Gyerekverseny eredmények
2018.09.08. 18:30

Mátra Maraton Gyermekversenyének eredményei.

Helyszín: Mátraszentistván Sípark

Időpont: 2018. szeptember 8., szombat

 

U5
           
FIÚ
Helyezés Rsz. Név Sz.év Egyesület
1. 79 Nagy  Dominik 2014 Döke-Komló
2. 47 Andreiev Denys 2014  
3. 10 Vertich Barnabás 2014  
4. 69 Németh Ármin 2014  
DNS 9 Ádám Dominik 2014  
DNS 30 Tordai Gellért 2015  
DNS 43 Lebedy Vince 2015  
           
LÁNY
Helyezés Rsz. Név Sz.év Egyesület
1. 76 Kőrösi Panna 2014  

 

U7
           
FIÚ
Helyezés Rsz. Név Sz.év Egyesület
1. 75 Bereczki Szilard 2012 Carcover Racing Team
2. 29 Tordai Örs 2012  
3. 41 Gergely-Börzsöny Miklós 2012 VKE- Nelson Pepperl+ Fuchs Team
4. 42 Répási Dorián 2012  
5. 80 Holló-Karczagi Tibor 2012 Merida Maraton
6. 77 Kőrösi Albert Péter 2012  

 

U9
           
FIÚ
Helyezés Rsz. Név Sz.év Egyesület
1. 74 Bereczki Dragos 2010 Carcover Racing Team
2. 1 Filo  Botond 2010 Trek SE
3. 71 Anderko Aron 2011 Carcover
4. 37 Varga Szabolcs 2010  
5. 19 Horváth Bálint 2011 Focus Team Hungary
6. 70 Mada Mihály Dávid 2010  
7. 68 Németh Imre 2011  
8. 31 Kovács Nimród 2011 Merida CST Team
9. 17 Specziár Olivér 2011 Kőbányai Torna Club
DNS 27 Nagy-Szendrei Marcell 2010 Merdia Maraton Team
           
LÁNY
Helyezés Rsz. Név Sz.év Egyesület
1. 66 Baluka Zsófia 2010 Trek
2. 21 Kárpáti Mira 2010  
3. 11 Szücs Elinor 2011  
4. 8 Stojanovska Dalija 2010 Superior MTB Team
5. 15 Kretskó Petra 2010  
6. 39 Tóth  Mira 2011 Superior MTB Team
DNS 25 Dózsa  Tímea 2011  

 

U11
           
FIÚ
Helyezés Rsz. Név Sz.év Egyesület
1. 20 Horváth Bence 2008 Focus Team Hungary
2. 73 Bereczki Cristian 2008 Carcover Racing Team
3. 2 Simon Viktor 2008 Kőbányai Torna Club
4. 32 Fehér Ábel 2009 TEAM3K
5. 72 Anderko Dávid 2008 Carcover
6. 35 Tamás Dánie 2009  
7. 13 Fuxreiter Ádám 2008  
8. 36 Schneider Botond 2009  
9. 40 Gergely Apor Ágoston 2009 VKE- Nelson Pepperl+ Fuchs Team
10. 45 Móczár Ádám 2009  
11. 18 Specziár Levente 2009 Kőbányai Torna Club
12. 7 Halász Krisztofer 2009  
           
LÁNY
Helyezés Rsz. Név Sz.év Egyesület
1. 28 Tordai Sára 2009 Trek SE
2. 65 Szász Lívia 2008  
3. 33 Csíkász Panni 2008 trikolorktsk
4. 16 Kretskó Elza 2008  

 

U13
           
FIÚ
Helyezés Rsz. Név Sz.év Egyesület
1. 4 Pakot András 2006 Kőbányai Torna Club
2. 12 Dorogi Alex 2007 Kőbányai Torna Club
3. 67 Baluka Bálint 2007 Nella-Trek
4. 46 Ujj László 2007  
5. 44 Móczár András 2006  
6. 3 Simon Bálint 2006  
7. 23 Kovács Zoltán 2007  
8. 78 Cserven Roland 2006  
DNS 38 Kelly Gordon 2007  
           
LÁNY
Helyezés Rsz. Név Sz.év Egyesület
1. 14 Bozóki Laura 2006 Péceli TE Cseuz Ördögei
2. 5 Krautwurst Panna 2006  

 

U15
           
FIÚ
Helyezés Rsz. Név Sz.év Egyesület
1. 22 Kárpáti Bálint 2005 Kőbányai Torna Club
2. 24 Dózsa Márk 2004  
3. 6 Krautwurst Bence 2004 Kőbányai Torna Club
DNF 26 Rakovics Marcell 2005  
           
LÁNY
Helyezés Rsz. Név Sz.év Egyesület
1. 34 Bali Emese 2005 Salgótarjáni HKE
Belépés
Elfelejtett jelszó