Üdvözölünk Kőbánya bringás portálján!

Célunk, a 10. kerület kerékpáros életének fellendítése. A Mozdulj Kőbánya! program keretében és azon kívül is számos bringás programot szervezünk a kőbányai bringásoknak, érdemes követi minket!

Kőbánya kerékpáros hírei:

Buruczki Szilárd nyerte a Crosskovácsi Maratont
2011.06.19. 11:18

A Kőbánya TC színeiben Buruczki 1., Karl 10., Garamszegi 11. lett a nagykovácsi maratonon.

Tovább...

Határon Túra harmadik felkészítő
2011.06.15. 09:33

Harmadik felkészülési túránkat 2011. június 18-án szombaton tartjuk!

Tovább...

Buruczki tovább menetelt Franciaországban
2011.06.06. 16:23

Buruczki Szilárd tovább folytatva sikeres nemzetközi szereplését, Franciaországban hatodik helyezést szerzett.

Tovább...

Határon túra felkészítő
2011.06.01. 15:05

Első felkészítő túra   Első felkészülési túránkat 2011. június 4-én szombaton tartjuk! Indulás: 9:00 Kőbányai Szabadidő Központ, Bp. X ker. Előd u. 1.   Nagyobb térképre váltás     Útvonal: Kőbánya - Pécel - Isa

Tovább...

Amatőr mountain bike verseny a kőbányai Streetball Fesztiválon
2011.05.27. 16:00

Május 28-án, szombaton a kőbányai, Újhegyi úti Sportligetben ingyenes, amatőr kerékpárversenyt rendez a Vuelta Sportirodával közösen a Kőbányai Torna Club.

Tovább...

Kőbányai Torna Club a Sportágválasztón
2011.05.27. 10:27

A Nagy Sportágválasztón pénteken és szombaton találkozhatsz a KTC kerékpárosaival, a londoni olimpiára készülő Buruczki Szilárddal, és a szakosztályvezetővel, a többszörös országúti magyar bajnok Garamszegi Lászlóval.

Tovább...

Buruczki ötödik lett Isztambulban
2011.05.10. 09:20

Buruczki Szilárd ötödik helyezést szerzett május 8-án, az isztambuli C1-es kategóriájú olimpiai-krossz viadalon.

Tovább...

Buruczki a Buda Maraton legjobbja
2011.05.01. 22:56

Buruczki Szilárd nyerte a május elsejei Buda Maraton hegyikerékpár-versenyt a Hármashatár-hegyi Repülőtéren és annak környékén.

Tovább...

Buruczki nyerte az Ebike.hu kupát
2011.04.18. 10:42

A szlovákgyarmaton megrendezett nemzetközi, Ebike.hu Kupa elit férfi futamát a Kőbánya TC kerekese, Buruczki Szilárd nyerte meg.

Tovább...

Buruczki másodikként lett pontszerző Kolozsváron
2011.04.17. 13:35

A magyar mtb-válogatott a Kolozsvár melletti C2-es Maros Bike Kupa olimpiai-krossz versenyen vett részt; a Kőbánya TC kerekese, Buruczki Szilárd a második lett.