Berczik Sára Emlék Kupa Pest Megye
2018.04.06. 11:18

Időpont: 2018április 14-15.

Helye: Monor Városi Sportcsarnok 2200 Monor Balassa Bálint u. 5-7 

Időrend szombat:

8:00 Kapunyitás
8:50 - 9:50 Bírói értekezlet

9:50 - 9:55 Ünnepi megnyitó - dr. Zsombok László, Monor polgármestere
9:55 - 10:00 Ünnepi megnyitó - Ócsai István, Monor SE elnöke

10:00 - 10:10 Melegítés a versenyszőnyegen
10:10 - 11:35 BSEK - serdülő - A csoport

11:35 - 11:45 Melegítés a versenyszőnyegen
11:45 - 13:10 BSEK - serdülő - B csoport

13:10 - 13:20 Melegítés a versenyszőnyegen
13:20 - 14:35 BSEK - serdülő - C csoport

14:35 - 14:50 Szünet, ebédszünet

14:50 - 15:20 Bírói értekezlet

14:50 - 15:10 Eredményhirdetés

15:10 - 15:20 Melegítés a versenyszőnyegen
15:20 - 17:15 BSEK - junior 2 - A csoport

17:15 - 17:25 Melegítés a versenyszőnyegen
17:25 - 19:20 BSEK - junior 2 - B csoport

19:20 - 19:30 Melegítés a versenyszőnyegen
19:30 - 19:45 BSEK - felnőtt

20:00 - 20:30 Eredményhirdetés

Időrend vasárnap:

8:00 Kapunyitás
9:00 - 10:00 Bírói értekezlet

9:45 - 10:00 Melegítés a versenyszőnyegen
10:00 - 10:03 Diákolimpia - Kelet-Magyarország - csoportos gimnasztika VI. korcsoport
10:02 - 10:08 Diákolimpia - Kelet-Magyarország - csoportos gimnasztika V. korcsoport
10:08 - 10:15 Diákolimpia - Nyugat-Magyarország - csoportos gimnasztika VI. korcsoport

10:15 - 10:25 Melegítés a versenyszőnyegen
10:25 - 12:20 BSEK - junior 1

12:20 - 12:40 Szünet, ebédszünet

12:40 - 13:10 Bírói értekezlet

12:40 - 13:10 Eredményhirdetés

13:10 - 13:20 Melegítés a versenyszőnyegen
13:20 - 13:30 Diákolimpia - Kelet-Magyarország - csoportos gimnasztika IV. korcsoport
13:30 - 13:45 Diákolimpia - Kelet-Magyarország - csoportos gimnasztika III. korcsoport

13:45 - 13:55 Melegítés a versenyszőnyegen
13:55 - 15:30 BSEK - gyermek 1

15:30 - 15:40 Szünet

15:40 - 16:00 Eredményhirdetés

16:00 - 16:10 Melegítés a versenyszőnyegen
16:10 - 16:22 Diákolimpia - Kelet-Magyarország - csoportos gimnasztika II. korcsoport
16:22 - 16:30 Diákolimpia - Kelet-Magyarország - csoportos gimnasztika I. korcsoport

16:30 - 16:40 Melegítés a versenyszőnyegen
16:40 - 17:00 BSEK - gyermek 2

17:00 - 17:15 Szünet

17:15 - 17:45 Eredményhirdetés

17:45 Program zárása

Belépés
Elfelejtett jelszó