Gloriett Kupa
2019.03.04. 15:40

2019. március 7- 10.

Időrend

Csütörtök Kapunyitás:09:30

11:00-12:25 Felnőtt II. osztály
12:25-12:35 Melegítés a szőnyegen
12:35-13:45 I.osztály gyermek 2, gyermek 1, serdülő
13:45-13:55 Melegítés a szőnyegen
13:55-14:55 I.osztály junior 1, felnőtt
14:55-15:05 Melegítés a szőnyegen
15:05-15:35 Eredményhirdetés
15:35-17:05 II.osztály serdőlő+ II.osztály gyermek 1
17:05-17:15 Melegítés a szőnyegen
17:15-17:45 Eredményhirdetés
17:45-18:30 III.osztály gyermek 1
18:30-18:40 Melegítés a szőnyegen
18:40-19:00 Eredményhirdetés
19:00-20:20 II.osztály junior 1
20:30-20:45 Eredményhirdetés

Péntek Kapunyitás: 08:30

10:00-11:45 II.osztály Junior 2
11:45-11:55 Melegítés a szőnyegen
11:55-12:20 Eredményhirdetés
12:20-13:50 III.osztály junior 2 "A" csoport
13:50-14:00 Melegítés a szőnyegen
14:00-15:30 III.osztály junior 2 "B" csoport
15:30-15:40 Melegítés a szőnyegen
15:40-16:05 Eredményhirdetés
16:05-17:15 Szabadidő 1. szint junior 2 "A" csoport
17:15-17:25 Melegítés a szőnyegen
17:25-18:35 Szabadidő 1. szint junior 2 "B" csoport
18:35-18:45 Melegítés a szőnyegen
18:45-19:55 Szabadidő 1. szint junior 2 "C" csoport
20:05-20:20 Eredményhirdetés

Szombat Kapunyitás: 7:00

08:30-10:05 III. osztály serdülő "A" csoport
10:05-10:15 Melegítés a szőnyegen
10:15-11:50 III. osztály serdülő "B" csoport + Szabadidő 2. serdülő csapat
11:50-12:00 Melegítés a szőnyegen
12:00-12:20 Eredményhirdetés
12:20-13:10 Szabadidő 1. szint Felnőtt+ Szabadidő 2. szint junior 2 és Felnőtt trió + szi 2. duó serdülő
13:10-13:20 Melegítés a szőnyegen
13:20-14:20 III.osztály Felnőtt
14:20-14:30 Melegítés a szőnyegen
14:30-15:00 Eredményhirdetés
14:55-15:40 Szabadidő 1. szint gyermek 2
15:40-15:50 Melegítés a szőnyegen
15:50-17:00 Szabadidő 1. szint gyermek 1
17:00-17:10 Melegítés a szőnyegen
17:10-17:30 Eredményhirdetés
17:30-19:05 III.osztály junior 1
19:15-19:35 Eredményhirdetés

Vasárnap Kapunyitás: 7:00

08:30-9:50 Szabadidő 1. szint Serdülő 2008 "A" csoport
09:50-10:00 Melegítés a szőnyegen
10:00-11:20 Szabadidő 1. szint Serdülő 2008 "B" csoport + Szabadidő 2. szint gyermek 1 trió+ Szabadidő 2. szint serdülő trió
11:20-11:30 Melegítés a szőnyegen
11:30-12:00 Eredményhirdetés (szi2 és serdülő 2008)
12:00-13:30 Szabadidő 1. szint Serdülő 2009 "A" csoport
13:30-13:40 Melegítés a szőnyegen
13:40-15:10 Szabadidő 1. szint Serdülő 2009 "B" csoport
15:10-15:20 Melegítés a szőnyegen
15:20-15:40 Szabadidő 2. szint duók ( minden korosztály kivéve szi 2 serdülő duó)+ szabadidő 2. szint csapat gyermek 1
15:40-15:50 Melegítés a szőnyegen
15:50-16:20 Eredményhirdetés
16:20-17:40 Szabadidő 1. szint junior 1 "A" csoport
17:40-17:50 Melegítés a szőnyegen
17:50-19:10 Szabadidő 1. szint junior 1 "B" csoport
19:20-19:40 Eredményhirdetés

 

Sorsolás letölthető innen>>>

Belépés
Elfelejtett jelszó