Vidékbajnokság 2018
2018.03.07. 10:20

Március 15-18. Somogyjád

Vidékbajnokság

2108. március 15-18. Somogyjád, Bogáti utca 1.

Időrend

március 15. csütörtök

10:30 Kapunyitás
11:00-12:00 Bírói értekezlet

11:50-12:00 Melegítés a versenyszőnyegen -  III. osztály serdülő - A csoport
11:55-12:00 Megnyitó
12:00-13:55 III. osztály serdülő - A csoport

13:55-14:05 Melegítés a versenyszőnyegen - III. osztály serdülő - B csoport

14:05-15:55 III. osztály serdülő - B csoport

16:10-16:45 Eredményhirdetés - III. osztály serdülő

16:35-16:45 Melegítés a versenyszőnyegen - III. osztály gyermek 1
16:45-18:00 III. osztály gyermek 1

18:15-18:45 Eredményhirdetés - III. osztály gyermek 1

Március 16. Péntek

6:30 Kapunyitás
7:30-8:00 Bírói értekezlet

7:50-8:00 Melegítés a versenyszőnyegen - II. osztály serdülő
8:00-9:40 II. osztály serdülő

9:40-9:50 Melegítés a versenyszőnyegen - II. osztály gyermek 1
9:50-10:40 II. osztály gyermek 1

11:00-11:30 Eredményhirdetés - II. osztály serdülő és II. osztály gyermek 1

11:00-11:30 Bírói értekezlet

11:20-11:30 Melegítés a versenyszőnyegen - II. osztály junior 1
11:30-13:50 II. osztály junior 1

13:50-14:00 Melegítés a versenyszőnyegen - II. osztály felnőtt
14:00-15:00 II. osztály felnőtt

15:15-15:45 Eredményhirdetés - II. osztály junior 1 és II. osztály felnőtt

15:15-15:45 Bírói értekezlet

15:35-15:45 Melegítés a versenyszőnyegen - I. osztály felnőtt és I. osztály junior 1
15:45-17:45 I. osztály felnőtt és I. osztály junior 1
labda gyakorlatok után 10 perc melegítés a versenyszőnyegen

17:45-17:55 Melegítés a versenyszőnyegen - III. osztály felnőtt
17:55-19:25 III. osztály felnőtt

19:40-20:00 Eredményhirdetés - I. osztály felnőtt, I. osztály junior 1 és III. osztály felnőtt

Március 17. szombat

6:30 Kapunyitás
7:30-8:00 Bírói értekezlet

7:50-8:00 Melegítés a versenyszőnyegen - II. osztály junior 2
8:00-10:10 II. osztály junior 2

10:10-10:20 Melegítés a versenyszőnyegen - gyermek 2
10:20-11:35 gyermek 2

11:45-12:15 Eredményhirdetés - gyermek 2 és II. osztály junior 2

11:45-12:15 Bírói értekezlet

12:05-12:15 Melegítés a versenyszőnyegen - I. osztály junior 2
12:15-14:45 I. osztály junior 2
labda gyakorlatok után 10 perc melegítés a versenyszőnyegen

15:00-15:30 Eredményhirdetés - I. osztály junior 2

15:00-15:30 Bírói értekezlet

15:20-15:30 Melegítés a versenyszőnyegen - I. osztály serdülő
15:30-19:10 I. osztály serdülő
kötél gyakorlatok után 10 perc melegítés a versenyszőnyegen

19:30-20:00 Eredményhirdetés - I. osztály serdülő

Március 18. vasárnap

6:30 Kapunyitás
7:30-8:00 Bírói értekezlet

7:50-8:00 Melegítés a versenyszőnyegen - I. osztály gyermek 1
8:00-8:50 I. osztály gyermek 1

9:00-9:20 Eredményhirdetés - I. osztály gyermek 1

9:10-9:20 Melegítés a versenyszőnyegen - III. osztály junior 2 - A csoport
9:20-11:30 III. osztály junior 2 - A csoport

11:30-11:40 Melegítés a versenyszőnyegen - III. osztály junior 2 - B csoport
11:40-13:50 III. osztály junior 2 - B csoport

14:20-15:00 Eredményhirdetés - III. osztály junior 2

14:30-15:00 Bírói értekezlet

14:50-15:00 Melegítés a versenyszőnyegen - III. osztály junior 1
15:00-17:35 III. osztály junior 1

17:50-18:20 Eredményhirdetés - III. osztály junior 1, program zárása

Belépés
Elfelejtett jelszó