Üdvözölünk Kőbánya bringás portálján!

Célunk, a 10. kerület kerékpáros életének fellendítése. A Mozdulj Kőbánya! program keretében és azon kívül is számos bringás programot szervezünk a kőbányai bringásoknak, érdemes követi minket!

Kőbánya kerékpáros hírei:

Meridával készül az olimpiára a tizennégyszeres bajnok Buruczki Szilárd
2011.11.04. 18:12

A tizennégyszeres magyar bajnok – aki válogatottként harmadszor vág neki az olimpiai kvalifikációnak – új márkát és támogatót üdvözölhet: novembertől Merida kerékpárral fog versenyezni.

Tovább...

Dány oda-vissza
2011.11.03. 16:25

Munkanap ellenére megtartjuk a szokásos szombati túránkat.

Tovább...

Buruczki Szilárd beszámolója Malajziából
2011.10.29. 16:37

Véget ért az ötnapos malajziai Langkawi Mountain Bike Challenge, ahol Dósa Eszter és én képviseltem Magyarországot, míg Szász Viktor látta el a kísérői feladatokat. Szerencsés helyzetben voltunk, mert meghívták a női és a férfi magyar maraton bajnokot, és minden költségünket állták a rendezők. Kihasználtuk a lehetőséget és egy nem akármilyen többnapos versenyen vehettünk részt.

Tovább...

Maglódi kör
2011.10.27. 14:29

Maglód irányába megyünk egy kb. 54-es karikára.

Tovább...

Buruczki a végén negyedik Malajziában!
2011.10.24. 09:24

Buruczki Szilárd remekül ment a malajziai Langkawi Challenge ötnapos mountain bike verseny zárónapján is, a shortrack futamban a 4. helyen végzett a Specialized dél-afrikai sztárja, Burry Stander mögött!

Tovább...

Buruczki ötödik az utolsó előtti szakaszon
2011.10.22. 11:12

Buruczki Szilárd (Kőbánya TC) folytatja fantasztikus versenyzését a malajziai mountain bike versenyen: az utolsó előtti szakaszon ötödik helyezést ért el.

Tovább...

Buruczki hatodik lett Malajziában
2011.10.21. 10:50

Buruczki Szilárd (Kőbánya TC) hatodik helyet szerzett a rendkívül erős mezőnyt felsorakoztató Langkawi Mountain Bike Challenge verseny olimpiai cross számában. Az öt napon keresztül zajló verseny második napján rendezett futamot a világranglista hetedik helyén álló, német Karl Platt nyerte 1:30:26 órás idővel.

Tovább...

Határon Túra mini
2011.10.19. 15:00

Határon Túra mini tekerés az AfterParty előtt.

Tovább...

Buruczki Szilárd leszáll a Magellan bringáról
2011.10.13. 18:56

A sokszoros mountain bike, cyclo-cross, és országúti magyar bajnok Buruczki Szilárd 13 év után megválik attól a márkától, amely meghatározó volt eddigi sportpályafutása során.