Üdvözölünk Kőbánya bringás portálján!

Célunk, a 10. kerület kerékpáros életének fellendítése. A Mozdulj Kőbánya! program keretében és azon kívül is számos bringás programot szervezünk a kőbányai bringásoknak, érdemes követi minket!

Kőbánya kerékpáros hírei:

Buruczki Szilárd nyerte a Vértes Maratont
2011.10.10. 21:19

A Vértes-hegységben, Várgesztes környékén rendezték a Villapark Vértes Maraton hegyikerékpár-versenyt. A 48 kilométeres távjot férfiaknál a szakág idei magyar bajnoka, a Kőbányai Torna Club (KTC) hegyikerekese, Buruczki Szilárd nyerte

Tovább...

Péceli mászás
2011.10.06. 10:55

Szombati kőbányai tekerés egy kis péceli mászással. Túrázás mellett lehet választani kemény edzést is Garamszegi Lacival, azaz Ottóval.

Tovább...

Az ezüst is szépen csillog
2011.10.04. 16:55

Magyar Köztársaság Országúti Hegyi Bajnoksága - 2011. október 2. Buruczki második lett a kerékpáros Hegyi OB-n

Tovább...

Ivanics volt a leggyorsabb
2011.09.27. 11:15

BringaMánia Nap Hódmezővásárhelyen Az Európai Mobilitási Hét adta az apropóját a hódmezővásárhelyi bringás fesztiválnak. Rengetegen vettek részt a színes programokon, városi túrán, az ügyességi pályán, a gyerekversenyeken és a BringaPárbajon is, hatalmas tömeg gyűlt a freestyle bemutató köré, és sokan szurkoltak a kordonok mentén a fő attrakción, a pénzdíjas kritériumversenyen is.

Tovább...

"Tápió" túra szombaton
2011.09.22. 10:52

Szokásos kőbányai indulással a Gödöllői-dombság felé vesszük az irányt.

Tovább...

Veszprémi beharangozó a DigiSport adásában
2011.09.19. 10:27

A DigiSport Reggeli Start című műsorának vendége volt szeptember 15-én Eisenkrammer Károly, a McDonald’s BringaMánia Magyar Nagydíj főszervezője, valamint Buruczki Szilárd és Parti András válogatott hegyikerékpárosok.

Tovább...

Gödöllői túra szombaton
2011.09.15. 10:06

Szeptember 17-én túrázni megyünk a Gödöllői-dombság környékére.

Tovább...

Pilisi tekerés
2011.09.08. 14:13

Pilisi tekerés 2011. szeptember 10. Útvonal: Kőbánya-Árpádhíd-Budakalász-Pomáz-Pilisszentkereszt-Dömörkapu-Szentendre-Bp.Megyeri híd-Kőbánya indulás: 9:00 Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ, Kupola régi nevén Pataky Művelődé

Tovább...

Garamszegi a KTC-nek hozott ezüstérmet a pálya ob-ról
2011.09.02. 20:48

Az augusztus végén megrendezett pályakerékpáros országos bajnokságon a Kőbányai TC színeiben versenyző Garamszegi László a felnőttek pontversenyében ezüstérmet szerzett.

Tovább...

Szombati tekerés
2011.08.31. 14:41

Ismét szombati tekerés 2011. szeptember 3. Útvonal: Kőbánya - Rákosmente - Ecser - Maglód - Gyömrő - Üllő - Ócsa - Alsónémedi - Gyál - Vecsés - Ecser - Rákosmente - Kőbánya  indulás: 9:00 Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Közpon