McDonald's BringaMánia Tour de Balaton - várólista

2019. május 18. szombat
Befizetési határidő: a nevezéstől számított 7 naptári nap. A nevezés a befizetéssel válik érvényessé, addig csak regisztrációnak minősül. A befizetési határidő után a kiegyenlítetlen nevezés törlődik. Létszámlimit: 3000 fő. A létszámot a befizetések sorrendjében töltjük fel, a limit elérésekor a nevezést lezárjuk, és több befizetést sem fogadunk

Vissza

Név Szül. év Település Táv
Bibó Zoltán 1971 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kiss Tímea 1972 Dunaszeg Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Mohácsi György 1980 Veszprém Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Valkó Ádám 1981 Zalaegerszeg Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Krecsmarik Dávid 1989 Hatvan Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Kobolákné Simon Katalin 1964 Boldva Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Németh Anett 1983 Dunaharaszti Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Weber Tamás 1976 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Baranyabán Gergely 1976 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Siliga Ferenc 1983 Bicske Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Sándor Judit 1987 Debrecen Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Kasza Péter 1982 Debrecen Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Szőcs Annamária 1978 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Szerényi Béla 1981 Siófok Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Rupert Gyula 1981 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Ranyhóczki András 1963 BUdapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Borsi Imre 1982 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Horváth Zsuzsanna 1977 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Varga Zsombor 2004 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Varga Zalán 2006 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Andrásik Kriszti 1972 Albertirsa Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Tüske Milán Márton 2003 Pilisszántó Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Gabric Sabina Id. 1991 Novi Sad Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Porzsolt Péter 1969 Tárnok Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Balogh András 1981 Piliscsaba Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Erdei Krisztián 1992 Bana Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Dull Ferenc 1982 Dunavarsány Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Gyökér József 1962 Hatvan Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Pécsi Ildikó 1972 Pécs Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Bedőcs Gábor 1968 Pécs Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Csapó Adrienn Dalma 2007 Dunakeszi Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Csapó Ádám András 2007 Dunakeszi Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Gerlóci Benett Zoltán 2017 Dunakeszi Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Gerlóci Edina 1979 Dunakeszi Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Gerlóci Zoltán Ferenc 1979 Dunakeszi Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Szirmák Botond 1971 Budaörs Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Kéri Erika 1972 BAJ Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Tóth Noémi 1985 Szeged Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Sándor Anna 1985 Szeged Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Pappné Horváth Anikó 1967 Monor Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Miklós Zsolt István 1986 Harkány Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Zsenák György 1968 Győr Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Jánosi Gyula 1987 Tatabánya Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Székely Zsolt 1973 Szombathely Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kovács Zita 1972 Érd Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kovács Árpád 1970 Érd Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szarka Zoltán 1975 Mályi Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Zádori Tamás Dr. 1990 Érd Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Fenyvesi András 1968 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Fenyvesi-Fehér Szilvia Judti 1975 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Tóth Éva 1974 Budapest Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Rumán Sándor 1956 Bakonysárkány Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Máté János 1971 Kecskemét Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Sudár Balázs 1977 Pécs Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Burger Márton 1976 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Besenyei Gábot Ifj. 2001 Vértesszőlős Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Rim Attila 1975 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Szabó Ágota 1973 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Rim Noemi 2008 Budapest Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Aa Bb 1976 Gyál Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
A B 1971 Gyál Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Nagy Nikolett 1983 Szigethalom Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kertai Lajos Ifj. 1988 Bakonyszombathely Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Ollé Ildikó 1970 Csilizradvány Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Sárosiné Csóka Györgyi 1967 Baja Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Ábrahám István 1988 Alcsútdoboz Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Vimmer Zsolt 1971 Szigetszentmiklós Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Fontányi Zoltán 1970 SOPRON Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szatmari Katalin 1969 Inárcs Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szatmári Zoltán 1968 Inárcs Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Nagy Dániel Marcell 1998 Gyál Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Nyuzó Áron 1999 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Révész Csaba 1988 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Igazi Anita 1988 Zalaegerszeg Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Kiss-Lőrinc Zalán 2008 Kunszentmiklós Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Kiss-Lőrinc Zoltán 1973 Kunszentmiklós Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Peterdi Panni 1970 Kunszentmiklós Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Peterdi Tamás 1995 Kunszentmiklós Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kovács Ildikó 1965 Szigetvár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szabó Tihamér 1965 Nyékvárkony Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Debreczeni László Ifj. 1975 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Győri Richárd 2004 Sárbogárd Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Steidl Henrietta 1976 Sárbogárd Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Győri Áron 2006 Sárbogárd Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Árgyelán Zoltán 1975 Dunaújváros Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Tóth Marcell 1993 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szűcs László 1963 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Zsámboki Sándor Attila 1969 Kecskemét Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Zsámboki Ákos 1999 Kecskemét Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Géczi Andrea 1969 Zalaegerszeg Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Nagyné Tillinger Anna Éva 1996 Örkény Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Papp Zoltán 1971 Gödöllő Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tóth Gergely 1988 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Földes Sándor 1974 Dömsöd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Vajda Kristóf 1996 Székesfehérvár Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Máté Péter 1972 Vértesacsa Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Horváth Szilvia 1973 Zalaegerszeg Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Gálos Róbert 1975 Zalaegerszeg Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Fekete Brigitta 1984 Monor Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Koltay Tibor 1954 Zirc Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Ballagó Bence 1993 Tata Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Mike Zoltán 1975 Tata Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Tóth-Angyal Attila 1977 Tata Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Pozagai Dániel 1994 Dunakeszi Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Máté Péter 1972 Vértesacsa Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Kupi János Richárd 1977 Szombathely Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Sümegi Tamás 1976 Gyál Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Farkasné Gál Brigitta 1974 Vác Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Szegvári Kristóf 1976 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Zsolnai Enikő 1961 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Szebenyi Géza 1961 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kanász Magdolna 1967 Pilisvörösvár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Fetter Zoltán 1987 Pilisvörösvár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Anka Pál 1971 Nyíregyháza Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Mészáros Balázs 1986 Érd Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Molnár Ferenc 1979 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Hevér Norbert 1992 Bajsa Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Dobosi Attila 1986 Bajsa Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Rampasek Gergely 1992 Balassagyarmat Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Varga György 1986 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Vida Nóra 1983 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Groidl Gábor 1968 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Singh-Bahadur Dávid 1989 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Tóth László 1972 Kiskunfélegyháza Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Bíró Renáta Rita 1978 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kurucz Dániel 1975 Balatonalmádi Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Petényi Tamás 2002 Szeged Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szigeti Ervin 1977 Döbrököz Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Ropoli Norbert 1978 Szèkesfehèrvár Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Ropolinè Zsámboki Nòra 1978 Szèkesfehèrvár Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Irk Zoltán 1981 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Budavári Krisztián Ferenc 1979 Érd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Jastrapsky Valéria 1980 Érd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kajdácsi Gergely 2005 Kecskemét Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Kajdácsi Balázs 2000 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kajdácsi Zsolt 1971 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Ledó Ilona 1978 Kecskemét Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Simon Zoltanne 1964 Szekszárd Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Balázs-Kovács Norbert 1980 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Rada Anikó 1979 Szentkirály Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő
Faragó István 2002 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Vörösvári Zsolt 1970 Pilisvörösvár Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tóth Eszter 1975 Pilisvörösvár Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Csarnai Zoltán 1975 Algyő Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Ötvös Viktor 1978 Szigetszentmiklós Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Czink Attila 1976 Pilisvörösvár Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Czink Attila Ifj. 2001 Pilisvörösvár Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Ladányi Norbert 1984 Gyömrő Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Bakos Dezső 1977 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Sóti Ádám 1985 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kustán Dániel 1987 Szabadegyháza Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szabó Balázs 1987 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Léránt Viktória 1984 Zalaegerszeg Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Oláh Barnabás 1986 Zalaegerszeg Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Mikes László 1972 Budapeest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Zalányi Nóra 1979 Budapeest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kovács Veronika 1991 Siófok Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Varga Attila Tibor 1983 Nagykanizsa Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Suth Loránd Dániel 1992 Füzesabony Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szabó Mátyás 1980 Balatonederics Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kalinka Attila 1972 Ada Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Kalinka Ákos 2006 Ada Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Falusi Péter 1978 Tápiószentmárton Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Mánik Attila Dr. 1988 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Pethe Szabolcs 1987 Tiszavasvári Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Zoboki Tünde Orsolya 1983 Kecskemét Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Szabó Endre 1979 Tószeg Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szabóné Kun Enikő 1987 Tószeg Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Dubicz Máté 1987 Székesfehérvár Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Bojtos Gábor 1986 Maglód Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Végh Pál Róbert 1983 Komárom Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Hunyadi Kata 1987 Kiskunmajsa Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Simon Kálmán 1974 Komárno Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Burger Petra 1994 Bodajk Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Iszak Gábor 1991 Szombathely Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Burger István 1968 Bodajk Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Dankovics Bertold 1991 Körmend Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Burger Ilona 1968 Bodajk Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Kovács Dániel 1988 Körmend Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szabó Anita Eszter 1983 Nádasd Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Takács András 1964 Erdőkertes Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Oszláts András 1976 Dunaharaszti Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Májer Károly 1967 Balatonszemes Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Takács Kata Emese 2001 Veresegyház Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Völcz Tamás 1967 Kisbér Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Szalai Tibor 1979 Iváncsa Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Pallai Richard 1983 Iváncsa Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Révész Tamás 1984 Martonvásár Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Bedő Péter 1977 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Jónás Péter 1975 Nagykovácsi Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Helli Roland 1979 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Janó László 1972 Babosdöbréte Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kordás Imre 1993 Veszprém Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Janóné Takács Anett 1976 Babosdöbréte Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Toth Gábor 1973 Pilisvorosvar Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Csajkó Attila 1976 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Somogyi Miklós 1971 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Károlyi Zsolt 1983 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Fántzi Tamás 1983 Érd Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Belépés
Elfelejtett jelszó