 9 db
3. hely: 6 db

Majoros Dávid: (2005)
1. hely: 11 db
2. hely:12 db
3. Hely: 7 db

Dorogi Alex: (2007)
1. hely: 4 db
2. hely 2 db

Kárpáti Bálint: (2005)
2. hely: 3 db
3. hely: 4 db

Simon Viktor: (2008)
1. hely: 1 db
4. hely: 2 db + 5. hely

Al-Sairafi Dávid: (2004)
1. hely: 1 db
2. hely 1 db

Sülle Iván: (2006)
4. hely: 1 db
9. hely: 1 db

Sulok Péter: (2005)
10. hely 1 db

Borsos Szabó Ábris: (2005)
8. hely: 1 db
10. hely: 1 db
11. hely: 2 db

Krautwurst Bence: (2004)
Most a CR OB-n indult először versenyen
Végigment U15-ben 17. hely

Nagy Bertalan: (2004)
Nem indult még versenyen

Felnőttek:

Bók László: (1975)
1. hely: 1 db
Nemzetközileg vannak top 10-es helyezései is.

Kolb Tamás: (1966)
2. hely: 3 db
3. hely: 2 db
+ vannak különböző dobogós helyei is: triatlon/kajak/vívás stb. spotokban

Dr Kovács Kristóf: (1982)
1. hely: 1 db
3. hely: 4 db

Specziár Viktor: (1972)
1. hely: 14 db
2. hely: 2 db
3. hely:7 db

Ányos Szilvia: (1980)
1. hely: 1 db
3. hely: 1 db

Borbély György: (1968)
1. hely: 1 db
2. hely: 2 db
3. hely: 1 db

Kalocsa Krisztián: (1974)
4. hely: 1 db
6. hely: 1 db

Balás Gergő: (1980)
10-en felüli helyezések

Németh Zoltán: (1972)
10-en felüli helyezések

 

2016

 

 

Időpont Név Helyezés Kategória
2016.05.22. VI. Velencei-tó Maraton
Ányos Szilvia  4. Hely Felnőtt Női
Dr Kovács Kristóf   DNF  
Borbély György  18. hely Master
Molnár Tamás Gusztáv   30. hely Master
Németh Zoltán 33. hely Master
Specziár Viktor   1.hely Master 
2016.05.15. Felsőtárkány XCO Kupa
Majoros Dávid


4. hely U13
Pakot András 7. hely U11
Kárpáti Bálint 12. hely U13
Specziár Viktor 5. hely Master 2
2016.05.15. HAJDÚ KUPA
Dr Kovács Kristóf  32. hely  
2016.05.08.

GERECSE-VÉRTES POKLA MARATON SOROZAT I. FORDULÓ

VI. GHOST VILLAPARK VÉRTES MARATON XCM MAGYAR KUPA 2. FUTAM

Majoros Dávid Gyerek futam ( Mini 13 Km)  1. hely U13
Molnár Tamás Gusztáv Középtáv (58 km)  7. hely  Master2
Specziár Viktor Középtáv (58 Km) 6. hely Master2
2016.05.08. Kínok Kínja
Dr Kovács Kristóf 36. hely ELIT2
2016.05.07. IV. ENDURA VÉRTES XCO XCO MAGYAR KUPA 2. FUTAM
Majoros Dávid  3. hely U13
Pakot András   5. hely U11
Molnár Tamás Gusztáv   4. hely Master2
Specziár Viktor   3. hely Master 2
2016.05.07. 9. Intersport Tour de Tisza-tó
Dr Kovács Kristóf   5. hely Master 1
Németh Zoltán  8. hely  Master 2
Ladányi Norbert 56. hely Master 1
Balás Gergő 67. hely Master 1
2016.05.01. I. Balaton Mountainbike Maraton
Dr Kovács Kristóf 44.  
 2016.04.23. V4-ORV PILIS-KUPA UCI C1 XCO
Majoros Dávid  6. U13
Pakot András Gusztáv 18. U11
Dr Kovács Kristóf DNF  
Molnár Tamás Gusztáv 7. Master 2
Ladányi Miklós DNF  
Specziár Viktor 5. Master 2
2016.04.10. Zselic Maraton
Dr Kovács Kristóf 12.  
Crosskovácsi Bikeschool XCO utánpótlás verseny
Majoros Dávid 4. U13
Pakor András 15. U11
2016.04.03. 13. Sajó Péter Emlékverseny és Országos Szezonnyitó kerékpárverseny
Specziár Viktor   25. Elit
Borbély György 29. Elit
Dr. Kovács Kristóf DNF Elit
2016.03.20. Félsziget Kupa 2016
Specziár Viktor 1.  Master 
Borbély György 15. Master
Németh Zoltán DNF Master 
Molnár Tamás Gusztáv DNF Master 
Balás Gergely 25. Elit 2
Dr Kovács Kristóf DNF Elit 2

 

 

2015

Magyar Országúti Összetett Ranglista - 2015:
Maser kategória 1. hely: Specziár Viktor (KTC)

Időpont Név Helyezés Kategória
2015.11.08 Bécs Cyclo-Cross verseny 
Szabó András 5. Master 1 férfi
Specziár Viktor 1. Master 2 férfi
Molnár Tamás 4. Master 2 férfi
Kovács Kristóf 13. Master 1 férfi
Tache Marike 4. Elit nő
Majoros Dávid 1. U11 fiú
2015.11.15 Veszprém Cross- Cyclocross Magyar Kupafutam
Majoros Dávid 1. U13  fiú
Specziár Viktor 1. Master 2  férfi
Tache Marike 2. Elit nő
Szabó András 2. Master 1 férfi
Molnár Tamás 4. Master 2 férfi
Tóth Éva 8. Elit nő
Kovács Kristóf 15. Master 1 férfi
Ladányi Norbert 18. Master 1 férfi
Halász Arnold 23. Master 2 férfi
Tóth Péter 29. Master 2 férfi
2015.11.22 7.Kőbányai BringaPark Kupa – Cyclo-Cross Magyar Kupa futam
Specziár Olivér 3. U7 fiú
Specziár Levente 6. U9 fiú
Majoros Balázs 8. U11 fiú
Majoros Dávid 2. U13 fiú
Kárpáti Bálint 8. U13 fiú
Csernyánszky Krisztián 7. U19 férfi
Specziár Viktor 5. Master 2 férfi
Molnár Tamás 7. Master 2 férfi
Halász Arnold 18. Master 2 férfi
Tóth Péter 27. Master 2 férfi
Tache Marike 3. Női felnőtt
Szabó András 4. Master 1 férfi
Kovács Kristóf 12. Master 1 férfi
2015.11.29 CrossLiget,  Cyclo Cross (Városliget)
Majoros Dávid  3. U13 fiú
Tache Marike 8. Elit nő
Szabó András 1. Master 1 férfi
Kovács Kristóf 15. Master 1 férfi
Halász Arnold 25. Master 2 férfi
Tóth Péter 32. Master 2 férfi
Molnár Tamás 5. Master 2 férfi
Ladányi Norbert 24. Master 1 férfi
Specziár Viktor 2. Master 2 férfi
2015.12.06 MetLife - Karancs Kupa Salgótarján  
Tache Marike  5. Elit nő
Majoros Dávid 1. U13 fiú
Halász Arnold  13. Master 2 férfi
Szabó András 1. Master 1 férfi
Molnár Tamás 3. Master 2 férfi
Specziár Viktor 2. Master 2 férfi
2015.12.13 8.Kőbányai BringaPark Kupa – Cyclo-Cross Magyar Kupa futam
Majoros Dávid 1. U13 fiú
Kárpáti Bálint 9. U13 fiú
Sulok Péter 11. U13 fiú
Csernyánszky Krisztián 9. U19 férfi
Specziár Viktor 1. Master 2 férfi
Molnár Tamás 4. Master 2 férfi
Halász Arnold 16. Master 2 férfi
Tóth Péter 23. Master 2 férfi
Tache Marike 2. Női felnőtt
Szabó András 1. Master 1 férfi
Kovács Kristóf 12. Master 1 férfi
2015.12.20 SuperCross  Formont Csoport Kupa  Kecskemét
Majoros Dávid     2.   U13 fiú
Tache Marike      5.   Női Felnőtt
Szabó András      8.   Master 1 férfi
Halász Arnold    13.   Master 2 férfi
Molnár Tamás    7.   Master 2 férfi
Tóth Péter 19.   Master 2 férfi
Specziár Viktor   1. Master 2 férfi
Supercross  összetett     
Majoros Dávid     1. U13 fiú
Tache Marike      2. Elit nő
Szabó András      1. Master 1 férfi
Halász Arnold    17. Master 2 férfi
Molnár Tamás    3. Master 2 férfi
Tóth Péter 20. Master 2 férfi
Specziár Viktor   1. Master 2 férfi
Kovács Kristóf                      14. Master 1 férfi
Ladányi Norbert 23. Master 1 férfi
Tóth Éva                                              2. Elit nő
KTC Csapat                                       1. csapat
<p>Ez a lap használ kereteket, de a böngészője nem támogatja.</p>
Belépés
Elfelejtett jelszó