McDonald's BringaMánia Tour de Balaton - elfogadott nevezések

2019. május 18. szombat
Befizetési határidő: a nevezéstől számított 7 naptári nap. A nevezés a befizetéssel válik érvényessé, addig csak regisztrációnak minősül. A befizetési határidő után a kiegyenlítetlen nevezés törlődik. Létszámlimit: 3000 fő. A létszámot a befizetések sorrendjében töltjük fel, a limit elérésekor a nevezést lezárjuk, és több befizetést sem fogadunk

Vissza

Név Szül. év Település Táv
Skaliczki Anett 1987 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Cseh Géza 1969 Nyirád Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Zsámboki Balázs 1979 Győr Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Szente-Varga Bálint 1989 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Dömötör Péter 1978 Wien Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kovács Eszter 1980 Nyirád Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Czirjék István 1973 Zalaegerszeg Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Bohnert Tibor 1958 Budapest Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Csíki László 1989 Kisbér Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Skaliczki Ferenc 1981 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Hovanyecz Norbert 1974 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kóródi Zénó 1975 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Pázsit Gábor 1981 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Csiszár Alex 2001 Győr Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Székely Balázs 1981 Budapest Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Gönczi László 1968 Nyíregyháza Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Müller Bernadett 1979 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Hovanyecz Dorka 2005 Dunaújváros Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Lukács Adorján Ifj. 1989 Ormosbánya Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Lux András 1976 Röszke Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Szabó János 1976 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Horváth Árpád 1984 Tatabánya Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Zachár Zoltán 1982 Szombathely Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kozma Zoltán 1989 Méhkerék Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Ehrlich Edina 1976 Sülysáp Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Udvardi Dániel 1987 Szombathely Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Zsivkovics Szvetlána 1984 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Gazdag Szilvia 1974 Veszprém Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Csiszár Csaba 1972 Győr Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Bálint Gergely 1968 Dunakeszi Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Horváth Árpád Áron 2017 Tatabánya Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Nagy-Tóth Petra Ágnes 1979 Litér Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kalmár Zsolt 1982 Budaörs Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Horváth Veronika 1987 Tatabánya Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Palencsár György 1974 Röszke Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Igaz Gábor 1972 Budapest Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Balikó Tibor 1974 Rádóckölked Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Igaz Márk 2002 Budapest Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Igaz Kinga 2004 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Halászné Vidéky Veronika 1971 Gyöngyösfalu Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Wágner Barbara 1995 Taksony Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Németh Gabriella 1969 Szentendre Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Németh Andrea 1968 Dunakeszi Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Nagy Márta 1970 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Mártonffy Ádám 1976 Üröm Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Bálint Lóránt 1983 Fülek Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kun András 1973 Budapest Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Bódi Gergő 1989 Kunágota Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Ördögh András 1975 Röszke Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Horváth Viktor 1984 Dunaharaszti Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Balogh Márta 1967 Nagykőrös Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Gulás Anna 2000 Táplánszentkereszt Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Turótzy József 1963 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Muskotál Patrik 1974 Kistarcsa Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Gajdos Béla 1966 Dorog Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Turótzyné Wagner Marianna 1965 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Szubi Benjamin 2000 Szentendre Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Popovics András Ifj. 1984 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Szalkai Zoltán 1962 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Bodnár Viktória 1985 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Kothencz Dániel 1991 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kerese Adél 1979 Kőszeg Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Böcker Viktor 1986 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Marosvölgyi Attila 1989 Győr Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Dávid Gábor 1991 Annavölgy Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Isó Nikolett Viktória 1974 Siófok Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Szabó Csaba 1981 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Cseri Zsuzsanna 1982 Oroszlány Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Félegyházi Anita 1974 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Pálinkás Gyula 1961 Debrecen Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Ördög Éva 1973 Bátaszék Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Bóka Andrea 1981 Oroszlány Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Révész Bernadett 1981 Üröm Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Pálinkás Gyuláné 1964 Debrecen Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Rabóczki Lajos 1978 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Hutter-Ternai Mónika 1971 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Bielochradszky Zoltán 1972 Hőgyész Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Krassói Tamás 1975 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Kiss Viktor 1985 Debrecen Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Hajdu Zsolt 1972 Dunaújváros Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Hutter Péter 1978 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Gólent Balázs 1975 Péteri Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Pálfi István Dr. 1946 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Őze Rita 1984 Székesfehérvár Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Pál Lajos 1968 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Németh György 1966 Szigetcsép Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Pirosné Deli Erzsébet 1973 Suekszárd Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Stibor Kinga 1973 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Pálinkás Zsolt 1991 Debrecen Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kiss Norbert 1973 Székesfehérvár Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szakonyi Éva 1989 Nagykanizsa Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Gyimesi Zoltán 1977 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Szabó Imola 1981 Velence Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Pintér Ferenc 1977 Kalocsa Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Hámoros Renáta 1974 Székesfehérvár Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Menyhárt Attila 1975 Pákozd Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Koselák Krisztina 1992 Nagykőrös Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Lukács Roland 1975 Jászberény Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Cseke Richárd 1976 Velence Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Bali Barnabás 1978 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Jezsek Zsolt 2013 Piliscsév Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Jezsek Bence 2015 Piliscsév Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Földvári Ágnes Judit 1975 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Jezsek Barnabás 1982 Piliscsév Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára) km - Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára)
Kiss Norbert 1976 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Virágh László 1983 Kiskunfélegyháza Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tóth Zsolt 1969 Győr Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szakonyi Mária 1989 Nagykanizsa Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Jezsekné Volcsko Zsuzsa 1986 Piliscsév Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára) km - Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára)
Barta Viktória Dr. 1990 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Törő Alexandra 1999 Szigetszentmiklós Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Dr. Bajtai Miklós 1967 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Horváth Géza Roland 1975 Zákány Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Bajtai Blanka 2010 Budapest Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Bajtai Bianka 2003 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Bodor Zoltán 1991 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Hankó György 1967 Dunaújváros Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Dr. Bajtainé Litschauer Orsolya 1974 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Várnagy László Id. 1954 Dunaharaszti Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Bagi Renáta 1997 Debrecen Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kárpáti Gergely 1984 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kiss Péter 1987 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Szilágyi Szabolcs 1980 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Himer József 1974 Balassagyarmat Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Szilágyi-Novák Dóra 1971 Tatabánya Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Csányi János 1977 Petőfiszállás Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Hámori Ernő 1966 Pécs Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Niklai Ádám 1955 Apaj Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Vincze Viktória 1989 Szombathely Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Bencze Beáta Dr. 1974 Pécs Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Elekes Péter Ifj. 1967 Pécs Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Bércesi Zoltán Dr. 1967 Pécs Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Maszlag Zoltán 1981 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Belák Tibor 1966 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Berky György 1955 Siófok Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Farkas Judit 1974 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Szabó Zsolt 1990 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Maszlag Szilvia 1983 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Farkas Tiborné 1965 Tát Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Fabók-Boros Ilona 1986 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Tomka Attila 1970 Kétegyháza Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Farkas Tibor 1966 Tát Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Sováczki Gergő 1991 Bajót Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Valki Andrea 1978 Kaposszekcső Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Nagy Zoltán 2002 Békéscsaba Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Vaskó Zsolt 1977 Aba Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Svarda Csaba 1984 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Szántó Péter 1983 Kaposszekcső Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Schubert Ferenc 1978 Aba Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Katona Eszter 1968 Hajdduszoboszlo Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Győry Zoltán 1978 Szombathely Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Varga Dávid 1987 Szombathely Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Bacsi Zoltán 1982 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Lékó István 1972 Solymár Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Tóth Anita 1975 Ajka Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Berky Ágnes 1978 Siófok Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Piros Gergő 1995 Sümegcsehi Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Berky Györgyné 1954 Siófok Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kasza Lili 2004 Siófok Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Varga Viktória 1976 Tokod Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Kasza Péter 2008 Siófok Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Aubéli Péter 1977 Tokod Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Pál Balázs Gyula 1982 Cserkút Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kusztra Sándor 1959 Nyergesújfalu Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Berky Gergely 1983 Siófok Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Lalus Zoltán Zoltàn 1972 Tát Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Somlai Norbert 1970 Sándorfalva Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Somfai Roland 1981 Szombathely Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Németh János András 1973 Tatabánya Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Molnár Róbert 1968 gyöngyöspata Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Botos Gergely 1985 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Szőts István 1961 Paks Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő
Lalus Szilvia Szilvia 1976 Tát Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Urbán János 1979 Kisújszállás Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Burszán Vera 1977 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Keil Mária Mária 1958 Tát Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Keil Győző Győző 1953 Tát Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Strohmayer Sándor 1987 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Péli Zoltán 1981 Dunaharaszti Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Varga Kitti 1989 Szombathely Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Ferenczi Attila 1972 Ajka Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Berecz Kata 1989 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Gróf Tamás 1981 Szombathely Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Baticz Tamás 1975 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Rókusfalvy Zsombor 1985 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Gyürke Zsuzsanna 1974 Pécs Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Budai István 1971 Szeged Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kárpáti Dóra 1989 Sarkad Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Zank Zoltán 1973 Pécs Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Schillinger Ervin 1966 Pécs Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Krátky Tamás 1980 Békéscsaba Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Reszler Gergely 1990 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Rottek Bertalan 1986 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Molnár Károly 1966 Pécs Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kovács Áron Dr. 1979 Pécs Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Spellenberg Gábor 1964 Szentendre Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Harnóczi Csaba 1978 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Gaspar Róbert 1966 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Szubi Zsolt 1967 Szentendre Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Boda Mihály 1963 Körmend Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Klesch Gábor 1983 Pécs Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Bodáné Pászthory Hedvig 1964 Körmend Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Kalmár Péter 1969 Hatvan Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Horváth Sándor 1970 Dunaújváros Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Szolnoki Attiláné 1971 Szabadszállás Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Szolnoki Attila 1970 Szabadszállás Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kalmárné Kovács Katalin 1972 Hatvan Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kalmár Mercédesz Bettina 2000 Hatvan Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Garbacz József 1973 Dunaújváros Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Kerepeczki Barnabás 2002 Békéscsaba Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Gáspár Zoltán 1982 Mezőkövesd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Sárközi Krisztián 1975 Jászberény Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Molnár Mihály 1968 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Rákos Péter 1977 Kaposvár Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Gyarmati László 1979 Kaposvár Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Palkó Tibor 1981 Szászvár Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Conti Viktória 1968 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Bacher József 1969 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Vizkelety Tamás 1980 Balatonakali Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő
Csikós Nikoletta 1972 Salgótarján Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Papp Lajosné Magdi 1958 Tát Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Németh Krisztina 1976 Pécs Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Nagy Zoltán 1964 Nagykőrös Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Valló Ildikó 1982 Szarvas Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Papp Lajos 1956 Tát Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Fábri Mátyás 1974 Nagyszénás Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Fábri Mátyásné 1986 Nagyszénás Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Csilinkó Róbert 1965 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Fodor Olivér 1980 Pilisborosjenő Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kunzl Richárd 1970 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Ollé László 1953 Gyöngyös Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tóth Gabriella 1964 Nyergesújfalu Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Dauda Ottó 1969 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Bilász Ferenc 1970 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Takács Benedek 1974 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Váry Viktória 1978 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Takács-Váry Anna 2007 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Tilki Làszlò Dr. 1972 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Baumgartner Barbara 1988 Szombathely Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Vincze Norbert 1987 Szombathely Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Grassy Krisztián 1975 Pécs Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Dudás Mónika 1985 Pécs Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Esker Tamás 1988 Pécs Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Bodorkós Bernadett 1991 Szombathely Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Csehó Kovács Eszter 1990 Pécs Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Somodi Viktor 1981 Gyöngyös Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Metzinger Károly 1963 Nemesnádudvar Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Haga Ágnes 1968 Hetényegyháza Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Ács Eszter 1987 Érd Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Lovistyék János 1965 Erdőkertes Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Sas Illés 1973 Jászberény Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Lovistyék Zoltán 2001 Erdőkertes Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Horváth Károly 1980 Bogád Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Lovistyék Jánosné 1967 Erdőkertes Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kiss Krisztián 1979 Öttevény Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Nagy Ferenc 1974 Kerekegyháza Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Józsa Csilla 1981 Kozármisleny Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Nagy Dávid 2001 Lajosmizse Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Köteles Sándor 1972 Makó Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kissné Rasch Orsolya 1984 Öttevény Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Maros Attila 1975 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kiss Gabriella 1981 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Krajczár Sándorné 1960 Komló Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Pisch Andrea 1988 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kovács Ádám 1987 Győr Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Czike Nándor 1959 Komló Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Temesi László 1972 Hegyeshalom Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Záhonyi László 1984 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Mészáros Péter 1978 Hegyeshalom Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Molnár Gábor 1991 Jászfényszaru Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Prokschné Nagy Krisztina 1977 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Kálmán Alexandra 1990 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Magyarics Tamás 1990 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szilágyi Imre 1967 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Szilágyiné Szokolai Ágnes 1973 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Csekő János 1962 Madocsa Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Szabó Olivér 1984 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Jámbor Emil 2004 Nemesnádudvar Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Magyari Mónika 1973 Nemesnádudvar Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Győri Péter Pál 1974 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Szigeti Dániel 1985 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Csalló Tamás 1980 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Németh Attila 1987 Szombathely Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Bertalan Judit 1983 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Drexler Péter 1968 Budapestt Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Gyomlai Gábor 1986 Harta Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Radnai Teréz 1972 Pécs Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Horváth János 1967 Diósd Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Sárai György 1975 Törökbálint Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Gyetvai István 1982 enying Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Sós András 1978 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Markó Zoltán 1970 Zalaegerszeg Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Varga József 1978 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Dobó László 1972 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Nagy Csilla 1979 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Daróczy Kálmán 1975 Tata Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Ambrus Zsuzsanna 1984 Tatabánya Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Pongrácz Gábor 1974 Ete Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Palotai Renáta 1976 Vértessomló Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Hajagos-Tóth Tibor 1982 Dad Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Braun Ádám 1967 Békéscsaba Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Benedek Attila 1985 Budapest Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Vastag Mihály 1980 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Mihálicz Rita Lilla 1990 Kistolmács Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Benedek Gábor 1985 Budapest Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Richter Alexander 1967 Röszke Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Gyulai István 1975 Szigetszentmiklós Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Minik András 1971 Szigethalom Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Sáling Roland 1975 Mosonmagyaróvár Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Majer Imre 1973 Szeged Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kobolák Cintia 1991 Cegléd Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Szerelem Viktor 1977 Cegléd Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Pukler Gábor 1974 Seregélyes Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Pukler Mónika 1973 Seregélyes Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Ruzsicska Gyula 1976 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Németh Anett 1983 Dunaharaszti Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Dancsó Hajnalka 1979 Budapest Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Kozselka István 1974 Budapest Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Gillich Norbert 1982 Döbrököz Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Dékány Adrienn 1992 Szabadi Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Babicz István 1981 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Györkei Patrik 2000 Mosonmagyaróvár Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Bálint Réka 1995 Békéscsaba Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Pribojszki Zénó 1977 Békéscsaba Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Pala Sándor 1967 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Mászlé Mihály 1963 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Mogyorósy Balázs 1972 Körmend Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Sipos Bálint 1984 Győr Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kiss Sándor 1976 Győr Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kozák Attila 1978 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Weber Tamás 1976 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Urbán Zoltán 1961 Ostoros Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Hegyvári Zoltán 1965 Eger Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Földi László 1964 Szerencs Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Papp István Dr. 1965 Ostoros Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Agárdy Gábor 1965 Eger Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Baranyabán Gergely 1976 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kovalkovits István 1960 Eger Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Pötör Zoltán 1962 Dunaújváros Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Sipos Gyula 1982 Nagykanizsa Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Kiss Ferenc 1965 Dunaújváros Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Varjas Veronika 1979 Nagykanizsa Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Boda Viktória 1974 NAGYVENYIM Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Dallmann Zsolt 1964 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Simon Zsolt 1983 Alcsútdoboz Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Siliga Ferenc 1983 Bicske Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Leskovics Andi 1968 BUDAPEST Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Farkas Gábor 1969 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Gacsó Zoltán 1969 Hajdúböszörmény Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Lénárt Krisztián 1989 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Gacsóné Andrea 1976 Hajdúböszörmény Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Fazekas Imre 1972 Hajdúböszörmény Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Faragó Zoltán 1984 Tata Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Zsófi Tamás 1976 Nyékládháza Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Wágner Vince 1967 Környe Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Wágner Zsuzsanna 1967 Környe Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Varga Zsuzsanna 1985 Tata Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Vida Enikő 1971 Nyékládháza Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Faragó Attila 1982 Budapest Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Berta László 2974 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Zsófi Ricsi 2003 Miskolc Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Gyúró Richárd Dr. 1975 Budapest Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Bajusznács Bábor 1988 Kiskőrös Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Nagy Gyula 1970 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Végh Tamás 1979 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kovács Péter 1980 Százhalombatta Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Berényi Attila 1965 Albertirsa Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Riz Gyula 1969 Kazincbarcika Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Riz Andrea 1971 Kazincbarcika Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Rapid Ro-Bike 1971 Pécs Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Tömböly Zsolt 1988 Szombathely Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Nagy Beatrix 1987 Szombathely Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Ötvös Csaba Kornél 1968 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Nagy Tamás 1972 Jászfényszaru Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Raduly Monika 1970 bátonyterenye Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Sándor Judit 1987 Debrecen Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Kasza Péter 1982 Debrecen Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Veres András 2005 Budapest Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Juhász Vera 1985 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Csizmadia Márta 1977 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Tinku Dorottya 1991 Iváncsa Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Veres Fanni 2007 Budapest Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Veres Zoltán 1976 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Simon István 1965 Vecsés Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Csordás László 1973 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kóti Márton Dr. 1956 Rákóczifalva Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Sebestyén Ildikó Dr. 1974 Rákóczifalva Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Lancsin Benjámin 1990 Isaszeg Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Mikus Péter 2003 Isaszeg Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Boda Krisztián 1977 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Petrekanics Oszvald 1994 Villány Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Horváth András 1974 Nagykanizsa Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Horváth Mátyás 2009 Nagykanizsa Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Józsa Melinda 1975 Nagykanizsa Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szabo Janos 1977 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Fekete Gábor 1968 Dunakeszi Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kozma Peter Dr. 1980 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Dávid Gergő 1990 Hajmáskér Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Ilka Róbert 1975 Dunajská Streda Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Ábrahám Béla 1961 Szekszárd Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Hodosy Péter 1984 Ohrady Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Farkas Ádám 1990 Várpalota Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Senkar Mario 1975 Dunajska Streda Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Senkar Leila 2012 Dunajska Streda Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Kanizsai Beáta 1975 Tárnok Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Tizedes Tibor 1962 Becsehely Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Gocon Peter 2008 Dunajska Streda Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Horváth Zoltán 1977 Nagykanizsa Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Vágó Arabella 1991 Szigetszentmiklós Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Pápai Tibor 1975 Nagykanizsa Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Zuckermann Péter 1986 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Kenderesi Bálint 1986 Hajmáskér Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Balogh Tamás András 1981 Sárvár Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Baloghné Pőcze Gertrúd 1981 Sárvár Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Tóth Imre 1964 Veresegyház Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tóth Márk 1999 Veresegyház Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Rózsa Alexander 1986 Dunajská Streda Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Karádi Mihály 1960 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Hajdu Orsolya 1979 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Gombás Miklós 1975 Lukácsháza Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kardos Tamás 1973 Nyugati Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Császti Júlia 1976 Kőszeg Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Vázsonyi Andrea 1967 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Jankovics Gergely 1987 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Rekenei Zoltán 1974 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Börcsök Zoltán 1971 Zákányszék Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Molnár Janos 1988 Gardony Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Oross Bálint 1993 Győr Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Paraginé Tóth Edina 1967 Zákányszék Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kovács László 1981 Győr Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Dallmann Dominik 2001 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Juhos Zsolt 1983 Szászvár Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Wohl László 1968 Vértessomló Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Wohl Marika 1971 Vértessomló Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Illés Attila 1974 Veszprem Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Vörös Szilvia 1974 Veszprem Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szákovics József 1956 Sopron Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Klánicza Viktor 1979 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Lengyel Anikó 1978 Pécs Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Bodovics Ilona 1981 Pécs Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Végh Tibor 1981 Zalaegerszeg Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Borsi Imre 1982 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Molnár Marianna 1983 Zalaegerszeg Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kovács Kornél 1977 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kovács Viktor 1982 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Szabó Csaba 1969 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kasza István 1971 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Vágó Bernát 1984 Szigetszentmiklós Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Paskovits Gyula 1979 Szolnok Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Vasi Zoltán 1976 Pécel Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Gaál Gyöngyi 1970 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Fodor Attila 1964 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szűcs Anna Éva Dr. 1978 Diósd Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Molnár János 1981 Enese Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Szabó Ildikó 1972 Szentendre Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Lant Gábor 1972 Szentendre Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Holzhofer Mónika 1975 Pécs Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Brunner Attila 1984 Povoda Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Bencze Tünde 1988 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Szabó Arnold 1977 Dunaszerdahely Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Horváth Anikó 1982 Szolnok Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Laczi Orsolya Dr. 1975 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Varga Péter 1976 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Csáki Andrea 1972 Dunaharaszti Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Papp Gábor 1968 Szigetszentmiklós Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Turbucz Katalin 1969 Szigetszentmiklós Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Sári Katalin 1982 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Juhász Miklós 1969 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Dr. Márkus Gábor 1972 Érd Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kispataki Viktor 1986 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Sövegjártó Petra 1986 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Andrásik Kriszti 1972 Albertirsa Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kovács Csaba 1966 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Aszódi Gergely 1986 Ráckeve Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Vass Patrik 1979 Dunajská Streda Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Tárczy Ferenc 1968 Biatorbágy Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Tárczy Péter 1999 Biatorbágy Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Füleki Imre 1974 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Szentpáli Szilárd 1982 Dombóvár Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kéméndi Péter 1983 Zalaegerszeg Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Tompa Tímea 1978 Zalaegerszeg Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Szabó Csaba 1971 Szolnok Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Vékási Zsolt 1979 Dombóvár Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Karádi Attila 1975 Döbrököz Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Varga Péter 1980 Kapospula Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Szabó P. Zoltán 1975 Kocsola Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Tüske Márton 1974 Pilisszántó Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Tüskéné Borszéki Erika 1977 Pilisszántó Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Tüske Máté Dániel 2007 Pilisszántó Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Klaics Péter 1987 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Horváth Zoltán 1989 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Petrovicz Gréta 1991 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Illés Adrienn 1978 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kimmel Tamás 1979 Pécs Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Gál Gyula 1979 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Rudi Diana 2003 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Fésüs Tamás 1973 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Iván Tibor 1982 Dunaharaszti Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Járosi Erika Laura 2011 Gödöllő Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Járosi Milán László 2013 Gödöllő Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Tóth László Dr. 1967 Debrecen Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Dinnyés Örs 1980 Dunaharaszti Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Tóthné Román Erika Dr. 1972 Debrecen Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Szabó Zsuzsanna 1972 Debrecen Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Pala Sándorné Jutka 1972 Debrecen Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Mászlé Mihályné Ilona 1972 Debrecen Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Szabó Zoltán 1977 Gyál Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Pusztai Valéria 1983 Orosháza Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Lugosi Zsolt 1987 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Vadászné Barkóczi Vivien 1978 Felcsút Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Vadász Tamás 1981 Felcsút Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kolozsi Barnabás 1990 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Dobai Erika 1978 Pomáz Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Horváth Szabolcs 1990 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szászi János 1976 Lőrinci-Selyp Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szásziné Szabó Elvira 1976 Lőrinci-Selyp Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szászi Nikolett 2007 Lőrinci-Selyp Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Porzsolt Péter 1969 Tárnok Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Boros László 1976 Ráckeve Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Erdei Krisztián 1992 Bana Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Pálmai Tibor 1957 Dunakeszi Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Mártonffy Bettina 2009 Üröm Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Sági Krisztián 1974 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Bodó Tímea 1976 Gyál Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szoboszlainé Somi Marianna 1972 Gyál Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Gyökér József 1962 Hatvan Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Gál Krisztián 1976 Cegléd Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Gál Hunor 2008 Cegléd Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Gál Bulcsú 2010 Cegléd Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Gálné Asztalos Kinga 1980 Cegléd Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Bajerle Zoltán 1966 Veresegyház Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Varga Dániel 1987 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Péli-Bencze Márk Dr. 1984 Galgahévíz Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Gulicskáné Tősér Edina 1980 Budapest Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Nagy Zsolt 1968 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Mátrai Róbert 1973 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Fejér Zsolt 1963 Ráckeve Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Hartáné Hunyadi Zsuzsanna 1974 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Barva Péter 1980 Szigetszentmiklós Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Fekete Géza 1969 Lövö Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Tamás Zsolt 1980 Verpelét Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Tamásné Kiss Ágnes 1988 Verpelét Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Kiss Milán 1995 Mikepércs Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Szabó László Gábor 1977 szecseny Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Valler Gábor 1969 Győr Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Szalai Sándor 1976 Nyúl Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Ulviczki László 1970 Rimóc Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Gerbert Georg 1965 Nyúl Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Szandai János 1970 Balassagyarmat Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Szalai István 1967 Székesfehérvát Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kékes László 1974 Nagykanizsa Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Busa Tamás 1983 Makó Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Bíró Gergely 1979 Eger Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kovács Attila 1976 Eger Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kovács Tibor 1966 Veresegyház Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Subosits Gábor 1989 Zalaegerszeg Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Nagy Attila 1966 Gyulakeszi Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Antal Péter 1966 Dunaharaszti Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kovács Péter 1991 Sopronkövesd Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Benke Judit 1994 Gyömrő Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Bicsár Attila 1972 Diósd Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kapás Gergő 1976 Érd Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Szilárd Zsuzsa 1973 Diósd Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Szabó Eszter 1960 Diósd Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Sántha Iván 1982 Nyergesújfalu Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Szalai Hajnalka 1986 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Papp Flórián 1977 Nyíradony Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Dani Botond 1991 Pécs Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kalmár Gábor 1966 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Kalmár Nikoletta 1993 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Biros András 1986 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Pappné Horváth Anikó 1967 Monor Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Zsenák György 1968 Győr Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Horváth Istvánné 1975 Gyál Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Györke Beáta 1973 tárnok Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Fabók Lászlo 1976 Göd Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Pap Attila 1993 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Takács Gábor 1973 Halásztelek Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Sági Ferenc 1973 Halásztelek Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Molnár Péter 1982 Tata Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Gyöngy Viktor 1979 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Pénzes Zoltán 1980 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Csipszer Lajos 1975 Balatonederics Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Szilágyi Omer 1981 Pécs Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Bárácz Bernadett 1983 Pécs Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Pataky István 1980 Komarno Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Pataky István Bálint 2006 Komarno Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Kovács Ágnes Éva 1983 Székesfehérvár Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Mladin Janka 1990 Nagykovácsi Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Hernáth Csaba 1989 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Balogh György Márk 2000 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Lakatos Gábor 1998 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Nyíri Viktória 1980 BUDAPEST Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Urbán Péter 1971 BUDAPEST Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Urbán Áhim 1996 BUDAPEST Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Sutus Alexa 1997 BUDAPEST Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kalmár Nóra 1987 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Bihari Csaba 1964 Nyíregyháza Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Bihari Erika 1973 Nyíregyháza Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Kalmár Linda 1984 újszász Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Siki Ferenc 1985 Budapest Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Kis István 1964 Hódmezővásárhely Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Szűcs Zoltán 1978 Fót Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Varga Péter 1960 KÖRNYE Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Legoza Dániel 1987 Balatonszárszó Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Schiller Emil 1983 Ságvár Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Marlyin László 1972 Tököl Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Osgyán Anikó 1973 Tököl Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Gyalog Károly 1958 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Policsányi Gyula 1976 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Juhász Zoltán 1975 Gyál Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Maróti Róbert 1980 Nagyoroszi Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Király Ottó 1976 Csorna Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Nagy Kirisztián 1975 Rábacsanak Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Ferenczy Iván 1957 Fót Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Altman Róbert 1975 Tata Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Tóth Kálmán 1961 Pécs Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Krafcsik László 1965 Nagyatád Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Gángó Gábor 1988 Lakhegy Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Kocza Attila 1969 Bak Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Vizsi Gábor 1986 Pécs Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szabó Attila Dr. 1974 Szolnok Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Bárdosi Zsolt 1985 Nagykozár Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Bodonyi Norbert 1986 Pécs Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Bulyáki Balázs 1976 Szolnok Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Becánics-Csarnai Miklós 1978 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Holló Róbert 1964 Diósd Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Fenyvesi Zsolt 1974 Oroszlány Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Fenyvesiné Nagy Anikó 1974 Oroszlány Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Varsányi Attila Ferenc 1983 Bodajk Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Molnár János 1974 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Virág Attila 1971 Abony Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Virágné Lendvai Ilona 1972 Abony Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kovács Zita 1972 Érd Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kovács Árpád 1970 Érd Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szarka Zoltán 1975 Mályi Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Karovszky Péter 1985 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Golda Mónika 1966 Vértessomló Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Hinze András 1976 Kozármisleny Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Paudics Péter 1991 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Paudics Péter 1967 Lovasberény Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Mikulás Attila 1975 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kovács Réka 1977 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Szabó László 1971 Győr Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Andrejka Mónika 1973 Győr Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Hajnáczky Tamás 1964 Mór Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kámán Zsolt 1966 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Toman Gyula 1962 Iklad Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Bogár Péter 1977 Zalaegerszeg Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Fenyvesi András 1968 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Fenyvesi-Fehér Szilvia Judti 1975 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Lovász Szilvia 1977 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Badics Mihály 1967 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kiss Péter 1965 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Tóth Éva 1974 Budapest Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Jancsár Zoltán 1971 Körmend Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Jancsár Zoltán 1999 Körmend Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Dukai Tamás Ifj. 1988 Nagykanizsa Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Dukai Tamás Id. 1963 Nagykanizsa Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Szing Anna 2009 Mór Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Zentai Miklós 1985 Nagykanizsa Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Balogh Nikoletta 1980 Mór Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Lencse Károly 1970 Mór Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szabó Alexandra 1996 Parád Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Varga István 1970 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Lugosi Róbert 1980 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Alacsony Ádám 1978 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Széplaki Gyula 1965 Nagykozar Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Timár-Geng Péter 1994 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Pavlik Gábor 1975 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Szenczi Gábor 1984 Záhony Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Tóth Krisztián 1997 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Hegedüs István 1962 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Cselényi Tibor Dr. 1965 Gödöllő Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Túsz Gábor 1974 Köröstarcsa Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Varga Csaba 1978 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Máté János 1971 Kecskemét Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Sárközi Attila 1988 Tapolca Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szigeti Zoltán 1975 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szigetiné Kőhalmi Zita 1976 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szigeti Mátyás 2007 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Sudár Balázs 1977 Pécs Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:00) max: 300 fő
Burger Márton 1976 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Turi Zsófia 1993 Mogyoród Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kovács Éva 1994 Hatvan Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Gyökér Dávid 1993 Hatvan Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Tóth Illés 1966 Gyöngyöstarján Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Tóth Bálint Kristóf 2005 Gyöngyöstarján Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Nyers László 1954 Vác Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Páli Valentina Írisz 2006 Mezőcsokonya Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Páli Attila 1974 Mezőcsokonya Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kobolákné Simon Katalin 1964 Boldva Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Kontér Barnabás 1982 Nyírtura Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Skovaj Miroslav 1974 Sala Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Pataky Milan 1969 Sala Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Seregi Attila 1974 Dunakeszi Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Seregi Jázmin 2009 Dunakeszi Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Seregi Áron 2004 Dunakeszi Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Jordanics Szilvia 1983 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Nagy Sándor 1972 Tápiószecső Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Feil István 1962 Madocsa Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő
Varga Tamás 1983 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szabó László 1971 Gyarmat Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Sztán Zsolt 1965 Budapest XIII. Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Nagy Nikolett 1983 Szigethalom Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Barátosi Botond 2000 Ózd Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Németh László 1986 Komárom Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Németh Szabina 1988 Komárom Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Faust József 1969 Szekszárd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Sallai Orsolya 1973 Szekszárd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Faust-Sallai László 2006 Szekszárd Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Zsila-Pardi Mónika 1971 Békéscsaba Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Gaszner Zsolt 1993 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Pap Tibor 1974 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Pap Tamás 2004 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Pap Gábor 2002 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Stenger Péter 1977 Pápa Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára) km - Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára)
Papné Stenger Veronika 1975 Budapest Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára) km - Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára)
Stengerné Király Rita 1980 Pápa Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Stenger Boglárka 2009 Pápa Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Stenger Liza Bíborka 2011 Pápa Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Jancsó Péter 1977 Siófok Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Róhr Attila 1970 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Magyar Péterné 1972 Lakitelek Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Sabata Daniel 1969 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Kiss Zsolt 1977 iźa Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kiss Márta 1976 iźa Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kiss Natália 2008 iźa Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Kiss Mária 2009 iźa Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Kiss Valéria Márta 2011 iźa Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Fulop Ildiko 1967 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Takácsi-Nagy Imre 1975 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Takácsi-Nagy Míra 2003 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Nyakas Ferenc 1965 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Csizmadia Ferenc 1982 Tapolca Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Ollé Ildikó 1970 Csilizradvány Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Vörös Bence 2018 Komárom Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Szabó László 1978 SÁRÁND Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Barna Zoltán 1975 Szentendre Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kiss Nikoletta 1977 Szentendre Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Barna Tamara 2006 Szentendre Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Schultz István 1952 Szentendre Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Schultzné Kassai Mónika 1972 Szentendre Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Schultz Janka 2005 Szentendre Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Sárosiné Csóka Györgyi 1967 Baja Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Pethő Roland 2008 Nagytarcsa Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Pethő Adrián 1977 Nagytarcsa Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Kóczi Adrienn 1977 Nagytarcsa Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Marton Péter 1984 Alcsútdoboz Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kökény Vivien 1995 Kecel Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Frisnyicz János 1971 Békéscsaba Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Simon Gyula 1977 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Józsa Gabriella 1975 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Simon Atilla 2007 Eger Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Simon Lilianna 2010 Eger Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Kovács Márk 2006 Budapest Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Mango Ildikó 1971 Csővár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Jobbágy Gergely 1983 Penc Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Fritz Norbert 1973 Siklós Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Makó Gábor 1990 Szeged Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Ábrahám István 1988 Alcsútdoboz Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Cserháti Gábor 1974 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Cserháti Karina 2010 Budapest Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Hetzmann Gábor 1960 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Cserháti-Ősz Bernadett Dr. 1972 Szekszárd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Ősz Gábor 1967 Szekszárd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Hetzmann Szabina Szilvia Dr. 1985 Gyöngyös Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Gonda Ágnes 1977 Budapest Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára) km - Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára)
Veres Ferenc 1996 Dánszentmiklós Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Feszt István Richárd 1993 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Rozmann Attila 1970 Tata_Agostyán Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Cseh Zoltán 1969 Tata_Agostyán Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Eck Miklós 1973 Tata_Agostyán Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Illés György 1978 Mór Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Vimmer Zsolt 1971 Szigetszentmiklós Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Fontányi Zoltán 1970 SOPRON Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Juhász Zoltán 1961 Dombóvár Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Juhászné Cseke Ildikó 1963 Dombóvár Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Horváth Bálint 2008 Komárom Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Kádár Attila Dr. 1980 Szentendre Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Kovács Linda Dr. 1984 Szentendre Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Nagy Dániel Marcell 1998 Gyál Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Vőneki Róbert 1972 Kecskemet Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Vőneki Áron 2008 Kecskemet Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Bene László 1948 Abony Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Gombár János 1962 Kistarcsa Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Ács Miklós 1990 Gárdony Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Gárgyán Miklós 1973 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Cselényi Dániel 2002 Gödöllő Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Cselényiné Pető Gabriella Dr. 1963 Gödöllő Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Cselényi László Dr. 1965 Bielefeld Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Süle Szilvia 1969 Szigetvár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Süle Attila 1968 Szigetvár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Vadkerti Csaba 1974 Szigetvár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Fodor Bernadett 1979 Szigetvár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Erb Adél 1983 Szigetvár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Révész Csaba 1988 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Pap Zoltán 1965 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Pap Zoltán Gergely 1993 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Pap Zoltánné 1967 Kecskemét Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Pap Máté 2003 Kecskemét Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kéri Balázs 1983 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Fodor Sándor 1968 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Szánthó Flóra 1989 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Juhász Anita 1973 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Fodor Erik 2007 Budapest Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Rétvári Márton Gergely 1990 Törökbálint Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Káldi Csaba 1987 Jakabszállás Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Máté Szabina 1989 Isaszeg Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Bódis Richárd 1970 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kiss László 1980 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Tüzkő Zsuzsanna 1976 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Nuszpl Zsolt 1989 Bakonycsernye Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Kömöz Gábor 1973 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Bálványos Angéla 1974 Gödöllő Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Bálványos Rita 2010 Gödöllő Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Bálványos Szilárd 2004 Gödöllő Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kiss-Lőrinc Zalán 2008 Kunszentmiklós Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Kiss-Lőrinc Zoltán 1973 Kunszentmiklós Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Peterdi Panni 1970 Kunszentmiklós Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Schulcz András 1968 Vác Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Peterdi Tamás 1995 Kunszentmiklós Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kovács Attila 1973 Tapolca Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Léránt Péter 1976 Keszthely Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Bereczki Andrea 1985 Szombathely Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Udvardi Eszter 1998 Kistarcsa Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Kovács Ildikó 1965 Szigetvár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Tóth Norbert 1996 Szombathely Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Lanz Terézia 1953 Balatonszabadi Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Weber Tamás 1960 Pécs Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Túri Vivien 1990 Nagykáta Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Hertel Attila 1970 Vác Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Szabó Tihamér 1965 Nyékvárkony Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Fehér Zalán 1980 Kozarmisleny Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Boros Mária 1972 Sárkeszi Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Kiss Edit 1967 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Túri Xénia 1998 Kerekegyháza Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Túri László 1967 Kerekegháza Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Fegyver Péter 1978 Füzesgyarmat Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Nagy Nikolett 1986 Zalahaláp Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Gál József 1966 Lakitelek Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Schreiner-Braun Anett 1988 Iklad Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Schreiner Zsolt 1985 Iklad Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Mészáros Liliána 2012 Szombathely Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Mészáros Dániel 2014 Szombathely Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Németh Barbara 1980 Szombathely Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Németh Judit Dr. 1979 Szombathely Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Mészáros Csaba 1980 Szombathely Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Végh Sándor 1977 Szombathely Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Sallai Tamás 1986 Iszkaszentgyörgy Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Ágó Zsolt 1969 Monor Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Fodor Eszter 1986 Bikal Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Tálász Tamás 1982 Bikal Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Sári Tibor 1993 Búcsúszentlászló Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Imre Szilárd 1994 Búcsúszentlászló Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Zarandy Mateo 1982 Boda Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Tamás Enikő 1973 Szombathely Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kiss Szilárd 1983 Szombathely Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kiss-Tamás Janka 2011 Szombathely Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Fórizs Ferenc 1979 Ózd Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Gruber Csaba 1990 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Rózsa-Katzirz Dániel 2001 Nagykozár Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Nagy Éva 1958 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kálmánczhelyi Gábor 1951 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Bokó Krisztina 1979 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Horváth Andrea 1975 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Dósa Sarolta 1954 Dunaszerdahely Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Dósa Tibor 1952 Dunaszerdahely Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Marozsán Norbert 1981 Debrecen Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Hunyadi Ferenc 1957 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Fehér László 1976 Csömör Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Vella Márton 1998 Csömör Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Szántó Viktor 1977 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Virág Hajnalka Anett 1981 Budapest Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára) km - Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára)
Szántó-Virág Levente 2014 Budapest Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Bárdosi Panna 2002 Dunaharaszti Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Tóth Levente 1971 BUDAPEST Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Schirger Péter 1967 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Horváth Judit 1972 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Tóth Miklós 1968 Budaörs Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Laczik János 1969 Iklad Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Laczik Jánosné 1969 Iklad Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Hermán Attila 1977 Kerekegyháza Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Ecker Zsuzsanna 1964 Iklad Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Rigó Józsefné 1960 Iklad Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Lendvai Gábor 1966 Szombathely Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Liebich Zoltán 1968 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Seprák Alexandra 1993 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Laki Csaba 1980 CEGLÉD Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Varnyú László Ifj. 1989 Mezőberény Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Varnyú László Id. 1957 Mezőberény Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Prentl Julian 1975 Neubeuern Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Pompor György 1976 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Farkas Albert 1976 Maglód Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Tóth Marcell 1993 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Gyenes Ferenc 1968 Taksony Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Toman Gábor 1983 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Tóth Marica 1983 Tiszasziget Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Halmi Csaba 1973 Pécs Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Rácz Gábor 1972 Pécs Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Vásárhelyi Viktor 1981 Budapest Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Nagyné Burka Valéria 1965 Lukácsháza Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Nagy Tihamér 1963 Lukácsháza Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Vágvölgyi Irénke 1961 Szombathely Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Zsámboki Sándor Attila 1969 Kecskemét Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Zsámboki Ákos 1999 Kecskemét Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Sabata Jose 1970 Üllő Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Zentai Robert 1978 Sárvár Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Berenyi Anita 1988 Jakfa Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szebeliné Toldi Éva 1969 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Géczi Andrea 1969 Zalaegerszeg Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Plech Hajnalka 1977 Kosd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Krity Viktor 1972 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Ábrahámné Pataki Ildikó 1974 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Ábrahám István 1969 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Mladoniczki Máté 2013 Székesfehérvár Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Mladoniczki Aliz 1985 Székesfehérvár Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Mladoniczki József 1982 Székesfehérvár Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Tóth Sándor 1973 CEGLÉD Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Györe József 1971 Sóly Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Nagy Gábor 1979 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Tóth Roland 1976 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Horváth Sándor 1980 Zalaegerszeg Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Fazekas István 1975 Zalaegrszeg Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Horváth Alexander Márk 2004 Zalaegerszeg Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Czinege Ildikó 1973 Kiskunfélegyháza Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Tóth Sándor 1974 Kiskunfélegyháza Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Besze Brigitta 2006 Kiskunfélegyháza Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Szigethy Szabolcs 1989 Celldömölk Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Besze Bíborka 2007 Kiskunfélegyháza Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Erdős Zsolt 1972 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Erdei Csaba 1984 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Markó Krisztián 1974 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Tornallyay Zoltán 1959 Szentendre Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Markó Rita 1977 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Markó Milán 2008 Budapest Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Tornallyay Csilla 1994 Szentendre Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Valter Tamás 1975 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Deák Gyula 1983 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Valter György 1968 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Valter Balázs 2006 Budapest Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Apagyi Péter 1971 Nyíregyháza Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Tóth Péter 1988 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Benk Gábor 1959 Csobánka Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Benkovics Márk 1987 Sopron Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Szabó Bence 1987 Pomáz Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Nagy Attila 1987 Sopron Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Barna Imre 1986 Sarkadkeresztúr Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Török Viktor 1984 Kistarcsa Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Bandi Mónika 1971 Oroszlány Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Tar Szilvia 1980 CEGLÉD Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Laki Anita 1977 CEGLÉD Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Papp Zoltán 1971 Gödöllő Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Havai Timea 1976 Vác Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Bera Gergő 2004 Vác Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Stágl András 1979 Balatonszárszó Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Molnár Károly 1976 Lábatlan Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő
Molnárné Ollé Mónika 1973 Lábatlan Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő
Lauday Dávid 1976 Balatonszárszó Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Tóth Melinda 1982 BUDAPEST Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Tóth Gergely 1988 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Számel László 1961 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Palásti József 1956 Üllő Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Bagi Ottó 1957 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Tóth Alexandra 1990 Dunaszeg Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Tóth Szimonetta 1993 Dunaszeg Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Horváth Dániel 1990 Pósfa Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Gonda Róbert 1976 Enns Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Illés Martin 1997 Ölbő Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Földes Sándor 1974 Dömsöd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Balogh Szilveszter 1986 Karcag Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Farkas Gábor 2015 Nagyvenyim Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Farkas Zselyke Anna 2012 Nagyvenyim Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Horváth Lili Sára 2007 Nagyvenyim Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Szabó Bernadett 1978 Nagyvenyim Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Farkas Gábor 1981 Nagyvenyim Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Anda Kisari Dóra 1985 Dunaújváros Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Anda Levente 2014 Dunaújváros Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Vajda Kristóf 1996 Székesfehérvár Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Major Balázs 1976 Győr Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Major-Szabó Krisztina 1977 Győr Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Bálint Zsuzsanna 1985 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Horváth Szilvia 1973 Zalaegerszeg Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Gálos Róbert 1975 Zalaegerszeg Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Fekete Brigitta 1984 Monor Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Németh Tamás 1978 Zalaegerszeg Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Solymosi Hajnalka 1978 Siófok Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Mucsi Sándor 1967 Szeged Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Mucsi Martin 2001 Szeged Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Heim Anita 1986 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Fazekas Krisztián 1983 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Ballagó Bence 1993 Tata Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Mike Zoltán 1975 Tata Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Tóth-Angyal Attila 1977 Tata Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Dörfler Márton 1995 Fonyód Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Pozsgai Dániel 1994 Dunakeszi Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Marik György 1977 Békéscsaba Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Budai Melinda 1985 Döbrököz Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Csonka Imre 1980 Békéscsaba Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Köles Zoltán 1977 Békéscsaba Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Marosvölgyi Zsolt 1976 Békéscsaba Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Varga Lajos 1981 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Ármós Noémi 1986 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Veselinovic Zoran 1967 subotica Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Kutuzov Miroslav 1975 Subotica Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Kupi János Richárd 1977 Szombathely Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Vincze Zsolt 1973 Üllő Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Sümegi Tamás 1976 Gyál Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Hugyecz Krisztián 1978 Délegyháza Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Farkasné Gál Brigitta 1974 Vác Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Szegvári Kristóf 1976 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Szalontai László 1975 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Juhász Nóra 1981 Budapest Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Zsolnai Enikő 1961 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Szebenyi Géza 1961 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Nagy Attila 1988 Öttevény Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Muraközi Gábor 1991 Göd Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Hodai Attila 1984 Nagyréde Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Kanász Magdolna 1967 Pilisvörösvár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Fetter Zoltán 1987 Pilisvörösvár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Pál Barna 1965 Bicske Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Pintér Mária Zsuzsanna 1967 Bicske Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Gyóni Zoltán 1973 Kiskunhalas Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Tarjányi József 1957 Kaposvár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Balku Tamás József 1986 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Németh Rita Anna 1992 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szantman Attila 1975 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Mészáros Balázs 1986 Érd Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Török-Zselénszki Renáta 1986 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Török-Zselénszki Zsolt 1981 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Molnár Ferenc 1979 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Tóth Péter 1979 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Hevér Norbert 1992 Bajsa Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Dobosi Attila 1986 Bajsa Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Rampasek Gergely 1992 Balassagyarmat Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Varga György 1986 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Vida Nóra 1983 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Groidl Gábor 1968 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Horváth Andrea 1984 Siófok Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Singh-Bahadur Dávid 1989 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Tóth László 1972 Kiskunfélegyháza Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Gyurcsi Emese 1987 Makó Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Berecz Balázs 1975 Komárom Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Berecz Gábor 2000 Komárom Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Kurucz Dániel 1975 Balatonalmádi Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Molnár Attila 1976 Nagyvenyim Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Molnár Viktor 1975 Füle Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Petényi Tamás 2002 Szeged Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szigeti Ervin 1977 Döbrököz Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Ropoli Norbert 1978 Szèkesfehèrvár Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Ropolinè Zsámboki Nòra 1978 Szèkesfehèrvár Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Laki Levente 2003 Cegléd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Irk Zoltán 1981 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Budavári Krisztián Ferenc 1979 Érd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Jastrapsky Valéria 1980 Érd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Molnár Dániel 2009 Biatorbágy Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Molnár Bence 2011 Biatorbágy Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Molnár Tibor 1975 Budapest Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára) km - Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára)
Kajdácsi Gergely 2005 Kecskemét Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Kajdácsi Balázs 2000 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kajdácsi Zsolt 1971 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Ledó Ilona 1978 Kecskemét Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kajdácsi Szabolcs 1999 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kajdácsi Viktória 2001 Kecskemét Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Kajdácsi József 1970 Kecskemét Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Zombor Zsolt 1967 Budaörs Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Zombor Bálint 2004 Budaörs Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Németh László 1977 Aba Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Rózsa Gábor 1981 Aba Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Gál Orsolya 1979 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Gál Krisztián 2010 Budapest Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Kiss-Rigó László 1974 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kiss-Rigó Alíz 1978 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Pomaházi Gábor 1960 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Balázs-Kovács Norbert 1980 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Falmann László 1974 Budapest Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő
Rada Anikó 1979 Szentkirály Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő
Faragó István 2002 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Rácz Miklós 1990 Balmazújváros Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kerekes László 1970 Mezőberény Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Varnyúné Mórocz Edit Márta 1964 Mezőberény Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Vörösvári Zsolt 1970 Pilisvörösvár Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Baji Ágnes 1967 Békés Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Boros Eszter 1991 Balmazújváros Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kurucz Lea 1990 Budapest Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Mokán Anett 2000 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Mokánné Kerekes Andrea 1974 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Tóth Eszter 1975 Pilisvörösvár Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Répássy Tamás 1966 Szeged Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Csarnai Zoltán 1975 Algyő Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Ötvös Viktor 1978 Szigetszentmiklós Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Czink Attila 1976 Pilisvörösvár Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Czink Attila Ifj. 2001 Pilisvörösvár Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Ladányi Norbert 1984 Gyömrő Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Bakos Dezső 1977 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Sóti Ádám 1985 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Bódai Tamás 1984 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Kránicz Anita 1987 Sáregres Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Dózsa László 1974 Maglód Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kustán Dániel 1987 Szabadegyháza Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Nagy Csaba 1971 Ajka Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Szabó Balázs 1987 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Tóth Péter 1986 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Sereg András 1974 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Bükszegi Tamara 1990 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Mikes László 1972 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Zalányi Nóra 1979 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kovács Veronika 1991 Siófok Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Szarka Zsolt 1978 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Bandur Benita 1992 Szentpéterfölde Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Iványi Máté 1989 Madaras Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Puskás Dávid Dr. 1984 Nemesvámos Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Suth Loránd Dániel 1992 Füzesabony Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kalinka Attila 1972 Ada Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Kalinka Ákos 2006 Ada Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Falusi Péter 1978 Tápiószentmárton Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kucsera Frigyes 1982 Szeged Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Mánik Attila Dr. 1988 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Pethe Szabolcs 1987 Tiszavasvári Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Zoboki Tünde Orsolya 1983 Kecskemét Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Kis Róbert 1979 Tószeg Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kovács Andrea 1976 Tószeg Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szabó Endre 1979 Tószeg Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szabóné Kun Enikő 1987 Tószeg Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Lednyiczky Gábor 1968 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kass Sándor 1990 Szolnok Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szabó Erika 1987 Szolnok Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Rimóczi Edit 1989 Tószeg Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Nagy Krisztián 1990 Tószeg Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Démuth Zalán 1988 Gárdony Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Dubicz Máté 1987 Székesfehérvár Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Végh Pál Róbert 1983 Komárom Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Hunyadi Kata 1987 Kiskunmajsa Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Simon Kálmán 1974 Komárno Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Burger Petra 1994 Bodajk Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Iszak Gábor 1991 Szombathely Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Burger István 1968 Bodajk Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Dankovics Bertold 1991 Körmend Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Burger Ilona 1968 Bodajk Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Kovács Dániel 1988 Körmend Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szabó Anita Eszter 1983 Nádasd Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Takács András 1964 Erdőkertes Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Oszláts András 1976 Dunaharaszti Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Májer Károly 1967 Balatonszemes Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Takács Kata Emese 2001 Veresegyház Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Völcz Tamás 1967 Kisbér Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Szalai Tibor 1979 Iváncsa Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Pallai Richard 1983 Iváncsa Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Bedő Péter 1977 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Jónás Péter 1975 Nagykovácsi Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Janó László 1972 Babosdöbréte Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kordás Imre 1993 Veszprém Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Janóné Takács Anett 1976 Babosdöbréte Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Toth Gábor 1973 Pilisvorosvar Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Csajkó Attila 1976 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Somogyi Miklós 1971 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Károlyi Zsolt 1983 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Fántzi Tamás 1983 Érd Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Nagy Fanni 1995 Debrecen Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Kozma Tímea 1996 Debrecen Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Becseiné Dürgő Beáta 1984 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Becsei Sándor 1985 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Becsei Mihály 1987 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Papp Miklós 1980 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szili András 1980 Piliscsaba Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Kelemen András 1975 Bajna Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Bakó Richárd 1993 Bajna Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Nagy István 1968 Mosonmagyaróvár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szabó Péter 1988 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Vékás Tibor 1989 Zamárdi Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Filipich Gábor 1989 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kotolák Ádám 1987 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Pucheli László 1988 Tiszaföldvár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Gutenkunst Luca 1981 Kulcs Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kovács Bálint 2005 Kulcs Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Kovács Janka 2008 Kulcs Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Szebeli István 1968 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Pócsai Csaba 1978 Solymár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Schirling Áron 2009 Letenye Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Schirling Borbála 2012 Letenye Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Kustor Zsófia 1982 Letenye Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kiss Dániel 1994 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Kulik Dóra 1992 Paty Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Kovács Máté Antal 1995 Hort Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Tóvaj Dániel 1997 Hort Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kerek Róbert 1977 Petőfibánya Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Dürgő József 1960 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Dobos Angelika 1983 Bódvaszilas Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Jozó Martin 2000 Debrecen Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Sinka Norbert Miklós 1975 Miskolc Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Gere Diána Gabriella 1983 Miskolc Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Bozzai Judit 1975 Siófok Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Várszegi János 1988 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Csóti László 1970 Kerepes Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Vigh Edit 1974 Kerepes Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Csóti Levente 2006 Kerepes Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Bohnert Orsolya 1985 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Garbacz Balázs 1987 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Eperjesi Dávid 1992 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Ancsicsa Gergő 1990 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Buti Tamás 1985 Érd Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Csupi Zsolt 1975 Budapest Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Dudás Szilvia 1974 Budapest Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Gerst Péter 1983 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Biró Szabolcs 1984 Budapest Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Oláh Attila 1983 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Halmai Adrián 1990 Nagykanizsa Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Barabás Tibor 1987 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Horváth Gergely 1982 Nagykanizsa Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Dáloki Gergely 1978 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kóka Antal 1976 Nagykovácsi Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Dusfi Katalin 1982 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Ferge Zsanett 1982 Frederikssund Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szabó Zoltán 1982 Frederikssund Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Barta Dávid 1994 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Kubik Imre 1963 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Mészöly Viktor 1967 Budaörs Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Mészöly Éva 1969 Budaörs Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Tóth Norbert 1977 Tapolca Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Utasi György 1959 Szentendre Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Varga Péter 1988 Marcelháza Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Csizmadia Zoltán 1980 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Csizmadiáné Paku Éva 1972 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Csizmadia Zalán 2007 Budapest Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Csizmadia Lívia 2007 Budapest Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Heszberger László 1973 Budapest XVIII. Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Aranyi László 1988 Szentes Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kele Kálmán 1978 Almásfüzitő Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Arany László 1962 Szentes Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Tóth Ildikó 1974 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Udvardi Lajos 1971 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Udvardi Gergely 2010 Budapest Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Bodor Henriett Dr. 1972 Mosdós Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Bódis Edit 1978 Kisbér Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Izsai Ferenc 1979 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kartaly Tamás 1985 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Kartaly István 1958 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Iván Gyula Ifj. 1974 Bakonysárkány Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Varga Marcell 2003 Győr Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Kiss Gergő 1992 Budapest Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Kopytynski Péter Pál 1961 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Nagy Andrea Dr. 1971 Győr Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kovács Kíra 1993 Bátaszék Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Adorján Márkó 1989 Bátaszék Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kovács Gábor 1961 Bátaszék Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Czigler Gabriella 1967 Bátaszék Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Tóth Zsuzsanna 1961 Bàtaszék Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Adorján Viktória 1984 Bátaszék Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Fülöp Tibor 1979 Bátaszék Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Fülöp Lilla 2010 Bátaszék Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Fülöp Adél 2013 Bátaszék Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Fülöp Györgyné 1965 Bátaszék Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Fülöp György 1951 Bátaszék Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Pénzes Gergő 1990 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Balogh Tamás 1977 Sopron Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Baloghné Buczkó Erika 1977 Sopron Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Balogh Zsófia 2008 Sopron Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Boda Ákos 1977 Kaposvár Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Boda Bence Ákos 2002 Kaposvár Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Szücs László 1976 Kaposvár Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Hipszki Lajos 1973 Győr Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Földes Antal 1978 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Márkus József 1967 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Földes Petra 2006 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Földes Gergő 2008 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Márkus Csaba 1993 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Erdős Tibor Sándor 1978 Dunakeszi Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Márkus Ildikó 1965 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Tóth Alexandra 1978 Dunakeszi Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Horváth Péter 1979 Kisújszállás Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kapás Andrea 1988 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Földes Gábor 1986 Budapest Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Horváth Balázs 1972 Győr Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Paksz Sándor 1969 Budapest Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Pánczél Dávid 1984 Győr Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Hinkel Szilvia 1988 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Lenzsér Norbert 1983 Győr Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Balogh Roland 1978 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Majoros László 1978 Hajdúszoboszló Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kovács János 1983 Enese Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Madurka Péter 1966 SZÉKESFEHÉRVÁR Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Recsó Bernadett 1974 Dunakeszi Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Varga Zoltán 1988 Várpalota Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Egyhàzi Tamás 1985 Tét Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Földes Káoly 1952 Budapest Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Kasza Katalin 1969 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kozma Telemachosz 1973 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Blaskó Norbert 1977 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Blaskó Glória Emma 2005 Budapest Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Kovács Angéla 1975 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Maukner Eszter 1976 Szigethalom Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Maukner Máté 2003 Szigethalom Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Maukner Krisztián 1973 Szigethalom Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára) km - Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára)
Maukner Botond 2006 Szigethalom Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Maukner Kamilla 2011 Szigethalom Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Toldi János 1970 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Péter András 1979 Kisújszállás Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Vas Balazs 1972 Szeged Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Veress Péter 1992 Budapest Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Juhász Péter 1970 Eger Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Utasi Mátyás 1991 Szentendre Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Sándor Róbert Dr. 1959 Budapest Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Tandari Roberta 1992 Àdànd Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Oláh Enikő 1972 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Németh Imre 1977 Budapest Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Váradi Ákos 1987 Miskolc Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Pető Nimród 1982 Gyál Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Takács Olivér 1977 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szecskó Lóránt 1993 Egerbocs Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Benyhe Pál 1992 Budakalász Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szolyák Zoltán 1980 Szuhakálló Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Fészki Szabolcs 1981 Mályinka Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Hutás Krisztina 1970 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Beta Karolina Zsófia 2007 Budapest Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Székely József 1973 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Slezák László 1987 Budakalász Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Györök György 1970 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Szöllősi Róbert 1963 Szabadka Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tukarcs János 1978 Fót Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Harasztos Péter 1985 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Sajgó András 1965 Szeged Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Bodrogi Ákos 1993 Marcali Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Chaves Igino Ifj. 1985 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Takács Zsolt 1983 Balatonfüred Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Nagy Gábor 1991 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Tóth Tibor 1981 Nagycenk Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Istók Márk 1991 Sopron Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Hadnagy Emőke 1970 Zalaegerszeg Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Tóth Miklós 1971 Zalaegerszeg Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szabó Roland László 1999 Szabadkígyós Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Danis Imre 1996 Marcelháza Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Lipták Zsolt 1998 Szabadkígyós Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Gyurkó Miklós Gergő 1997 Szabadkígyós Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Milek Bence 1998 Szabadkígyós Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kimmel Márton 2002 Pilisvörösvár Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kimmel Márton 1977 Pilisvörösvár Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Steckl Andrea 1974 Pilisvörösvár Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Kimmel Laura 2009 Pilisvörösvár Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Kelemen Erik 1999 Keszthely Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Sényi Balázs 2000 Keszthely Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Németh Ferenc 1968 Kisbér Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Szabadfi Enikő 1964 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Sándor Bálint 1993 Budapest Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Würfel Diána 1993 Szentendre Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Halász Csaba 1988 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Gergely Gergely 1991 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kutnyánszki Norbert 1992 Szentendre Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Varga László 1994 Gyöngyös Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Thimár Zoltán 1978 Szár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Mátyás Attila 1990 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Zólyomi Attila 1989 Bicske Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Balogh István 1990 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Pásztor András 1990 Érd Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Györke Péter Dr. 1986 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Hajdara Ivett 1982 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Horváth Péter 1979 Kisújszállás Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Márton Árpád 1980 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Gorócz Vilmos 1988 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Magyar Áhim 1991 Győr Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Pető Anita 1994 Érd Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Gálfi Márton Tamás 1995 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Szoó Bettina 1995 Nógrád Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Bényi Gergő 1996 Gödöllő Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Csögley Roland 1986 Budaörs Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Mendonca Cavalcanti Luiz Eduardo 1982 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Csapó Melinda 1993 Veresegyház Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Topercer Tamás 1991 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Stark Róbert 1979 Tata Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Molnár Gábor 1976 Mohács Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Buchammer Károly 1972 Mohács Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Horváth István 1974 Mohács Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Gráf Antal 1980 Mohács Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Varga Péter 1982 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Bodansky Ádám 1985 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Halmosi Gábor 1989 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Feszt Bernadett Erzsébet 1996 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Wieland Ferenc 1975 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Molnár Adrienn 1992 Martonvásár Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Kelemen Krisztiáán 1976 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kövér Patrik 1994 Jászberény Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Ozvaldik Dániel 1991 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Zavecz Flóra 1991 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Antal Károly 1972 Kiskunfélegyháza Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kalmár Krisztina 1973 Kecskemét Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Sendula Beáta 1975 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Bellér Vanda 2008 Budapest Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Hermán Patrik 1989 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Havasi Edina 1979 Komárom Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Keszely Zsuzsanna 1968 Komárom Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Pratz Melinda 1981 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Varga József 1973 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Sápi Dénes 1987 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Mező László 1989 Fehérgyarmat Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Virág Endre 1964 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Halász Melinda 1990 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Bódis Tamás 1981 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kruták László 1992 Nyíregyháza Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Schmalzl Márton 1993 Várpalota Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Orbán András 1990 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Böjthe István 1991 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Nyakas Ferenc Ifj. 1991 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Aradi Péter 1981 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Szalmási Dániel 1996 Fertőszentmiklós Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Szilágyi László 1983 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Békefi Zoltán 1978 Nemesvámos Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Békefi Dániel 2006 Nemesvámos Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Békefi Anna 2009 Nemesvámos Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Békefiné Bera Eszter 1975 Nemesvámos Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Békefi Kristóf 2005 Szentendre Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Békefi Sarolta 2002 Szentendre Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Békefi Dorottya 2008 Szentendre Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Leisz Nóra 1994 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Leisz Péter 1965 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Gabrić Sabina 1991 Novi Sad Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Horváth Lajosné 1961 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Tar János Zsolt 1980 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Tóth Sándor 1981 Halásztelek Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Vida László 1975 Bócsa Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Vida Károly 1979 Cegléd Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Vida-Asztalos Anita 1982 Cegléd Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Vida Márk 2013 Cegléd Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Wachtler István 1978 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Abt Ferenc Attila 1970 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Progli László 1975 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kangyerka Dániel 1977 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Bódis Sándor 1993 Szigetszentmiklós Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Ábrahám Tibor 1967 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Fülöp György 1965 Ispánk Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Belovai Mária 1973 Ispánk Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Kontér Barbara 1984 Nyergesújfalu Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Deák Ferenc 1967 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Majkut Péter 1979 Szeged Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Farkas Gergő 1992 Budapest Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Somogyi Imre 1991 Gyarmat Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Parádi Máté 1994 Pásztó Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Kerekes Attila 1985 Budapest Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Hanol János 1995 Paks Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Harmati Péter 1971 Budakeszi Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Bekő Mária 1996 Kimle Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Mérksz Robin 1994 Zalaszentgrót Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Horváth Csaba 1971 Tatabánya Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Horváth Csenge 1996 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Vörös Dániel 1997 Bicske Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Dénes Zsolt 1989 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kozik Marcell 1989 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Pötör Gergely 1989 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Dénes Péter 1991 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Dénes István 1996 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Bíró Dávid 1987 Dunaújváros Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Török Brigitta 1991 Dunaújváros Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Polyik Attila 1974 Nk Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Ozsvárt Viktória 1985 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Osvald János 1969 Sárkeresztes Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Sipos Ferenc Dr. 1976 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Csóti Melinda 1986 Szeged Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Deák Andrea 1983 Szeged Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Bozó Attila 1988 Szeged Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Rózsa Renáta 1990 Doboz Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Haray Péter 1979 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Fejes Zoltán 1989 Páty Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Fejesné Horváth Györgyi 1990 Páty Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Varga Csaba 1967 Körmend Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Varga Bence 2001 Körmend Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Frányó Enikő 1997 Szeged Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Dér Dániel 1993 Szeged Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Fraumberger Anita 1974 Sárszentmihály Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Fraumberger József 1973 Sárszentmihály Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Fraumberger Ádám 2002 Sárszentmihály Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Szalay Balogh István 1991 Magyarszecsöd Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Faragó Máté 1997 Keszthely Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Vincze Krisztina 1980 Baja Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Bércesi Virág 2007 Baja Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Bércesi Kamilla 2009 Baja Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Kenyeres Szabó Edina 1973 Baja Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Molnár Szabó Gabriella 1975 Baja Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szabóné Bakó Barbara 1969 Baja Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Lichtenberger Éva 1974 Baja Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Puhl Petra 1969 Baja Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Papp Nikolett 1991 Baja Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Zavilla István 1967 Baja Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Zavilla Márk 1989 Baja Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Fiedlerné Szabó Ágnes 1963 Baja Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Supper Istvánné 1964 Csávoly Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Onódiné Marika 1957 Csávoly Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Laktos Józsefné 1955 Csávoly Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Rácz Andrea 1973 Csávoly Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Aranyos Zoltánné 1976 Érsekcsanád Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Juhász Jázmin 2011 Csávoly Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Török Judit 1981 Csávoly Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára) km - Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára)
Aranyos Dánielné 1969 Érsekcsanád Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Filipszki Péter 1990 Vecsés Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Bodnár Attila 1989 Szarvas Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Tóth Szabolcs Béla 1974 Budaörs Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Tóth-Bene Csenge 2006 Budaörs Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Bene Tünde 1975 Budaörs Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Szabó Ferenc 1981 Békés Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Nieder Jenő 1982 Göd Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Ferkó Krisztián 1990 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Farkas Gábor 1965 Budapest Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Bencsik János 1970 Szeged Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Dombovári Tamás 1967 Szeged Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kordás Imre 1968 Veszprém Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Zsöllér Krisztián 1994 Csávoly Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Horváth Adrienn 1986 Várpalota Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Molnár Mária 1964 Várpalota Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Sipos Szilárd 1994 Csávoly Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Vancsura László 1992 Baja Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Buzás Attila 1994 Csávoly Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Paál Péter 1992 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Petrás Gréta 1993 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Nagy Floransz 1999 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Tóth Keve 1998 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Nagy Tamás 1971 Gyöngyös Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kinics Tamás 1975 Nagykáta Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kinics Bálint 2004 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kinics Dorka 2002 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kinics Gabriella 1977 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Turcsik Nikoletta 1977 Gödöllő Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Trunk Euridiké 1975 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Horváth Kristóf 2005 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Dobrovics Zsolt 1971 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Dobrovics Marcell 2006 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Tamás Annamária 1970 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Bayer Beatrix 1992 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Borka Péter 1962 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Szendrődi Noémi 1990 Budapest Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Pálmai András 1985 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kerekes Zsolt 1972 Baja Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kerekes Janka 2015 Baja Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Kerekes Vince 2011 Baja Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Váraljai Györgyné 1966 Csávoly Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Ivancsan-Rittgasser Jázmin 2009 Baja Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Ivancsan-Rittgasser Áron 2011 Baja Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Ivancsan Zsolt 1976 Baja Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Rittgasser Melanie 1980 Baja Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Körmendi Éva 1984 Baja Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára) km - Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára)
Körmendi Szilvia 1982 Baja Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára) km - Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára)
Horváth Lajos 1973 Baja Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Horváth Renáta 1976 Baja Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Seller Bálint 1989 Budaörs Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Varga Ernő 1979 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Tóth Péter 1978 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Varga Máté László 1993 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Nádaljai Tamás 1975 Körmend Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Tóth Tamás 2001 Mezőszentgyörgy Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Nyitrai Tibor 1968 Nyíregyháza Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Rózsa Norbert 1975 Pécs Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Varga Balázs 1977 Pécs Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kránitz József 1972 Sopron Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kránitz Gergő 2008 Sopron Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Petykovszki István 1981 Cegléd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Duschek Vilmos 1971 Gyömrő Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Rendek Zsuzsanna 1985 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Varga Tamás 1986 Karancslapujtő Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Török György 1957 Csávoly Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Temesvári Rozália 1975 Csávoly Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Drenkovics Kálmán 1971 Baja Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Klemm Lajos 1973 Vaskút Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Terdikné Sámán Piroska 1969 Baja Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Terdik József Ifj. 1988 Baja Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Bencses Gábor 1972 Baja Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Fazekas Zoltán 1979 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Fazekas Ádám 2002 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Fazekas Tibor 1972 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Varga Márton József 1996 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Török Flóra 1992 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Bagdi Rita 1992 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Pásztor Ádám 1994 Tát Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Igyártó Imre 1991 Hernád Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Csörgő Zoltán 1970 Zsámbék Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Jávorné Jankó Ágnes 1962 Baja Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Körtés István 1950 Simontornya Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Körtés Gábor 1974 Simontornya Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Major Gábor 1993 Dunaújváros Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Börönte Dávid 1992 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Horváth János 1960 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Török Zsolt 1975 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Szerencsi István 1969 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Török Péter 1994 Törökszentmiklós Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Pataki Kata 1991 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Varga Dániel 1993 Tiszalök Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Oláh Dániel 1989 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Csibi-Kuti Dávid 1986 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Siklósi Tamás 1966 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Oroszi Jozef 1978 Vlcany Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Oroszi Zsolt 2003 Vlčany Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Seres Peter 1985 Vlčany Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Lukovics Veronika 1988 Mostová Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szlifka Szilard 1976 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kiss Ágnes 1978 Szigetszentmiklós Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Kurunczi Viktor 1994 Tóalmás Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Besenyi Sándor 1961 Tóalmás Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Lehoczki András 1973 Sülysáp Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Megyesi Balázs Károly 1986 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Érsek Tamás 1980 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Sipos Barnabás 1982 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Jordanov Alexander 1970 Sofia Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Józsa Gábor 1986 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Párkány Krisztián 1987 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Duschek Vilmos Máté Ifj. 2000 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Ágoston József 1970 Cegléd Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Braunstein Milán 1991 Vasasszonyfa Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Márk Milán 1992 Vasasszonyfa Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Csörsz Péter 1986 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Kovács Zoltán 1991 Kiskunmajsa Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Porpáczy Tímea 1986 Szombathely Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Sokolov Oleksandr 1963 Budapest Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Péter Zsolt 1970 Győr Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő
Tamás Révész 1984 Martonvásár Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Marton Krisztina 1980 Győr Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő
Koczka Péter 1972 Gödöllő Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Budai János 1958 Simontornya Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Budai Jánosné 1966 Simontornya Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Körtés Zalán 2012 Simontornya Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Balász István Pál 1958 Paks Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Balász István Pálné 1958 Paks Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Budai Beatrix 1988 Simontornya Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Balogh Flórián 1972 Sükösd Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára) km - Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára)
Balogh Boglárka 2010 Sükösd Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Csákány József 1973 Tata Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kühn Vencel 1994 Nagyberény Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Tüttő László 1970 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Várhegyi Csaba 1972 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Grünwald Gábor 1981 Dunakeszi Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Sasvári Gábor 1979 BUDAPEST Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Kerekes Norbert 1973 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Végh Tamás 1994 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Klima Tamás 1973 Polgárdi Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Varga Tibor 1972 Kozármisleny Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Magyar Julianna 1964 Szerencs Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Dobrovoczky István 1974 Érd Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Dobrovoczky Kira 2010 Érd Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Grasanovics Péter 1976 Szombathely Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Kretovics Katalin 1978 Szerencs Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Landler Anett 1990 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Lendvai Ferenc Ifj. 1987 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Molnár Gábor 1987 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kis Milán 1987 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Magos Kornél 1991 Jánoshalma Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kruzsics József 1974 Pécs Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Kruzsicsné Gáti Krisztina 1976 Pécs Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Pallang Rita 1982 Bajót Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Végerbauer Balázs 1977 Sopron Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Végerbauerné Dávid Viktória 1982 Sopron Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Végerbauer Mátyás 2013 Sopron Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Farkas Lilla 1999 Újszász Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Szalai Tamás 1976 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tóth Gábor 1980 Újszász Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Farkas István 1967 Újszász Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Sipos Aurél 1962 Újszász Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kovács Szilvia 1976 Újszász Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Ambrus Haasz 1987 SALZBURG Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Siller Tamás 1977 Budakeszi Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Bakó Attila 1981 Szolnok Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Enders Katalin 1979 Budakeszi Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Siller Balázs 2011 Budakeszi Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Vásárhelyi Attila 1972 Budakeszi Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Vásárhelyi Ágnes 1982 Budakeszi Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára) km - Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára)
Sarkadi Attila Gergely 1976 Budakeszi Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Gyulai László 1948 Érd Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Bognár Zsuzsanna 1966 Budapet Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Boszkovics Bálint 1986 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Csizmadiáné Fülöp Szilvia 1964 Balatonalmádi Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Nagy Sándor 1972 Székesfehérvár Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Tóth Anikó 1969 Székesfehérvár Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kállai Károly 1985 Budapest Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Csécs Lajos 1980 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Szanyi-Tóth Noel 2008 Halásztelek Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Szanyi Aida Éva 1985 Halásztelek Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Dobler Viktor 1977 Velence Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Molnár Boglárka 2013 Tatabánya Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Molnár Viktória 1986 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Molnár Péter 1985 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Temesfalvi Eszter 1973 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Temesfalvi József 1973 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Temesfalvi Bálint 2000 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Temesfalvi Luca 2002 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Temesfalvi Máté 2005 Budapest Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Benyhe Gábor 1963 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Benyhe Mónika 1964 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Hajdu Attila 1979 Vácduka Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Graics Vince 1994 Pécs Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Prisztóka Péter 1983 Ecséd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Darmstadter Nóra 1978 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Soós Katalin 2005 Tatabánya Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Faddi István 1961 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Somogyi Lőrinc 1988 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Farkas László 1988 Törökbálint Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Sági Gyula 1962 BUDAPEST Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Tamás Anna 2005 Csávoly Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Tamás Luca 2008 Csávoly Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Tamás Zoltán 1971 Csávoly Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kovácsics Gyöngyi 1975 Csávoly Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Orbán Péter 1971 Páty Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Mészáros Csaba 1970 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Barna Edit 1982 Adony Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Tőzsér András 1982 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Huszár Edit Zsófia 1988 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Ottófi Edit 1975 Győr Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Kiss László 1971 Győr Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Novák Attila 1984 Ecséd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Wölfl György 1974 Baja Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Kormos Nikoletta 1988 Ecséd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Misik Andrea 1989 Körmend Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Baranyai Zoltán 1983 Körmend Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Varga Tamás 1981 Körmend Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Szabó Renáta 1993 Gersekarát Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Guzsvinecz Roland 1985 Marcali Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Guzsvineczné Darázs Andrea 1985 Marcali Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Guzsvinecz Kornél 2010 Marcali Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Guzsvinecz Dorka 2012 Marcali Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Nádi Szilárd 1983 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Egyed Zsófia 1991 Hatvan Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Vágó Andrea 1984 Gyöngyös Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kormos Péter 1984 Ecséd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Farkas Arnold 1981 Gyöngyös Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tóháti István 1966 Biatorbágy Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kocsor Máté 1993 Budapest Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Vitéz Károly 1974 Szigethalom Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Vitézné Tóth Emőke 1977 Szigethalom Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Vitéz Sára 2007 Szigethalom Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Konyicsák Zsolt 1973 Cegléd Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Mák Norbert Gergely 1981 Pécel Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Herman Patrik 2001 Nagyvárad Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Papp Fanni 2005 Bodajk Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Papp István 1981 Bodajk Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Sváb Krisztián 1988 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Szabó Andor 1985 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Herman Ferenc 1966 Nagyvárad Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Domotor Balazs 1974 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Nagy Dora 1982 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Boros András 1976 Dunavarsány Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Boros Bálint 2008 Dunavarsány Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Vozár Tünde 1979 Dunavarsány Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Balázs Mariann 1977 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Kelemen David 2005 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Czifra József 1968 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Zséder Anita 1981 Abda Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Pfiszterer Ildikó 1967 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szabó Tamás 1981 Gyöngyös Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Vietorisz Andrea 1993 Mosonmagyaróvár Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Kolyvek Csaba 1970 Gyöngyös Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Illés Norbert 1975 Nagykőrös Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kovács Gergő 1989 Levél Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Széplaki Tamás 1976 Szada Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szemerédi Krisztina 1976 Nagykőrös Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Banyár-Görcz Adrienn 1988 Rajka Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Széplaki Zsófia 2006 Szada Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Gerdesics Andrea 1991 Mosonmagyaróvár Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Széplaki Márk 2009 Szada Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Széplaki Dóra 2012 Szada Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Bacsa Erzsébet 1980 Szada Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Fodor Zsolt 1971 Szeged Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Dán Zsolt 1974 Budakeszi Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Dán Bence 2011 Budakeszi Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Dán Luca 2012 Budakeszi Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Tatár Csilla 1981 Budakeszi Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára) km - Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára)
Molnár Tamás 1990 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Ferenczi Gábor 1983 Makó Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Ferencziné Oláh Krisztina 1980 Makó Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Ferenczi Júlia 2008 Makó Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Ferenczi Csaba 2012 Makó Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Horváth Attila 1969 Gödöllő Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Horváth Ernő 1941 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Horváth Mihály 2007 Gödöllő Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Józsa Mariann 1970 Gödöllő Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kovács Ágnes 1969 Lábatlan Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kovács Pál 1961 Lábatlan Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Jáger Szilveszter 1974 Pécs Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Fülöp István 1974 Szolnok Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Virág István 1962 Gyomaendrőd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Jánki Tamás Dr. 1975 BUDAPEST Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Váradi Péter 1979 Kartal Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kalicz Dóra 1975 Szolnok Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Almásiné Mikó Marianna 1968 Szolnok Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Gröbl Ferenc 1970 Tát Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Vass Richárd 1996 Nyergesújfalu Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tikász Vince 1955 Tát Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Őri Balázs 1983 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Gidófalvi Ferenc 1988 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Csercsa Tímea 1988 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Orgován László 1992 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Orgován László 1967 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Orgovánné Krupánszki Zsuzsanna 1971 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Tanczer Tímea 1997 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Tanczer György 1969 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Horváth Attila 1998 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Tanczer Orsolya 2001 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Basa Zsolt 1984 Ráckeve Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Fogarasi Katalin 1981 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Farkas István 2006 Délegyháza Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Farkas Izabella 2011 Délegyháza Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Farkas István 1977 Délegyháza Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Gáspár Boglárja 1980 Délegyháza Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Krizsán Zsolt 1974 Tát Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Török Tímea 1996 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Ozvaldik Rudolf 1994 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Madarász László 1978 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Mészáros András 1983 Dunaharaszti Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Horváth Róbert 1973 Szombathely Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Gönczi Zsolt 1967 MISKOLC Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Gönczi Zsoltné 1968 MISKOLC Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Sivák László 1973 MISKOLC Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Szilágyi Péter 1986 Győr Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Antal Andrea 1978 Bükkszentkereszt Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Käsz Zsuzsanna 1971 Pécs Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Németh Balázs 1972 Pécs Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Németh Gergő 2010 Pécs Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Kovács Zoltán 1990 Nagyigmánd Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Bodonyi József 1975 Pécs Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Sinigla Réka 1995 Kerékteleki Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Buga Bence 1999 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Buga Tamás 1970 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Buga Krisztina 1970 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Buga Eszter 1999 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Tóth Fruzsina 1999 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Hampl Márk 1996 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kovács Rita 1983 Veszprém Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Berta László 1988 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szabó András 1972 Veszprém Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Kovács Márton 1967 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Kovács Dániel 1992 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Tóth Ákos 1988 Ócsa Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kovács Dominik 1999 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Kovács-Sipeki Attila 1975 Felcsút Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kremán Csaba 1973 Répcelak Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kötő Ferenc 1985 Nagyrécse Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kötő Ferenc 1961 Nagyrécse Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Korcz Krisztina 1990 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kocsis Piroska 1967 Zalaújlak Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Szentesi Szilárd 1974 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Rosenberg Mátyás 1985 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Szentesi Bálint 2005 Budapest Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Soós Máté 1988 Veszprém Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Szentesi Luca 2004 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Prodanovits Dávid 1992 Herend Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Vitai Károly 1970 Érd Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Vitai Anikó 1971 Érd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Söjtöry Andrea 1971 Zalaegerszeg Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Bárány Sándor Dr. 1962 Budapest Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Bárány Kriszta 1992 Budapest Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Ebedli Zoltán 1980 Zalaegerszeg Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Ebedli László 1976 Zalaegerszeg Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kiss Szabolcs 1981 Budapest xxi Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Szabó László 1975 Felcsút Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Milichovszki Gábor 1970 Budapest Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Szelei-Balogh Ildikó 1976 Székesfehérvár Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Szelei Nóra 2009 Székesfehérvár Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Nyikosné Fülöp Erzsébet 1959 Székesfehérvár Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Nacsa Emese 1983 Szekszárd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Dobos Zoltán 1968 Szekszárd Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Spongáné Kajdácsi Piroska 1974 Dabas Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Sponga Miklós 1972 Dabas Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Németh Nándor 1980 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Németh László 1958 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Kozma Levente 1980 Vác Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Rutkay László 1977 Sződliget Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Józsa Péter Id. 1987 Cserszegtomaj Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Józsa Péter Ifj. 1957 Cserszegtomaj Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Józsa Máté 1989 Cserszegtomaj Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Barta Tamás 1973 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Györgydeák Krisztián 2003 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Bierma Dana Dr. 1978 Lichtenberg / Linz Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tóth Mihály 1978 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Barta Péter 1975 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Bierma Jochum Dr. 1958 Lichtenberg / Linz Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Berki Ramóna 1990 Harka Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Zádori Regina Flóra 1996 Szeged Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tihanyi Éva 1987 Szeged Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tornyai László 1973 Morahalom Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tornyai Tamás 1994 Ruzsa Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Horváth Vilmos 1971 Miskolc Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Wágner Mónika 1972 Székesfehérvár Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Fischl István 1972 Székesfehérvár Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Biró Gábor 1989 Tapolca Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Végh Tamás 1978 Veszprém Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Nyíró Krisztián 1986 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Bors József 1968 Nagyigmánd Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Borsné Csapó Gabriella 1975 Nagyigmánd Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Bakó Ferenc 1991 Nyergesújfalu Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Jobbagy Jozsef 1954 simontornya Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kristo Katalin Dr. 1952 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Gőbölös József 1974 Győr Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Gőbölös Józsefné 1974 Győr Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Barbély Gréta 1992 Fertőd Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Kadlecsik Bálint 1990 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tóth Liána 1998 Nógrádsipek Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Tóth Mónika 1976 Nógrádsipek Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Galcsik Péter 1989 Varsány Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Nádaskai Gábor 1979 Budapest Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Cseri Gergely 1976 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Cseri Benedek 2004 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Sefcsik István 1988 Kolárovo Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Mikle Bálint 1996 Kolárovo Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Csallóközi Zsolt 1968 Székesfehérvár Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Karácsony László 1974 Győr Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Nagy Attila 1976 Nagyberki Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tarr Veronika 1987 Vasszécseny Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Pósáné Farkas Viktória 1977 Hegyeshalom Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Fenyővári Attila 1965 Pellérd Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Farkas Istvánné Anna 1954 Hegyeshalom Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Tölgyes Zoltánné Ica 1956 Hegyeshalom Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Sölch Ágoston 1958 Siófok Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Fehér Károly 1968 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Bíró Brigitta Berta 1997 Nyergesújfalu Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Adamcsek József 1969 Sződliget Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Adamcsek Gergő 2004 Sződliget Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Varga Gertrúd 1977 Mosonszolnok Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Rávai Enikő 1992 Kiskunmajsa Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Borbandi Gáspár 1968 Szekszárd Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kerékgyártó Norbert 1987 Halásztelek Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Kovács Dániel 1986 Ajka Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Kovács Gábor 1982 Ajka Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Bonyhádi István 1966 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Frankó Tamás 1985 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Jenei Zsolt 1981 Budapest Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Jenei Hanna 2008 Budapest Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Jenei Bernadett 1980 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Jenei Petra 2010 Budapest Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Hajas Károly 1966 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Csikó Zsolt 1978 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Aranyi Tamás 1979 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Kovács Orsolya 1981 Maglód Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Joó Bianka 2011 Maglód Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Csizi Henriett 1989 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Speier László 1959 Tatabánya Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Speierné Fekete Klára 1961 Tatabánya Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Moravcsik Nóra 2007 Tatabánya Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Moravcsik Máté 2011 Tatabánya Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Kiss Erika 1965 Budapest Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Nagy Mariann 1995 Alcsútdoboz Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Blaskó Kitti 1990 Szentmártonkáta Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Szöllősi Tibor 1990 Szentmártonkáta Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Győri Zoltán 1976 Helvécia Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Németh Tamás 1986 Nádasdladány Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Kállai Mária 1991 Nádasdladány Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Toldi Bence 1990 Bátonyterenye Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Szabó Sándor 1984 Somoskőújfalu Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Gyebnár Norbert 1983 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kisteleki Tamás 1977 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Buzás Lili 1993 Érd Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Borszéki Zoltán 1969 Baja Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Tóth Péter 1972 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Zeke Norbert 1989 Abasár Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Gelencsér Orsolya Dr. 1991 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Reider Balázs 1990 Veszprém Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Fischl Balázs 1978 Vászoly Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Szabó Tamás 1974 Csorna Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Czigány Krisztián 1976 Csorna Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Ronkovics Milán 1972 BUDAKALÁSZ Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Franyó Kálmán 1954 Szigetszentmiklós Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Manczal Sándor 1974 Üröm Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Sipics Zoltán Ifj. 1982 Székesfehérvár Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Moravcsik Gábor 1979 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Moravcsikné Speier Petra 1983 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Szépe István 1977 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Sinka Miklós 1974 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Tóth István 1974 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Tóth Kristóf 2003 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Bartus Péter 1979 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Sátor Valéria 1977 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Monostori Zsuzsanna 1981 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Papp Péter 1980 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Labancz Anna 1980 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Papp Délia Kamilla 2009 Tatabánya Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Labancz Ágnes 1982 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Munkhbat Tamir 1992 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Turcsik Katalin 1969 Budaörs Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Turcsik Viktor 1969 Budaörs Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Hárer László 1972 Petőfibánya Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Ferge Gábor 1986 Tatabánya Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Sipos Attila 1984 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Nagy Brigitta 1980 Tatabánya Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Kobán Bálint 1992 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Bartók Enikő 1962 Budaörs Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Lévi Angelika 1982 Tatabánya Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Mák Péter 1977 Szügy Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Szinai Ferenc 1969 Dunaharaszti Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tóthné Budai Éva 1962 Szeged Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Szőke László 1995 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Majkut László 1989 Szeged Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Karakás Gábor 1979 Güd Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Keresztesi Károly 1960 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Gergely Boglárka 1987 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Cseke Gábor 1983 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Kappéter Zoltán 1974 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kappéterné Meszlényi Erika 1977 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kappéter Tamás 2006 Budapest Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Kappéter Eszter 2009 Budapest Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Srankó Zsombor 2011 Budapest II. Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Srankó Tamás 1981 Budapest II. Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Srankóné Gazdag Nikolett 1982 Budapest II. Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Györke-Szász Kata 1978 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Antali Judit 1978 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Regián Zsolt 1975 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Lindwurm Renáta 1977 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tóth Tibor 1982 Cegléd Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Maruszki Sándor 1980 Dunaharaszti Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Orbán Orsolya 1984 Dunaharaszti Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Cserni János 1968 1164 Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Berczeli Ferenc 1979 Hosszúhetény Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kaldy Benedek 1975 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kaldy Eva 1975 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kaldy Anna 2003 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kaldy Veronika 2004 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kaldy Julia 2006 Budapest Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Kaldy Agoston 2008 Budapest Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Kaldy Zsofia 2010 Budapest Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Kiss Sándor 1986 Hajdúböszörmény Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kis Norbert 1988 Hajdúböszörmény Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kristóf Vivien 1991 Győr Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Kristóf Gergő 1988 Győr Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Kiss Tamás 1989 Győr Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Kollár Attila 1988 Győr Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Takács-Sánta Zoltán 1977 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Takács-Sánta Zsófia 2005 Budapest Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Návay Mónika 1977 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Nagy Tünde 1988 Levelek Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Kurti Sebastian 1993 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Rozgonyi Rita 1980 Szeged Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Bèkèsi Hanna 2006 Szeged Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Jáger Dániel 1994 Kaposvár Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kiss Anett 1999 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Rózsahegyi Éva 1978 Szeged Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Rózsahegyi Dániel 2011 Szeged Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Kárpáti Zoltán 1992 Sarkad Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Kárpáti Máté 1992 Sarkad Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Rigó Zsuzsanna 1977 Pomáz Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Koncsik Dorina 1999 Pomáz Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Visi Zoltán 1975 Nagycenk Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Koncsik Márk 2005 Pomáz Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Zavodsky Pavol 1976 Podhajska Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Schmidt Frank 1958 Grafrath Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Zavodsky Ondrej 2004 Podhajska Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kassai Peter 1985 Levice Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kassai Jan 1952 Levice Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Vajtai Zoltán 1974 Szigethalom Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Gundel Adrienn 1974 Szigethalom Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Vajtai Lili 2000 Szigethalom Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Vajtai Levente Zoltán 2003 Szigethalom Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Vajtai Máté Zoltán 2005 Szigethalom Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Szilágyi Szilárd 1973 Gyula Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Klein László 1967 Baja Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Kupcsok Péter 1989 Tatabánya Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Cserni Tanás 1986 Tököl Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Papp Zoltán 1972 Budapest, XIX. Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Csukás Pálma Dr. 1971 Tárnok Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Borbás Péter 1998 Ács Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Lukács Gábor 1989 Győr Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Gombos Róbert 1976 Tata Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Nagyváradi Balázs 1980 Tata Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Buga Sándor 1973 Baj Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Buga Bence 1998 Baj Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Csoknyay Zsolt 1969 Sárkeresztes Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Szilber Barbara 1991 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Karajz György 1967 Kerepes Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Bódi Ferenc 1980 Százhalombatta Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Keksz Ernő 1963 Tárnok Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Karajz Attila 1999 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Keksz Ernőné 1968 Tárnok Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Keksz Tünde 1992 Tárnok Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Keksz Tímea 2000 Tárnok Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Godzsák Nelli 1985 Miskolc Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Bauer László 1972 Miskolc Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kiss Ágnes 1991 Zalaegerszeg Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Rákóczi Ferenc 1986 Zalaegerszeg Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Dezső Tamás 1994 Bagod Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Salamon Péter 1977 Szigethalom Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Mundi Enikő 1980 Harta Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Varga Zsófia 1993 Pölöske Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Mundi István 1979 Harta Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Szabó Adrienn 1972 Zalaegerszeg Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kemes Rita 1972 Zalaegerszeg Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Göbölös Márk 1994 Imst Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Turi Veronika 1984 Tata Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Kurcsics Rebeka 1996 Imst Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Bankó Marianna 1973 Zalaegerszeg Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Major Márton 1974 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Fülöp Sándor 1966 Tardos Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Szabó Gergő 1993 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kiss Balazs 1988 budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tüskés György 1949 Veszprém Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tyihák Mihály 1968 Pilisszentiván Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Stubendek Ákos Dr. 1985 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Kozelka Orsolya 1972 Sződliget Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Kozelka Zsolt 1975 Sződliget Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Hegedűs Laci 1984 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Hegedűs-Ujvárosi Réka 1982 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Kiss József Tamás 1975 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Soltész Sándor 1978 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Guidi Norbert 1974 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Frank Kristóf 1973 Dunaharaszti Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Dinnyés Heni 1990 Szeged Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Balogh András Gábor 1981 Piliscsaba Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Gönczöl Kitti 1992 Kartal Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Haselbach Zsolt 1976 Kerepes Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
László Szandra 1991 Karancsberény Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Cséplő Dóri 1989 Révfülöp Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Pula Dániel 1984 Székesfehérvár Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Varga Szabolcs 1988 Öttevény Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Lugosi Ákos 1978 Budaörs Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Somkúti Tibor 1973 Piliscsaba Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Somkúti Laura 2008 Piliscsaba Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Somkúti Dominik 2006 Piliscsaba Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Tóth Gábor 1982 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Somkútiné Kontyi Réka 1976 Piliscsaba Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Krehnyay Kata 1982 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Bencsó Mária 1978 Tatabánya Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Adamecz Judit 1993 Érd Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Bencsó Nárcisz 1979 Tatabánya Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Pintér Dávid 2003 Tatabánya Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Szabó Bernadett 1993 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Tóth János Zoltán 1985 Tiszacsege Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Bilicz Gábor 1982 Nagykanizsa Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Demény József 1993 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Szitás Damján 1977 Halásztelek Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kovács Ádám 1993 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Demény Zsolt 1996 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Pötör Balázs Id. 1987 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Szabó Norbert 1978 Győrújbarát Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Bíró Adél 1988 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Bándi Ágnes 1968 Pécs Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Borza Zoltán 1990 Mezőszilas Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Léber Zsolt 1974 Zalaegerszeg Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Mittnacht József 1969 Győr Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Boros Csaba 1975 Nagykőrös Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Bartha Kristóf 1992 Nyíregyháza Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Nagy Attila 1971 Délegyháza Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Nagy Richárd 2008 Délegyháza Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Marczali Hédi 1981 Délegyháza Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Nagy Ramóna 2011 Délegyháza Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Góra Attila 1989 zeliezovce Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Szvoboda János 1959 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Kovács Márk 1995 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kovács Gábor 1968 FÓT Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Berényi Botond 2007 Székesfehérvár Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Szabó Andrea 1972 Székesfehérvár Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Vojth Zsolt 1982 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Hubacsek Emília 1980 Dunaújváros Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Fekete Gergő 2011 Dunaújváros Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Fekete Gábor 1978 Dunaújváros Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Mérges József 1968 Dunaújváros Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Mérges Máté 1996 Dunaújváros Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Gurabi-Horváth Katalin 1979 Székesfehérvár Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Petrik Márta 1982 Székesfehérvár Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Huszti Róbert Attila 1985 Alcsútdoboz Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Pálvölgyi Imre 1984 Pécs Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Mátéfy Ádám Id. 1973 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Dömötör Krisztián 1991 Zalaegerszeg Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:15) max: 300 fő
Maksa Ágoston 1992 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Szalkai László 1971 Budapest Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő
Szalkai Ádám 2005 Budapest Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő
Héricz Péter 1972 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Presztek Réka 1989 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Jánszki Péter 1974 Pilisszentkereszt Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Jánszki Bálint 2003 Pilisszentkereszt Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Hambalkó Bence 1997 Dunaföldvár Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Hambalkó János 1969 Dunaföldvár Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Hambalkó Fanni 2002 Dunaföldvár Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Dezsényi Dorottya 1996 Dunaföldvár Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Boglári Gábor 1974 Győr Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Baloghné Dobos Nelli 1978 Székesfehérvár Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Balogh Babett Kata 2003 Székesfehérvár Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Balogh Barnabás 2009 Székesfehérvár Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Balogh Bara 2012 Székesfehérvár Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Balogh László 1973 Székesfehérvár Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára) km - Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára)
Dobos Dézi 1974 Szolnok Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Hegedus Csaba Dr. 1953 Debrecen Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Hegedusne Szoke Éva 1963 DEBRECEN Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Fiser-Sankovics Petra 1987 Abasár Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Fiser István 1982 Abasár Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Fiser Gergő 2017 Abasár Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Sankovics Szabolcs 1973 Göd Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Sankovicsné Ragasits Adrienn 1980 Göd Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Sankovics Kornél 2009 Göd Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Komáromi Károly 1972 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kelndorfer Zoltán 1956 tata Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Kelndorfer Kornél 2010 Kópháza Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Kelndorfer Krisztián 1978 Kópháza Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Kelndorfer Anett 1983 Kópháza Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Dubi Barbara 1984 Hegyeshalom Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Dubi Dominik 2006 Hegyeshalom Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Líber Tímea 1990 Győr Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Budai Szilvia 1969 Hajmáskér Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Vincze János 1965 Hajmáskér Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Mészáros Melinda 1983 Balatonalmádi Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Regős Zobor 1970 Pákozd Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Havasi János 1972 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Havasi Szilvia 1977 Kecskemét Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Havasi Balázs 2008 Kecskemét Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Papp Ágnes 1977 Veszprém Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Barna Tamás 1973 Szentendre Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Pankár Anita 1974 Viszák Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Bedők Blanka 2007 Viszák Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Bedők Róbert 1971 Viszák Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Dalos István 1965 Helvécia Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Jakab Ildikó 1983 Tóalmás Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Vadnai Erzsébet 1968 Pécel Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Dobos Tibor 1964 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Viczai Gábor 1988 Felcsút Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Kergyó Zoltán 1975 Szeged Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Kergyó Bianka 2004 Szeged Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Kergyó Zoltánné Nagy-György Henrietta 1978 Szeged Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Déri Zoltán 1958 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Déri Anita 1999 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Bradák András 1985 Győrszentiván Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Szilágyi Ádám 1991 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Frankó András Ifj. 1994 Szabadkígyós Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Lantosné Nagy Cintia 1981 Kecskemét Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Lantos Liliána 2007 Kecskemét Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Lantos Krisztián 1981 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Jambrik Hajnalka 1973 Kecskemét Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Jambrik Áron 2008 Kecskemét Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Jambrik Nóra 2008 Kecskemét Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Nagy Gergely 1988 Telki Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Fazekas Árpád 1997 Tápióság Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Stier Károly 1977 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Szányi Zoltán 1973 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Toma Andrea 1966 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Magyari Marcell 1992 Dorog Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Nagy Mónika 1976 Maglód Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Mohácsi István 1975 Maglód Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Jónás Tamás 1991 Dorog Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Kovács András Dr. 1989 Balatonföldvár Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kovács Zoltán 1960 Balatonföldvár Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Koczka Vivien 1975 Érd Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Lékai Katalin 1984 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Al-Kurayshi Aida 1964 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tátrai Tamás 1976 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Marót Máté 1985 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Sarkadi György 1978 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Endrődi Gábor István 1975 Székesfehérvár Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Békési József 1963 Szeged Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Polgár Imre 1979 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Polgár Dávid 2004 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Krecsony László 1966 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Adorján Máté 2008 Bátaszék Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Tóth Dorottya 1988 Budapest Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára) km - Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára)
Török Bálint 1976 Siófok Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Gobert Arne Dr. 1966 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Farkas Krisztina 1971 Piliscsév Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Teknős Tamás 2000 Zsámbék Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Török Bella 2010 Siófok Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Kláris Péter 1985 Tatabánya Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Csonka Zoltán 1967 Budapest, IV. Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Izsó Annamária 1980 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Puskás László 1980 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Feldmayer Edit 1980 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Hegedűs Róbert 1996 Kerepes Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Szilágyi András 1969 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Pecze Péter 1970 Gödöllő Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Peczéné Varga Éva 1978 Gödöllő Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Pecze Ágoston 2007 Gödöllő Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Pecze Ákos Gábor 2011 Gödöllő Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Varga János 1951 Hévízgyörk Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Sztranyan János 1970 Vácrátót Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Sztranyan Tamás 1973 Vácrátót Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Baksay Szabó Ádám 1985 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Rávai Péter 1969 Kiskunmajsa Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Rávainé Tóth Éva 1971 Kiskunmajsa Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Nagygyörgy Zoltán 1980 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Tripsó Zsolt 1972 Lippó Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Tripsóné F. Anita 1973 Lippó Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Balogh Zoltánné 1974 Lippó Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Balogh Zoltán 1966 Lippó Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Szabóné Kovács Hajnalka 1971 Cegléd Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Bognár Csaba 1965 Cegléd Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Bognárné Szabó Terézia Csilla 1966 Cegléd Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Szabó László 1968 Cegléd Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Horogh Árpád 1975 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Fekete Zsófia 1978 Veresegyház Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Schatz Dávid 1988 Tarján Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Székely Lajos 1988 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Miklós Zsuzsa 1990 Bicske Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Pintér Ádám 1993 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Bende Ildikó 1983 Pécs Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Haukka Sevedsson Filip 1985 Pécs Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Szóró Anna 1994 Sülysáp Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Nagy Ádám 1996 Úri Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Kollár Zoltán 1962 Pilisszántó Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Majzinger János 1967 Budakeszi Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tóth Tamás 1990 Mórahalom Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Rózsa Tamás 1993 Mórahalom Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Ribárik Ferenc 1970 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kiss Beáta 1983 Bokod Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Egerszegi Márton 2010 Budapest Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Lőrincz Szilvia 1973 Siófok Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Munkácsi László 1963 Szeged Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Bekő János 1979 Törtel Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Börönte Dóra 1990 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Felegyi Csaba 1962 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Felegyiné Dr. Szabó Ágnes 1964 Debrecen Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
István Kácsor 1956 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Dobó Károly 1967 Debrecen Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Cseh Gábor 1980 Szigetszentmiklós Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Gyutai András 1988 Pécs Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Horváth Csilla 1986 Vindornyaszőlős Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:00) max: 300 fő
Bese Zoltán 1974 Komárno Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Lajos Tímea 1973 Komárno Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Fühl Ádám József 2002 Komárno Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Szabó Eszter 1997 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Sütő Péter 1995 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Szabó Gábor 1968 Kótaj Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Szabó Árpád 2000 Kótaj Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Szabóné Balogh Zsuzsa 1971 Kótaj Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Tóth Péter 1966 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Török Zoltán 1971 Rácalmás Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Tóth András 1977 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Weintraut János 1962 Pécsvárad Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kenyeres Annamária 1985 Nógrádsáp Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Illés Zoltán 1979 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Vezsenyi István 1979 Vác Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Sárközi Róbert 1974 Pápateszér Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Sárközi Róbertné 1980 Pápateszér Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Tóth Kamilla 2002 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Bor Dávid Koppány 2004 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Bercsek Orsolya 1990 Budaapest Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő
Czakó Csaba 1974 Kiskunfélegyháza Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Pintér Tímea 1978 Abda Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Blastyákné Fekécs Szilvia 1969 Szarvas Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Blastyák Attila 1992 Szarvas Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Szabó Mónika 1973 Győr Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Csurgó Csaba 1963 Tapolca Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Kajcsa Attila 1974 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Bujáki Péter 1976 Budaörs Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Hunyadi Orsolya 1974 Budaörs Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Bujáki Kamilla 2006 Budaörs Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Bujáki Balázs 2009 Budaörs Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Kéri Eszter 1998 Nagykanizsa Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Lakatos Tibor 1976 Alsóörs Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kéri Dóra 1986 Nagykanizsa Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Kékedi Bertalan 1967 Győr Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Tagai Ádám 1991 Nagytarcsa Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Simon Tamás 1985 Alcsútdoboz Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Varga Georgina 1993 Alcsútdoboz Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Szigethy Tímea 1978 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Jakab Gábor 1977 Vác Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Szvatek Péter 1981 Tata Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Sibán Szabolcs 1987 Hódmezővásárhely Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Horváth Péter 1975 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Mag László 1966 Tata Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Borzas Virág 1980 Várpalota Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Maternik András 1978 Várpalota Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Varsányi Zsolt 1974 Tata Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Bész Richárd 1989 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Juhasz Otto 1967 budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Hortobágyi Dóra 1991 Bénye Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Varga Gábor 1990 Szeged Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Obermayer Rita 1991 Homokbödöge Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kristóf Zoltán 1974 Gödöllő Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Kristóf Dániel 2006 Gödöllő Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Berze Ildikó Dr. 1987 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Marsó László 1979 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Dékány Mónika 1989 Hódmezővásárhely Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára) km - Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára)
Sibán Alma 2017 Hódmezővásárhely Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Marsó Bence 2010 Budapest Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Lovassy Ágnes 1971 Székesfehérvár Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Komáromi Péter 2004 Székesfehérvár Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Marosi János 1965 Lippó Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Oláh Viktor 1991 Jászberény Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Dobos Zoltán 1992 Eger Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Németh Norbert 1986 Zalalövő Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Végh Dániel 1980 Männedor Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kornyik Andrea 1982 Pécel Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Mester Mónika 1985 Männedorf Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Nacsa István 1976 Tápióbicske Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Borbély Tamás 1976 budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Veszprémi Rebeka 2004 budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Tóth Róbert 1972 Kunsziget Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Tóth Nikoletta 1980 Kunsziget Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Neher Attila 1976 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Molnár Csaba 1973 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Legéndy Bálint 1980 Balatonalmádi Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Melkvi Lili 1991 budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Marton Zsolt 1972 budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Horváth Zoltán 1977 Győr Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Nagyné Cirják Anita 1973 Tunyogmatolcs Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Nagy Beatrix 1993 Tunyogmatolcs Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Gotz Karcsi 1975 Veresegyhaz Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Frcska Ádám 1994 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Csernák Károly 1975 Mogyoród Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Skrinyár Tímea 1970 Budaörs Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Balogh Fédra Zsófia 1996 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Paulovics Lajos 1964 Mogyoród Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Pásztor Csaba 1968 Mosonszolnok Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Gurdon Sándor 1979 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Pásztorné Ladányi Irén 1965 Mosonszolnok Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Weisenfart Laszlo 1980 Dunakeszi Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Sitnikiewicz Andrea 1971 Dömsöd Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Garaba Tibor 1971 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Vidók Melinda 1974 Baja Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Pósán Edina 1977 Debrecen Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Pósán Balázs 1981 Debrecen Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Pósán Milán 2006 Debrecen Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Pósán Lara 2008 Debrecen Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Prókai Gábor 1976 PAKS Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Prókainé Oláh Katalin 1979 PAKS Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Reistetter Zsanett 1972 Budapest Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Brájer Gábor 1975 Budapest Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Czettler András 1981 Leanyfalu Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Reményi Zoltán 1962 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Patkó László 1970 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Bíró Norbert 1978 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Bíró-Szőke Orsolya 1981 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Elek Péter 1979 Budapest, XXI. Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Dávid Csaba 1971 Tatabánya Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Domonkos Anna 1981 Mór Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Domonkos János 1962 Mór Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Huszár Ágnes 1974 Mór Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Árvai István 1948 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Dudás Erika 1976 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Kovács Richárd 1974 Gödöllő Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Csobán Attila 1969 Veresegyház Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Deák Ferenc 1979 Őrbottyán Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Gyurán György 1979 Pásztó Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Mayer Edit 1983 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Orbán Zoltán 1976 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Orbán Zoltán Csege 2008 Budapest Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Kovács Attila 1969 Porva Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Pintér Zoltán 1980 Nyíregyháza Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Grádus Ferenc 1979 Nyíregyháza Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Székely Viktor 1986 Oroszlány Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Ruzicska Tibor 1964 Bakonycsernye Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Jankovich Ferenc 1978 Vác Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kaposvári Évi 1979 Vác Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Jankovich Luca 2017 Vác Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Jankovich Bálint 2001 Vác Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Jankovich Lídia 2003 Vác Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Kruchió Tamás 1976 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Havaj Szabolcs 1972 Rétság Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Havaj Kitti 2003 Rétság Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Nagy Enikő 1974 Rétság Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Adamecz Éva 1993 Érd Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Márton Zoltán 1969 Vác Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Pádár Szabolcs 1978 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
György Ádám 1987 Szeged Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Máté Csaba 1967 Hajdúböszörmény Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Németh Attila Gyula 1984 Dunakeszi Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Máténé Konyári Edit 1971 Hajdúböszörmény Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Ambrusné Farkas Ilona 1960 Cegléd Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Dallos Szabolcs 1976 Szekszárd Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Neszmély Balázs 1984 Üröm Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Bidnay Csaba 1970 Göd Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Zacsek Csaba 1976 Tatabánya Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Sári Ilona 1990 Kiskőrös Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Losonczi Gábor 1989 Kiskőrös Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Gyöngyösi Dóra 1983 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Barta Gábor 1969 Kecskemét Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Sikter Brigitta 1983 Budapest Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:00) max: 100 fő
Mészáros Tamás 1977 Atkár Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Kőszegi Krisztina 1979 Balatonvilágos Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Lang-Koperda Lilla 1990 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Dobai Szabolcs 1980 Hatvan Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Barsi Péter 1988 Nagykanizsa Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Bessenyey Zeno 1981 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Bessenyey Bálint 1957 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Szabóné Koleszár Edina 1974 Gödöllő Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Megyesinè Nèmeth Rita 1981 Szarvas Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Lőrinc Attila 1975 subotica Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Kocsis Tamás 1989 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Kocsis Ferenc 1988 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Zsoldi Katalin Dr. 1986 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Tóth János 1971 Budapest Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Novotny Péter 1993 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Olasz István 1970 Érd Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Novotny Gergely 1998 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Boros Csilla Tea 1973 Jászszentandrás Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Lukács Balázs István 2001 Jászszentandrás Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Lukács Szabolcs 1976 Jászszentandrás Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Pollák Tamás 1991 Narda Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Farkas Laszlo 1966 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Beinschroth Anita 1972 Budapest Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Varga Róbert 1977 Nemesgulács Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Szili Vanda 2005 Nemesgulács Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Szili Gergely 2009 Nemesgulács Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Hegyesi Zsolt 1972 BUDAPEST Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Hegyesi Attila 1974 BUDAPEST Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Szécsi Tamás 1997 Hevesvezekény Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Kollár Balázs 1985 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Tatai Ádám 1987 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Novák Boti 2009 Budapest Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Novák Barnabás 1979 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Dezső Mónika 1980 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Németh Martina 1990 Tata Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Szilágyi Gábor 1978 Tatabánya Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Sprok Andrea 1974 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Csoma Csilla 1984 Galgahévíz Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Szlovák Ferenc 1969 Vácrátót Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Gőg László 1972 Gyöngyös Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Balla-Csontó Zsuzsanna 1971 Monor Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Magyar Ildikó 1963 Szentes Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
D. Szabó Ferenc 1973 Kislőd Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Bánó Péter 1970 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Balczer András 1969 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Molnárné Lendvai Krisztina 1974 Budakalász Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Molnár Emese 2004 Budakalász Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Koródi Tamás 1985 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Szelezsán Tamás 1990 Szeged Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Fodor Márk 1990 Szeged Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Varga Ákos 2012 Budapest Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Hodász Gábor 1977 Budakeszi Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Nagy József Zsolt 1986 Kiskőrös Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Szilasy Ildikó 1978 Budapest Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő
Farkas Árpád 1978 Sárszentmihály Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Csapó István 1983 Oroszlány Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Hodász Tibor 1978 Nagykovácsi Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Rácz Tibor 1974 Révfülöp Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Kotnyek Borbála 1968 Molnári Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Ladola-Rákos Henrietta 1974 Nagykanizsa Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Szabó Dávid 1985 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Elle Dominik 1988 Meckenbeuren Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Iványi Dániel 1989 Szeged Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Szabados Kinga 1992 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Berta József 1989 Orosháza Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Kalmár Csaba 1976 Káptalantóti Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kalmárné A. Veronika 1983 Káptalantóti Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Albert Martina 1985 Badacsonytördemic Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Mészáros Dávid 2009 Badacsonytördemic Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Bakos Tamás Ifj. 1991 Kecskemét Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Bakos Tamás 1967 Kecskemét Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Bakosné Balogh Ilona 1967 Kecskemét Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Bakos Áron 1994 Kecskemét Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Főző Izabella 1994 Kecskemét Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Kovácsné Bezeczki Erzsébet 1969 Márianosztra Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Huszár Bálint 2001 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Jegyes-Molnár Imre 1972 Kiskunhalas Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Holczhauer Gábor 1973 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Takács Enikő 1975 Székesfehérvár Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Szabó Györgyi 1960 Baja Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Farkas Livia 1985 Székesfehérvár Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Katona Katalin 1978 Maglód Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Katona Zoltán 2004 Maglod Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Várai Attila 1971 Veresegyház Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Várai Zita Tímea 2002 Nagykovácsi Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Varga-Sziráki Adrienn 1978 Szentendre Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára) km - Balaton XS felnőtt kísérő (rajtcsomag nélküli nevezés, csak gyermeket kísérő szülők számára)
Varga Zoltán 1982 Szentendre Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:30) max: 300 fő
Varga-Sziráki Zsombor 2012 Szentendre Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Varga-Sziráki Szófia 2013 Szentendre Balaton XS (10 éven aluliak számára) km - Balaton XS (10 éven aluliak számára)
Lopez Jordi 1968 Manresa Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Kulin Richárd 1979 Kistarcsa Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Tátrai Kinga 1986 Kistarcsa Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Tátrai Bence 2004 Kistarcsa Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:30) max: 100 fő
Noll Viktor 1988 Szárliget Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Gyarmati Anikó 1977 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Gögös Andrea 1973 Pilisszentkereszt Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Jancsó István 1973 Pilisszentkereszt Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Kovács Miksa 2007 Budapest Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Jancsó Evelin 2007 Pilisszentkereszt Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Kovács Léna 2009 Budapest Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Kovacs Bulcsu 1976 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Hersics Zoltán 1968 Budakalász Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Deák Sándor 1988 Szeged Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Molnár János 1962 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Koronka Ádám 1986 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Fekete Gábor 1958 Győr Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Rákosfalvy Zoltán Dr. 1963 Győr Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Szabó Ervin 1961 Lovászpatona Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Fekete Annamária 1975 Győr Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Krupa Edit 1971 Dunaharaszti Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Landgráf Attila 1970 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Rozsenich Gábor 1991 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Rozsenich Tamás 1963 Ágfalva Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Csonka Gergő 1988 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Bárdi Sándor 1958 BUDAPEST Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Mézes Tamás 1977 Budapest Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Mézes Lídia 2007 Budapest Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Kiszler Ágnes 1975 Velence Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Hajas Elemér 1980 Kiskőrös Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Vikorné Hajas Matild 1978 Kiskőrös Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Tumann Péter 1964 Vác Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Tumann Judit 1967 Vác Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Bánfi Attila 1977 Kiskunfélegyháza Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Bán László 1972 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Krupa Tomasz 1977 Nowy Sacz Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Pietka Grzegorz 1976 Nowy Sacz Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Szalai Gabriella 1968 BUDAKESZI Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Szabados Dorottya 2004 BUDAKESZI Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Szabados Tamas 2004 BUDAKESZI Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Orendi Dénes 1974 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Katona Fruzsina 1993 Érd Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Palla Borbála 1978 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Gaál Péter 1982 Kesztölc Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Gaálné Halmi Tünde 1981 Kesztölc Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Pákolicz Tamás 1976 Kistarcsa Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Gaál Bence 2006 Kesztölc Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Gaál Anna 2008 Kesztölc Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Gaál Lilla 2013 Kesztölc Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Pákolicz András 2008 Kistarcsa Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Pákolicz Anna 2006 Kistarcsa Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul) km - Balaton M - 14 év alatti (a felnőtt kísérő rajt időpontjában indul)
Bercsek András 1997 Budapest Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:45) max: 100 fő
Tandari Józsefné Tünde 1972 Ádánd Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Pintér Dominik 2006 Ádánd Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Fazekas Balázs 1980 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Lukács Dániel 1990 Siófok Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Varga Ferenc 1975 Veszprém Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Bánki Zsolt 1986 Simontornya Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Vincze Ágnes 1968 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Fekete József 1964 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Pacsuta József 1970 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Vaszi Richárd 1998 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Kurilla József 1959 Göd Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 6:15) max: 100 fő
Pacsuta Panna 1998 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Elekes Miklós 1996 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Rokolya Balázs 1998 Budapest Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Strenner Attila 1973 Veszprém Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Bodó Szilvia 1975 Veszprém Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Farkas Harold 1982 Keszthely Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Várhegyi Attila 1963 Budapest Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 10:00) max: 300 fő
Keresztes Boglárka 1984 Váedomb Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Németh Mátyás 1985 Budapest Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Teszkó Tünde 1989 Budapest Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Kubik Attila 1981 Bikal Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Nagy Benedek 1994 Őrbottyàn Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő km - Balaton L (Rajt: 7:00) max: 100 fő
Scola Omar 1977 Keszthely Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Rab Denise 1992 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Fekete Judit 1980 Győr Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Szücs Balázs 1987 Budapest Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Fekete Zoltánné 1957 Győr Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Tóth Ferenc 1961 Szákszend Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Horváthné Harangozó Szilvia 1977 Szekszárd Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Horváth Ákos 2008 Szekszárd Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00) km - Balaton S - 14 év alatt (Rajt: 11:00)
Horváth Csaba 1976 Szekszárd Balaton S (Rajt: 11:00) km - Balaton S (Rajt: 11:00)
Almási Csaba 1969 Pilisszentkereszt Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Almási Liliána 2006 Pilisszentkereszt Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Németh Edit 1970 Pilisszentkereszt Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Jánszki Anna 2006 Pilisszentkereszt Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Sallai Gergely 1977 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Fodor Gábor 1974 Csősz Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Riz Tibor 1986 Dunakeszi Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Dobos Barbara 1990 Veszprém Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Csizmadia Lajos 1980 Tótvázsony Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:40) max: 300 fő
Labancz Ákos 1991 Esztergom Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Durcsán Jusztina 1990 Ordacsehi Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Bedő Anita 1991 Csíkszereda (Miercurea Ciuc) Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Sandu Andrei 1991 București Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Verli Zsófia 1987 Tatabánya Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő km - Balaton M (Rajt: 9:20) max: 300 fő
Panyiger Renáta 1994 Szeged Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Varga Tamás 2005 Székesfehérvár Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Erdős István 1973 Gyergyószentmiklós Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő
Török Sándor 1989 Budapest Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 6:45) max: 300 fő
Kanyó Krisztián 1976 Garay utca Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 fő km - Balaton XL (Rajt: 7:00) max: 300 f