Budapesti és Kelet-Mo.-i diákolimpia
2019.03.07. 15:03

2019. március 20-22.

 

Időrend

2019. március 20., szerda

7:00 Kapunyitás
8:00 - 9:00 Bírói értekezlet
9:00 - 9:05 DO - BP - csoportos gimnasztika
9:05 - 9:30 DO - BP - 1. kcs - egyéni - II. osztály
9:35 - 10:55 DO - BP - 2. kcs - egyéni - II. osztály
11:00 - 11:20 DO - BP - 0. kcs és 1. kcs - egyéni - I. osztály
11:25 - 12:00 DO - BP - 2. kcs - egyéni - I. osztály
12:00 - 12:15 Ünnepi köszöntő
12:15 - 12:50 Eredményhirdetés
12:55 - 14:40 DO - BP - 3. kcs - egyéni - II. osztály
14:45 - 15:05 DO - BP - 4. kcs - egyéni - I. osztály
15:15 - 15:30 Eredményhirdetés
15:35 - 17:20 DO - BP - 4. kcs - egyéni - II. osztály
17:30 - 17:40 Eredményhirdetés
17:45 - 19:00 DO - BP - 5. kcs és 6. kcs - egyéni - III. osztály
19:05 - 19:35 DO - BP - 6. kcs - egyéni - II. osztály
19:40 - 20:15 DO - BP - 5. kcs - egyéni - I. osztály
20:20 - 21:05 DO - BP - 5. kcs - egyéni - II. osztály
21:10 - 21:30 Eredményhirdetés


2019. március 21., csütörtök

7:00 Kapunyitás
8:00 - 9:00 Bírói értekezlet
9:00 - 12:30 DO - BP - 2. kcs - egyéni - III. osztály
12:45 - 13:05 Eredményhirdetés
13:05 - 15:50 DO - BP - 3. kcs - egyéni - III. osztály
16:00 - 16:15 Eredményhirdetés
16:15 - 17:25 DO - BP - 1. kcs - egyéni - III. osztály
17:25 - 18:00 DO - K - 1. kcs - egyéni - III. osztály
18:00 - 18:15 Eredményhirdetés
18:15 - 20:15 DO - BP - 4. kcs - egyéni - III. osztály
20:30 - 20:45 Eredményhirdetés


2019. március 22., péntek

7:00 Kapunyitás
8:00 - 9:00 Bírói értekezlet
9:00 - 9:25 DO - K - minden korcsoport - egyéni - I. osztály
9:25 - 9:45 DO - K - 1. kcs és 3. kcs - egyéni - II. osztály
9:45 - 10:30 DO - K - 2. kcs - egyéni - II. osztály
10:30 - 11:10 DO - K - 4. kcs - egyéni - II. osztály
11:10 - 11:40 DO - K - 5. kcs és 6. kcs - egyéni - II. osztály
11:40 - 11:50 Ünnepi köszöntő
11:50 - 12:15 Eredményhirdetés
12:15 - 13:00 DO - K - csoportos gimnasztika
13:10 - 13:20 Eredményhirdetés
13:20 - 15:40 DO - K - 2. kcs - egyéni - III. osztály
15:50 - 16:00 Eredményhirdetés
16:00 - 18:35 DO - K - 3. kcs - egyéni - III. osztály
18:45 - 18:55 Eredményhirdetés
18:55 - 20:05 DO - K - 4. kcs - egyéni - III. osztály
20:05 - 20:30 DO - K - 5. kcs és 6. kcs- egyéni - III. osztály
20:45 - 21:00 Eredményhirdetés

 

A Sorsolások letölthetők a INNEN>>>

 

Belépés
Elfelejtett jelszó