Üdvözölünk Kőbánya bringás portálján!

Célunk, a 10. kerület kerékpáros életének fellendítése. A Mozdulj Kőbánya! program keretében és azon kívül is számos bringás programot szervezünk a kőbányai bringásoknak, érdemes követi minket!

Kőbánya kerékpáros hírei:

Isaszegi emléktúra 2014
2014.03.24. 16:23

A Kőbányai Önkormányzat, a Kőbányai Torna Club és a Vuelta Sportiroda kerékpáros emléktúrát szervez április 5-én az 1849-es isaszegi csata helyszínére.

Tovább...

Buruczki Szilárd (Kőbánya TC) nyerte a BringaPark Kupa összetettjét
2014.02.17. 14:30

A gyerekek voltak a hétvége legnagyobb nyertesei. Két hete még havas, jeges pályán, egy hete sárban, ezen a hétvégén pedig már napsütésben, tavaszias időben szervezték meg a kőbányai BringaPark kupa soron következő futamát.

Tovább...

Isztriai edzőtábor - 2014. március 3-9. között
2014.02.12. 20:03

A KTC idén is kerékpáros edzőtábort szervez a horvátországi Isztriai-félszigetre. Gyere velünk Te is!

Tovább...

Buruczki Szilárd nyerte a BringaPark Kupa 2. futamát
2014.02.12. 17:33

Hazai győzelem született a Sportligetben. Vasárnap következik a 3., befejező futam.

2014.01.08. 23:54

2014. február 2-án, 9-én, és 16-án terep (CycloCross és Mountain Bike) versenyt szervez a Kőbányai Torna Club és a Vuelta Sportiroda

Tovább...

Jól indult 2014. Buruczki Szilárd számára
2014.01.07. 21:57

A Merida Kőbánya TC sokszoros magyar bajnoka számára jól indult a 2014. év.

Tovább...

Szilveszteri bringatúra Budapesten
2013.12.29. 22:25

Szilveszteri bringatúra a Budai Várba - koccintással egybekötve. Öten már biztos leszünk. Gyere Te is!

Tovább...

Buruczki Szilárd nyerte a TOP Maraton összetett elit kategóriáját
2013.12.09. 15:05

A vasárnap megrendezett TOP Maraton díjátadó gálán kőbányai sikernek örülhettünk, összetettben Buruczki Szilárd a Merida Kőbánya TC versenyzője nyerte a felnőtt férfi kategóriát.