2018 Verseny eredmények

KTC Vuelta Kupa 2018 május 4-6. - Mogyoród

Péntek

Szombat

Vasárnap

2017 Verseny eredmények

Berczik Sára emlékverseny Kelet- magyarországi selejtező Tököl

Eredmények ITT tölthetők le.

KTC-Vuelta Kupa 2017. május 12-14. - Mogyoród

Péntek>>>

Szombat>>>

Vasárnap>>>

 

Eredmények 2016

Gloriett Kupa 2016. május 14-15.

Eredmények ITT tölthetők le.

Berczik Sára Emlékverseny Országos Döntő - 2016 május 21-22.

Egyéni eredmények

Egyéni csapat eredmények

Csapat, duó, trió eredmények

Vidékbajnokság II. III osztály - 2016 május 6-8.

Eredmények itt tölthetők le.

Vidékbajnokság I. osztály Junior, Felnőtt kategóriák- 2016 április 30-május 1.

Felnőtt I. osztály csapat, egyéni összetett, szerenkénti.

Junior 1 I. osztály csapat, egyéni összetett, szerenkénti

Junior 2 I. osztály csapat, egyéni összetett, szerenkénti.

Pest Megyei Berczik Sára Emlékverseny eredményei - 2016. április 24. vasárnap

 Eredmények ITT tölthetők le.

 

Budapesti regionális diákolimpia eredményei - 2016.04.03.

I. oszt. II. korcsoport szerenkénti eredmények

I. oszt. III. korcsoport egyéni összetett eredmények

I. oszt. III. korcsoport szerenkénti eredmények

I. oszt. IV. korcsoport egyéni összetett eredmények

I. oszt. IV. korcsoport szerenkénti eredmények

II. oszt. II. korcsoport egyéni összetett eredmények

II. oszt. II. korcsoport szerenkénti eredmények

II. oszt. III. korcsoport egyéni összetett eredmények

II. oszt. III. korcsoport szerenkénti eredmények

II. oszt. IV. korcsoport egyéni összetett eredmények

II. oszt. IV. korcsoport szerenkénti eredmények

II. oszt. V. korcsoport egyéni összetett eredmények

II. oszt. V. korcsoport szerenkénti eredmények

II. oszt. VI. korcsoport egyéni összetett eredmények

II. oszt. VI. korcsoport szerenkénti eredmények

Budapesti Regionális Diákolimpia továbbjutók - 2016

 

V. Lake Forest Kertváros Kupa eredményei - 2016.03.25-26-27.

Eredmények

 

 

SZTK Kupa eredményei  - 2016. 03. 19-20.

Szombati eredmények (03.19)

Vasárnapi eredmények (03.20) 

 

 

Eredmények 2015

KTC-Vuelta Kupa - 2015.09.26-27.

Szombat:

Felnőtt B

Gyermek 1B

Serdülő B

Gyermek 1A


Vasárnap:

Junior 1B

Junior 2B

Gyermek 2A

Serdülő A

Junior 2A

Junior 1A

 

Berczik Sára Emlékverseny Döntő egyéni eredmények

Megtekinthető és letölthető ITT>>>

 

Lake Forest Kertváros Kupa eremények

Középhaladó 2004-ben születettek
Gyerek 2/A;
Gyerek 1/A
Gyerek 1/B

Serdülő A

Serdülő B 2005-ben születettek

Serdülő B 2004-ben születettek

Junior 2/A
Junior 1/A
Junior 2/B
Junior 1/B
Felnőtt B

C Középhaladó Kisgyermek
C Haladó Kisgyermek

Haladó mini

C Haladó Felnőtt
C Középhaladó mini

C Haladó Gyermek 2004;2005

C Középhaladó Gyermek 2005-ben születettek
C Középhaladó Serdülő;

C Középhaladó Junior

C Középhaladó Felnőtt
C Haladó Serdülő
C Haladó Junior 

 

 

SZTK Kupa eredmények

Teljes eredménylista>>>

 

 

Eredmények 2014

Ranglista

Letölthető innen>>

1.  6736  MTK
2. 3678 Óbuda-Kalász RG TC
3. 3058 Hegyvidék
4. 2700 KFK
5. 1966 KTC-Vuelta
6. 1457 Pécsi RG
7. 810 Csepel
8. 622 Kertváros
9. 354 Hort
10. 336 Gloriett
11.  323 RUS RG
12. 314 Limes
13. 286 Lovasakadémia
14. 283 SZTK
15. 261 Crystal
16. 216 Passé
17. 28 Sziget DSE
18. 24 Aranyszalag
19. 14 Lőrinc 2000
20. 12 BDSE
21. 2 Múzsa

 
 

Országos Bajnokság - Együttes kéziszer-csapat verseny
(Mogyoród, 2014. november 22.)

Együttes névsor
Serdülő A
- Serdülő B
Junior
Felnőtt
Gyermek 1A
Gyermek 1B
Gyermek 2A
Gyermek 2B
Gyermek 3

 

2014-es Magyar Kupa Versenysorozat
(Különböző helyszíneken)

Felnőtt egyéni összetett
Gyermek 1 egyéni összetett
Gyermek 2 egyéni összetett
Gyermek 3 egyéni összetett
Junior egyéni összetett
Serdülő egyéni összetett
A kupasorozat végeredménye
A győztes csapatok névsora

 

XXI. Heni néni emlékverseny 
(Mogyoród, 2014. november 29.)

 

A-B kategória eredményei

C kategória eredményei

 

Berczik Sára emlékverseny
(Nagyatád, 2014. november 8.-9.)

 

November 8. eredmények >>>

November 9. eredmények>>>

 

KTC-Vuelta Kupa 
(Mogyoród, 2014. október 19.)

Gyermek 1A, 1B

Gyermek 2A, 2B, 3

Serdülő A, B

Junior és Felnőtt

 

Országos Bajnokság A kategória
(Budapest, 2014. október 11-12.)


Felnőtt A:
Egyéni összetett
Szerenkénti toplista
Csapat

Gyermek 1A:
Egyéni összetett
Egyesületi toplista
Szerenkénti toplista

Gyermek 2A:
Egyéni összetett
Egyesületi toplista
Szerenkénti toplista

Junior A:
Egyéni összetett
Egyesületi toplista
Szerenkénti toplista

Serdülő A:
Egyéni összetett
Egyesületi toplista
Szerenkénti toplista

Országos Bajnokság B kategória
(Csömör, 2014. október 4-5.)

 

Felnőtt B:
Egyéni összetett
- Egyesületi toplista
Szerenkénti

Gyermek 1B:
Egyéni összetett
Egyesületi toplista
Szerenkénti

Gyermek 2B:
Egyéni összetett
Szerenkénti
Egyesületi toplista

Gyermek 3:
Egyéni összetett
Egyesületi toplista
Szerenkénti

Junior B:
Egyéni összetett
Egyesületi toplista
Szerenkénti

Serdülő B:
Egyéni összetett
Egyesületi toplista
Szerenkénti

Berczik Sára Emlékverseny Országos Döntő

2014.május 31- június 1. Monor

Pénteki eredmények itt tölthetők le

Szombati eredmények itt tölthetők le

Vasárnapi eredmények itt tölthetők le.

Gratulálunk! :)

Vidékbajnokság

2014. május 23-24. Mogyoród

Az első napi eredmények itt tölthetők le >>>

A második napi eredmények pedig itt >>>

Itt érhetők el a csapat eredmények >>>

 

2014. Pest megyei regionális diákolimpia

2014 05. 10. Tököl

Eredménye itt tölthető le.

2014. Budapesti regionális diákolimpia

2014. 05.1-2.

Eredmények itt tölthetők le.

 

Eredmények 2013

 

Országos Bajnokság Együttes kéziszercsapat bajnokság

2013. november 23. Budapest

Felnőtt A kategória eredményei

Junior A kategória eredményei

Sedülő B kategória eredményei

Gyermek 1 B kategória eredményei

Gyermek 2B kategória eredményei

 

Magyar Kupa versenysorozat végeredménye 2013:

1. MTK                                 1477 pont
2. Óbuda-Kalász RG TC  1401 pont
3. Pécsi RG SE                    956 pont
4. KTC-Vuelta SE                 845 pont
5. Csepeli RG Club             838 pont
6. KFK SE                              769 pont
7. Hegyvidék SE                   745 pont
8. Gloriett SE                         259 pont
9. Limes Szabadidős SE    147 pont
10. Kertvárosi SE                    55 pont
11. Szigetszentmiklósi TK     18 pont
12. Csanádi InfoArt Kft.          16 pont

 

Magyar Kupa együttes késziszer csapat

2013. november 16.

Felnőtt kategória eredménye

Junior kategória eredménye

Sredülő kategória eredménye

Gyermek 1 kategória eredménye

Gyermek 2 kategória eredménye

Országos Bajnokság "A kategória

Junior eredmények

Gyermek 2 eredmények

Országos Bajnokság "B" karegória

2013.október 11-13. Budapest

Felnőtt B eredmények

Junior B eredmények

Serdülő B eredmények

Gyermek 1B eredmények

Gyermek 2B eredmények

Gratulálunk a gyönyörű eredményekhez!!!

Pest Megyei Bajnokság

2013. szeptember 29. Törökbálint

Eredmények itt tölthetők le.

Pécs Kupa

2013. június 15.

Junior A kategória eredményei

Junior B kategória eredményei

Felnőtt B kategória eredményei

Országos Diákolimpia

2013. június 13. Pécs

B/1 kategória eredményei

B/2 kategória eredményei

B/3 kategória eredményei

B/4 kategória eredményei

B/5 kategória eredményei

B/6 kategória eredményei

 

Magyar Kupa

2013. június 7-9. Budapest

Egyéni és csapat eredmények:

Gyermek 2 kategória egyéni

MAGYAR KUPA Gyermek 2 CSB

1. Óbuda-Kalász RG TC 50,267
2. Csepeli RG Club 47,683
3. KTC-Vuelta SE 45,750
4. Pécsi RG SE 43,367
5. KFK SE 42,550
6. Limes Szabadidős SE 41,717
7. Kertvárosi SE 41,484
8. Hegyvidék SE 40,733
 

Gyermek 1 kategória egyéni

MAGYAR KUPA Gyermek 1 CSB

1. MTK 86,217
2. KFK SE 76,766
3. Hegyvidék SE 70,034
4. Óbuda-Kalász RG TC 68,333
5. Csepeli RG Club 67,700
6. KTC-Vuelta SE 66,067
7. Pécsi RG SE 59,368
8. Limes Szabadidős SE 56,199

Serdülő kategória egyéni

MAGYAR KUPA SERDÜLŐ CSB

1. MTK 79,500
2. Pécsi RG SE 78,750
3. Hegyvidék SE 74,000
4. Óbuda-Kalász RG TC 73,150
5. Csepeli RG Club 72,650
6. KTC-Vuelta SE 66,100


Junior kategória egyéni

MAGYAR KUPA Junior CSB

1. Óbuda-Kalász RG TC 91,167
2. KFK SE 86,868
3. MTK 86,067
4. Csepeli RG Club 76,450
5. KTC-Vuelta SE 75,351
6. Gloriett SE 66,034
7. KTC-Vuelta SE 64,167


Felnőtt kategória egyéni

MAGYAR KUPA FELNŐTT CSB

1. Óbuda-Kalász RG TC 102,616
2. MTK 102,083
3. Pécsi RG SE 78,131
4. KTC-Vuelta SE 69,316


Berczik Sára Országos Bajnokság eredményei

2013. május 24-26. Nagyatád

Eredmények

Vidékbajnokság Junior, Felnőtt eredményei

2013.05.11. Budapest

Felnőtt A kategória

Junior A kategória

Vidékbajnokság Eredményei

2013. 05. 3-5. Nagyatád

Május 4. szombat: gyermek 2A, gyermek 1B, Junior B, Felnőtt B kategória

Május 5. vasárnap: gyermek 2B, gyermek 3, serdülő B kategória

Gratulálok a gyönyörű eredményekhez!!! :)

Budapesti Suliolimpia Eredményei

2013.04.26. Csepel

gyermek 2 korcsoport eredményei

Budapesti Diákolimpia Eredményei

2013.04.21. Csepel

1. korcsoport eredményei

2. korcsoport eredményei

3. korcsoport eredményei

4. korcsoporteredményei

 

Eredmények 2012

Heni néni emlékverseny

2012. december 1. Mogyoród

C kategória eredményei innen>>> tölthetők le

Gyermek 1A és 2A kategóriák eredményei innen>> tölthetők le

Gyermek 1B és 2B kategóriák eredményei innen>>> tölthetők le

Gyermek 3 kategória eredményei innen>>> tölthetők le

Junior A és B kategóriák eredményei innen>>> tölthetők le

Felnőtt A és B eredményei innen>>> tölthetők le

Összesített eredmények innen>>> tölthetők le

 

Országos Bajnokság együttes kéziszer-csapat

2012.11.24. Mogyoród

Gyermek 3 kategória eredményei

Gyermek 2/B kategória eredményei

Gyermek 2/A kategória eredményei

Gyermek 1/A kategória eredményei

Gyermek 1/B kategória eredményei

Serdülő A kategória eredményei

Serdülő B kategória eredményei

Junior A kategória eredményei

Junior B kategória eredményei

Felnőtt A kategória eredményei

Felnőtt B kategória eredményei

 

Magyar Kupa Együttes kéziszer-csapatverseny

2012.11.18. Mogyoród

Gyermek 3 kategória eredményei

Gyermek 2/B kategória eredményei

Gyermek 2/A kategória eredményei

Gyermek 1/A kategória eredményei

Gyermek 1/B kategória eredményei

Serdülő A kategória eredményei

Serdülő B kategória eredményei

Junior A kategória eredményei

Junior B kategória eredményei

Felnőtt A kategória eredményei

 

KTC-Vuelta Kupa

2012. október 20. Mogyoród

Gyermek 3 kategória eredményei

Gyermek 2/B kategória 2003-as és 2004-es eredményei

Gyermek 2/A  és 1/A kategória eredményei

Gyernek 1/B kategória eredményei

Serdülő kategória eredményei

Junior kategória eredményei

Vidékbajnokság

2012.május 4-6. Mogyoród

Gyermek 3 kategória csapat, összetett eredmények

Gyermek 2/B kategória csapat, összetett, szerenkénti eredmények

Gyermek 2/A kategória csapat, összetett, szerenkénti eredmények

Gyermek 1/B kategória csapat, összetett, szerenkénti eredmények

Serdülő B kategória csapat, összetett, szerenkénti eredmények

Junior B kategória csapat, összetett, szerenkénti eredmények

Junior A kategória csapat, összetett, szerenkénti eredmények

Felnőtt B kategória csapat, összetett, szerenkénti eredmények

Felnőtt A kategória csapat, összetett, szerenkénti eredmények.

Super Cup

2012. április 20-22. Mogyoród

Eredmények itt tölthetők le.

Pest megyei Berczik Sára emlékverseny

2012. április 14-15. Taksony

Kezdő kategóriák eredményei.

Haladó kategóriák eredményei.

Minden kategóriában az arany jelvényesek ( egyéniben és csapatban) továbbjutottak az országos versenyre, amely 2012. május 12-13-án Nagyatádon kerül megrendezésre.

Gratulálunk minden Versenyzőnknek!

Budapesti regionális diákolimpia

2012. április 1. Csepel

B/1 kategória eredményei.

B/2 kategória eredményei.

B/3 kategória eredményei.

B/4 kategória eredményei.

B/6 kategória eredményei.

Pest megyei suli és diákolimpia

2012 március 24. Tököl

Eredmények itt tölthetők le.

Minden kategóriában az első 6 versenyző továbbjutott a júniusi 8-10 -én Balatonon megrendezésre kerülő Országos Diákolimpiára.

Gratulálunk!

 

Eredmények 2011

Országos Bajnokság együttes kéziszercsapat bajnokság

2011. december 3. Győr

Csapat eredmények itt tölthetők le.

Gratulálunk minden csapatunknak!

Magyar Kupa együttes kéziszercsapat bajnokság

2011. november 26. Makó

Csapat eredmények itt tölthetők le.

Országos Bajnokság serdülő, junior, felnőtt kategóriák eredményei

2011. november 4-6. Csepel, Soroksár

Serdülő A kategória csapat, egyéni, szerenkénti eredmények

Junior B kategória csapat, egyéni, szerenkénti eredmények

Felnőtt B kategória csapat, egyéni, szerenkénti eredmények

Gratulálunk a gyönyörű eredményekhez!

Országos Bajnokság gyermek kategóriák eredményei

2011. október 22-23. Soroksár

Gyermek 3 kategória csapat, egyéni, szerenkénti eredmények

Gyermek 2/B kategória csapat, egyéni, szerenkénti eredmények

Gyermek 1/B kategória csapat, egyéni, szerenkénti eredmények

Gratulálunk a gyönyörű eredményekhez!

MK egyéni csapat eredményei

2011. október

Gyermek 2. eredmények

Junior eredmények

Felnőtt eredmények

Serdülő egyéni eredmények, szerenkénti eredmények

Pest Megyei Bajnokság eredményei

2011. október 2. Törökbálint

Eredmények "A", "B", "C" kategóriákban

Pécs Cup nemzetközi verseny

2011. szeptember 10-11. Pécs

1998.A kategória eredmények

Országos suli- és diákolimpia eredményei

2011. június 11-12. Pécs

Suli olimpia eredményei "A" kategória

Diákolimpia eredményei "B" kategória

Csoportos gimnasztika eredményei

Gratulálunk a szép eredményekhez!!!

Tavasz Kupa Együttes kéziszercsapat verseny

2011. június 5. Budapest

Felnőtt eredmények

Junior eredmények

Serdülő eredmények

Gyermek 1 eredmények

Gyermek 2 eredmények

Gyermek 3 eredmények

MINDEN CSAPATUNKNAK GRATULÁLUNK!!!

Berczik Sára Országos döntő eredményei

2011. május 27.-29. Nagyatád

Kezdő eredmények

Haladó eredmények

Vidékbajnokság 2011.05.6-8. Kozármisleny

2011.05.06. péntek: serdülő/b, gy/2a, gy/3, gy/2b eredményei itt tölthetők le.

2011.05.07. szombat: gy/1b, gy/1a, serdülő/a eredményei itt tölthetők le.

2011.05.08. vasárnap: junior/b, junior/a, felnőtt/b, felnőtt/a eredményei itt tölthetők le.

Egyéni csapat eredmények itt.

Mindenkinek GRATULÁLUNK!

SZÉP VOLT LÁNYOK!

2011. Pest megyei Berczik Sára emlékverseny selejtező eredményei

Eredmények itt tölthetők le.

Minden kategóriában az aranyjelvényesek jutottak tovább a 2011 május 28-29-én  Nagyatádon megrendezésre kerülő országos döntőre.

Gratulálunk Mindenkinek!

2011. Budapesti suliolimpia eredményei

Gyermek 3 kategória eredményei

2011. Pest megyei suli és diákolimpia eredményei

Eredmények itt tölthetők le.

2011. Budapesti regionális diákolimpia eredményei

Gyermek 2 kategória eredményei

Gyermek 1 kategória eredményei

Serdülő kategória eredményei

Junior kategória eredményei

Felnőtt kategória eredményei

Minden kategória 1-6 helyezettje jut tovább az országos diákolimpiára.

 

Eredmények 2010

Pest Megyei Bajnokság 2010

2010. október 2-án a Pest Megyei RG Szövetség és a Vuelta Sportegyesület szervezte a Pest Megyei Bajnokságot a Gödöllői Egyetem sportcsarnokában.

Az eredmények

.XLS formátumban letölthetők itt >>>.

.PDF formátumban  letölthetők itt >>>.

 

Országos Bajnokság Selejzető

Együttes kéziszer-csapatverseny

 Időpont: 2010. május 30.

 Gyermek 3 kategória                  1. Bemutatás            2. Bemutatás             Összesen

 1. Gradex-Csata RG                      16,350                        15,925                        32,275

2. Csepeli RG Club                       13,150                        13,125                        26,275

3. Garantiqa Óbuda Kalász         13,125                        12,975                        26,100

4. Hegyvidék SE                             12,850                        12,750                        25,600

5. Sziget DSE                                 11,825                        11,575                        23,400

6. KFK SE                                       11,375                        11,200                        22,575

Gyermek 2 kategória

 1. Gradex-Csata RG                        18,275                        17,725                        36,000

2. Garantiqa Óbuda Kalász                   17,225                        17,375                        34,600

3. Hegyvidék SE”A”                           13,150                        14,225                        27,375

4. Szigetszentmiklósi TK                     14,425                        12,825                        27,250

5. KFK SE                                         13,150                        13,150                        26,300

6. Múzsa RSG SE                              13,300                        12,725                        26,025

7. Hegyvidék SE”B”                           13,125                        12,850                        25,975

8. Sziget DSE                                       12,550                        12,750                        25,300

Gyermek 1 kategória

1. Gradex-Csata RG                  20,425                        19,608                        40,033

2. Garantiqa Óbuda Kalász            19,150                        18,433                        37,583

3. Hegyvidék SE                              18,350                        18,242                        36,592

4. Csepeli RG Club                                 17,708                        18,142                        35,850

5. KFK SE                                         15,100                        17,367                        32,467

6. BDSE                                            14,217                        14,967                        29,184

7. Sziget DSE                           14,483                        14,617                        29,100

Serdülő kategória

1. Hegyvidék SE „A”                        20,300                        21,025                        41,325

2. Gradex-Csata RG                  20,775                        19,875                        40,650

3. Hegyvidék SE „B”                        15,450                        14,750                        30,200

4. Múzsa RSG SE                                 13,700                        14,700                        28,400

5. Vuelta SE                                     15,775                        12,300                        28,075

Junior kategória

1. Gradex-Csata RG                  21,233                        20,558                        41,791

2. Hegyvidék SE                              19,975                        20,758                        40,733

3. Garantiqa Óbuda Kalász            16,125                        16,617                        32,742

4. BDSE                                            15,592                        14,625                        30,217

5. Sziget DSE                           12,967                        12,233                        25,200

Felnőtt kategória

1. Vuelta SE                                     21,950                        21,500                        43,450

2. Gradex-Csata RG                  19,525                        21,425                        40,950

3. Hegyvidék SE                              18,075                        16,975                        35,050

4. Sziget DSE                           15,775                        17,500                        33,275

 

 

 

 Vidékbajnokság 2010. április 30.- május 2. Dunaharaszti

Gyermek A/3 kategória

 

SULI OLIMPIA
2010. április 17.szombat
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
 
 
    B/II./II   szabad kötél összetett
1 Szakály Borbála Gödöllő Hajós Alfréd Ált.Isk. 16,1 17,825 33,925
2 Kovács Valentina Dunaharaszti Hunyadi János Ált.Isk. 15,075 14,841 29,916
3 Bordás Tamara Jászberény Gróf Apponyi Albert Ált.Isk. 13,55 14,1 27,65
 
 
 
    B/II./III   karika labda összetett
1 Li Glória Budaörs 1.számú Ált.Isk. 20,166 20,008 40,174
2 Osztobányi Lilla Budaörs Illyés Gyula Gimn. 17,808 18,75 36,558
3 Lakatos Réka Törökbálit Zimándy Ignác Ált.Isk. 18,25 18 36,25
4 Seregi Domonika Gödöllő Török Ignác Gimnázium 16,55 17 33,55
5 Veres Lilla Szigetszentmiklós Bíró Lajos Ált.Isk. 16,15 17,283 33,433
6 Szabó Szende Kistarcsa Szent István Ált.Isk. 16,5 16,391 32,891
7 Heizer Ágnes Budaörs Kesjár Csaba Ált.Isk. 16,758 15,441 32,199
    B/II./0   szabad
1 Juhász Adrienn Szigetszentmiklós József Attila Ált.Iskola 13,6
2 Kiss Kitti Szentenre Református Óvoda 13,499
3 Nemes Dorka Üröm Napraforgó Óvoda 13,157
4 Kosztyi Hanna Halásztelek Lámpás református Óvoda 12,333
5 Bársony Boglárka Dunavarsány Árpád Fejedelem Ált.Iskola 12,25

 

DIÁKOLIMPIA REGIONÁLIS DÖNTŐ
2010. április 17.szombat
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Eötvös utca 52.
 
    B/I./II   szabad kötél összetett
1 Dulganov Natasa Budaörs Hermann Ottó Ált.Isk. 14,591 15,525 30,116
2 Asbolt Eszter Anna Budaörs 1.számú Ált.Isk. 14,66 14,475 29,135
3 Molnár Dorottya Budaörs Hermann Ottó Ált.Isk. 13,866 14,441 28,307
4 Molnár Hanna Budaörs Hermann Ottó Ált.Isk. 13,65 14,041 27,691
5 Horváth Ágnes Budaörs Bleyer Jakab Ált.Isk. 14,383 13,208 27,591
6 Rozgics Viktória Tököl Weöres Sándor Ált.Isk. 13,575 13,516 27,091
7 Ináncsi Klaudia Szigetszentmiklós Kardos I.Ált.Isk. 14,235 12,25 26,485
8 Tóth Kata Üröm József Nádor Ált.Isk. 13,016 13,158 26,174
9 Árkai Anna Leányfalu Móricz Zs. Ált.Isk. 12,266 13,308 25,574
             
10 Szabad Alexandra Nagykovács   12,133 13,1 25,233
11 Juhász Dóra Szigetszentmiklós József Attila Ált.Isk. 12,225 12,183 24,408
12 Kollár-Nagy Athéna Jászberény Belvárosi Ált.Isk. 12,133 11,866 23,999
13 Kovács Eszter Szigetszentmiklós József Attila Ált.Isk. 11,633 11,116 22,749
14 Kollár Katalin Dunaharaszti Kőrösi Cs.S.Ált.Isk. 11,191 11,025 22,216
    B/I./IV   karika labda összetett
1 Tokai Fruzsina Budaörs Bleyer J.Ált.Isk. 18,308 16,258 34,566
2 Karcagi Laura Szigetszentmiklós Batthyány Kázmér Gimn. 16,416 15,958 32,374
3 Hungauf Sára Budaörs Mindszenthy J. Róm.Kat.Ált.Isk. 16,966 15,316 32,282
4 Antal Lilla Tököl Weöres S.Ált.Isk. 15,75 15,941 31,691
5 Baradlai Dóra Budaörs Illyés Gy.Gimn. 16,8 14,8 31,6
6 Ivanics Barbara Szigetszentmiklós Batthyány Kázmér Gimn. 16,383 15,216 31,599
7 Grandpierre Ivett Gyömrő Weöres S.Ált.Isk. 15,558 15,558 31,116
8 Bajnóczi Bettina Budaörs Illyés Gy.Gimn. 16,391 13,975 30,366
9 Eszenyi Zsuzsa Szigetszentmiklós Bíró Lajos Ált.Isk. 14,591 13,75 28,341
10 Stift Dalma Budaörs Illyés Gy.Gimn. 13,4 14,066 27,466
11 Dancs Adrienn Dunaharaszti Baktay Ervin Gimn. 14,133 13,033 27,166
12 Pintér Anna Szentendre II.Rákóczi F. Ált.Isk. 15,183 11,925 27,108
13 Szajkó Petra Tököl Weöres S.Ált.Isk. 12,766 12,241 25,007
14 Lovász Petra Veresegyház Fabriczius J.Ált.Isk. 12,675 11,933 24,608
    B/I./III   kötél labda összetett
             
1 Hováth Blanka Budaörs Mindszenty J.Római Kat.Ált.Isk. 15,083 15,716 30,799
2 Grandpierre Antónia Gyömrő Weöre S. Ált.Isk. 15 14,1 29,1
3 Mészáros Mercédesz Tököl Weöre S. Ált.Isk. 13,866 14,133 27,999
 
    B/I./V   karika szalag összetett
1 Ravasz Melinda Gödöllő Petőfi Sándor Gimn. 17,65 15,441 33,091
2 Sós Dóra Ráckeve Ady Endre Gimn. 15,633 15,216 30,849
3 Kovács Anett Eger Szilágyi Erzsébet Gimn. 15,916 14,616 30,532
 
 
    B/I./I    
1 Kovács Alíz Dunakeszi Fazekas M.Ált.Isk. 14,45
2 Lakatos Zille Törökbálint Zimándy Ignác Ált.Isk. 14,35
3 Anton Felícia Szigetszentmiklós József A.Ált.Isk. 13,7
4 Menyhárt Enikő Szigetszentmiklós Bíró Lajos Ált.Isk. 13,4
5 Szabó Liza Jászberény Nagyboldogasszony Kat.Ált.Isk. 12,8
6 Virág Melani Jászberény Szent István Egy.Gyak.Ált.Isk. 12,7
7 Nagy Patrícia Szigetszentmiklós Bíró Lajos Ált.Isk. 12,425
8 Júnia Brigitta Dunakeszi Kőrösi Cs.S Ált.Isk. 12,2
9 Bálint Evelin Szigetszentmiklós József A.Ált.Isk. 11,8
10 Versics Virág Szigetszentmiklós Bíró Lajos Ált.Isk. 11,55
11 Marinka Berta Szentendre Barcsay Jenő Ált.Isk. 10,975
12 Saiban Laura Rebeka Budakalász Kalász Suli Ált.Is. 10,85
13 Cammisa Flavia Szentendre II.Rákóczi F.Ált.Isk. 10,775

 

Budapesti RG Regionális Diákolimpia Eredményei

B II/0. korcsoport  
ssz. NÉV Terület Iskola szabad Érvényes
1. Borda Korina I. Százszorszép Óvoda 16,050 16,050
2. Gedeon Anna II. Számítástechnikai Á.I. 15,725 15,725
3. Keszi Natali I. JMK Óvoda 15,000 15,000
4. Köbli Emma II. Erkel Ferenc Á.I. 14,550 14,550
5. Györke Léna Anna I. Eötvös József Á.I. 14,050 14,050
6. Sarkadi Virág II. XIII.ker. Egyesített Óvoda 14,000 14,000
7. Tran Viktória II. Vass Lajos Á.I. 13,925 13,925
8. Nagy Gvendolin I. Gyermeksziget Montessori Óvoda 13,700 13,700
9. Cseh Zsófia III. Zöldliget Óvoda 13,550 13,550
10. Hais Dorottya II. XIII.ker. Egyesített Óvoda 13,050 13,050
11. Csatádi Petra I. Karinthy Frigyes Óvoda 12,850 12,850
12. Vida Vanda II. Narancs Óvoda 12,650 12,650
13. Szilágyi Gerda I. Szent Angéla Á.I. 12,600 12,600
14. Borbás Imola II. Hegedűs Géza Á.I. 12,550 12,550
15. Farkas Kitty III. Gymnastics Sportóvoda 12,450 12,450
16. Víg Jázmin Zsuzsanna III. Gyöngyszem Óvoda 12,450 12,450
17. Harmat Glória II. Herminka Óvoda 12,325 12,325
18. Csaba Luca III. Szivárvány Óvoda 12,100 12,100
19. Czili Kitti III. Gymnastics Sportóvoda 11,875 11,875
20. Csaba Lilla III. Szivárvány Óvoda 11,825 11,825
21. Szöllősi Bernadett I. Krúdy Gyula Á.I. 11,800 11,800
22. Szalay Tímea III. Gymnastics Sportóvoda 11,075 11,075
23. Tihanyi Zita III. Gyöngyszem Óvoda 10,875 10,875
24. Vukmir Andjela III. Gymnastics Sportóvoda 10,750 10,750
25. Csaba Emese III. Szivárvány Óvoda 10,650 10,650
26. Ódor Dalma I. Richter Gedeon Óvoda 10,050 9,850
B II/1. korcsoport
ssz. NÉV terület Iskola szabad karika összesen
1. Simon Tamara III. Brassó u. Á.I. 16,417 14,800 31,217
2. Földi Cintia II. Gullner Gyula Á.I. 15,833 14,850 30,683
3. Tímár Borbála III. Brassó u. Á.I. 14,775 14,917 29,692
4. Madarász Lolita III. Brassó u. Á.I. 14,450 14,775 29,225
5. Mogyorósi Virág I. Zippernovszky Á.I. 13,875 14,150 28,025
6. Asztalos Lili II. 1.sz. Etalonsport Á.I. 14,950 12,650 27,600
7. Ludányi Luca II. Brassó u. Á.I. 14,325 12,017 26,342
8. Szöllősi Brigitta I. Krúdy Gyula Á.I. 14,650 10,300 24,950
B II/2. korcsoport
  NÉV terület Iskola szabad kötél összesen
1. Mercz Flóra II. Brassó u. Á.I. 18,900 19,583 38,483
2. Kiss Boglárka II. Brassó u. Á.I. 18,600 19,825 38,425
3. Pigniczky Fanni II. Vörösmarty Mihály Á.I. 18,133 18,850 36,983
4. Varga Szonja III. 1.sz. Etalonsport Á.I. 16,917 18,883 35,800
5. Czirják Fanni I. 1.sz. Etalonsport Á.I. 17,000 17,158 34,158
6. Buzás Klaudia I. Pestszentlőrinci Német Á.I. 17,250 16,517 33,767
7. Katona Hanna III. Kossuth Lajos Á.I. 16,500 15,383 31,883
B II/3. korcsoport
ssz. NÉV terület Iskola karika labda összsen
1. Ludányi Laura III. Brassó utcai Á.I. 21,450 20,467 41,917
2. Vukovics Nóra III. 1.sz.Etalonsport Á.I. 18,192 16,700 34,892
3. Bundschuh Vera I. ELTE Gyak. Á.I. 18,758 15,567 34,325
4. Kiss Barbara II. Vajk-sziget Á.I. 16,392 17,733 34,125
5. Sipos Emma II. Pannónia Á.I. 18,425 15,700 34,125
6. Pethő Lili I. Fazekas Mihály Á.I.
Belépés
Elfelejtett jelszó