Üdvözölünk Kőbánya bringás portálján!

Célunk, a 10. kerület kerékpáros életének fellendítése. A Mozdulj Kőbánya! program keretében és azon kívül is számos bringás programot szervezünk a kőbányai bringásoknak, érdemes követi minket!

Kőbánya kerékpáros hírei:

Határon Túra után is folytatódnak a tekerések
2011.08.25. 14:32

Közkivánatra folytatódnak a hétvégi túrák minden szombaton. 2011. augusztus 27.

Tovább...

Buruczki Szilárd technikai probléma mellett lett 41. az Eb-n!
2011.08.08. 14:02

Szlovákiában rendezték az idei olimpiai-krossz Európa-bajnokságot, melyen a Kőbánya TC kerekese, Buruczki Szilárd a 41. helyen ért célba.

Tovább...

Buruczki legjobb magyarként harmadik Zalakaroson
2011.07.24. 23:37

A Kőbánya TC kerekese, Buruczki Szilárd harmadik helyezést szerzett az ötödik alkalommal kiírt Zalakaros Maraton 74 kilométeres mezőnyversenyében.

Tovább...

Buruczki második az olimpiai szám magyar bajnokságán
2011.07.18. 14:22

A Kőbánya TC hegyikerekese, Buruczki Szilárd, ezüstérmet szerzett az olimpiai krossz magyar bajnokságon.

Tovább...

Július 16-án a Pilisbe megyünk, hogy egy kis szintet is gyűjtsünk a lábunkba.
2011.07.13. 09:42

A Határon Túra 2011 indulásáig már csak egy szűk hónap van! Készüljünk közösen az erdélyi hegyekre! A felkészítő túrák - minden szombaton - nyitottak így bárki velünk tarthat, aki egy jó társasággal kerékpározna! Útvonal: Kőbánya - Csillaghegy - Üröm - Pilisborosjenő - (murvás út) - Pilisszántó - Pilisszentkereszt - Dobogókő - Pomáz - Kőbánya

Tovább...

Terepen készülünk július 9-én a Határon Túra hegyi szakaszára
2011.07.07. 10:28

A Határon Túra Pádis fennsíkon átvezető szakasza igazi terepviszonyokkal várja a túrázókat, így a július 9-i felkészülési túrát is hegyes-völgyes és elsősorban köves, gyökeres terepen tartja a Határon Túra felkészítő csapata. Uticélunk a Hármashatár –hegy!

Tovább...

Buruczki Szilárd maraton magyar bajnok lett Visegrádon!
2011.07.03. 20:05

A Magellan Kőbánya TC kerekese, Buruczki Szilárd nyerte a maraton bajnokságot az Intersport Duna Maraton alkalmával.