Üdvözölünk Kőbánya bringás portálján!

Célunk, a 10. kerület kerékpáros életének fellendítése. A Mozdulj Kőbánya! program keretében és azon kívül is számos bringás programot szervezünk a kőbányai bringásoknak, érdemes követi minket!

Kőbánya kerékpáros hírei:

Rekord részvétel a kőbányai bringás reggelin
2018.06.19. 10:36

A Kőbánya Bringa program részeként június 19-én, kedden reggel két X. kerületi helyszínen tartottak bringás reggelit, idén immár második alkalommal. A nagy sikerű tavaszi reggeli után a résztvevő szám júniusra megduplázódott: közel 300 kerékpárost láttak vendégül a Kőbányai Torna Club önkéntesei.

Tovább...

Újra bringás reggeli lesz Kőbányán
2018.06.14. 17:39

A Kőbánya Bringa program keretében június 19-én újabb bringás reggelit szervez a Kőbányai Torna Club. Ezúttal is két X. kerületi helyszínen várják a kerékpárral közlekedőket reggel 7 és 9 óra között.

Tovább...

Újabb UCI-pontok Szerbiából
2018.06.10. 19:28

Újabb UCI-pontok, újra Alberto Marengo, az elmúlt három napban Szerbiában versenyzett a Kőbánya Cycling Team, ahol az olasz versenyző ismét a top 10-ben végzett, világranglista pontokat szerezve ezzel.

Tovább...

10 UCI-pont a Bihari Körversenyről!
2018.06.03. 20:49

A Kőbánya Cycling Team 10 UCI-ranglistapontot hozott el a 2.2 kategóriás Bihari-Körversenyről, miután Alberto Marengo hatodik lett összetettben!

Tovább...

Gemenc Nagydíj egyre erősebb mezőnyben – a magyar bajnok nyilatkozataival
2018.05.28. 11:09

Két versenyzőnknek sikerült összetett Top20-ban végezni a 44. Gemenci Nagydíjon, ami azt is mutatja, hogy a nagy hagyományokkal rendelkező UCI-kategóriás verseny az új szervezőgárdának köszönhetően ismét kezdi elnyerni régi fényét és a nemzetközi mezőny is egyre erősebb!

Előkelő 23. helyet hozott el a Kőbánya Cycling Team a Balti Körversenyről
2018.05.23. 08:33

Kontinentális csapatunk, a Kőbánya Cycling Team az ötnapos Balti Körversenyen vett részt Lengyelországban, ahol olasz légiósunk, Alberto Marengo az előkelő 23. helyet szerezte meg összetettben.

Tovább...

"Ideális időben" tekertünk a nemzetközi V4 kerékpárversenyen
2018.05.14. 10:18

Lovassy Krisztián szerint ideális idő volt a szombati V4 Kerékpárversenyen, természetesen a Várkert Bazár előtt a Kőbánya Cycling Team is felsorakozott a rajtvonalnál…

Tovább...

Bringás reggeli volt Kőbányán
2018.05.09. 14:22

Első, de nem utolsó alkalommal tartottak bringás reggelit a X. kerületben. A Kőbánya Bringa program célkitűzése, hogy segítse és összefogja a kerületi bringásokat, ennek 3. állomása volt a bringás reggeli. Külön köszönet jár a Kőbányai Önkormányzatnak és a Magyar Kerékpárosklubnak és a Drehernek a támogatásért.

Tovább...

A hatalmas bukás után is végigment - Móricz Dani a Carpathian Couriers Race-ről
2018.05.04. 13:02

Móricz Dani számol be a szezon legnehezebb U23-as többnapos versenyéről, az április 28. és május 3. között zajló Carpathian Couriers Race-ről, amit az első szakasz hajrájában elszenvedett bukás után összezúzva is végigcsinált!

Tovább...

Kerületi Mountain Bike Diáksport Verseny - Eredmények
2018.04.26. 17:17

Április 26-án, csütörtökön nagy sikerrel zajlott le a Kőbánya Bringa program második eseménye, a Kerületi MTB diáksport verseny.