A kétszeres szakaszgyőztes marokkói versenyzővel erősítünk a Tour de Hongrie-ra!
2018.07.16. 13:11

A marokkói Amine Galdoune Ahmed 2016-ban két szakaszt is nyert a Tour de Hongrie-n, idén a Kőbánya Cycling Team versenyzőjeként indulhat, és érhet el kiváló eredményt a hajrákon!

A 22 éves marokkói állampolgárságú és származású sprinter Bergamóban él gyerekkora óta, édesapja már szintén Olaszországban bringázott. 2016-ban 20 évesen nyert két szakaszt a Tour de Hongrie-n, és azóta a hazánkon is áthaladó Charpatian Couriers Race-en (U23-as körverseny) is elkönyvelt győzelmeket, akárcsak a Marokkói Körversenyen.

Olaszországban a Delio Gallina csapatát erősíti, de augusztus 1-jétől „stagistaként” a Kőbánya Cycling Team versenyzője is lesz egyben, így magasabb kategóriás viadalokon is indulhat majd, mint azt olasz csapata színeiben tehetné, így például részt vehet az UCI 2.1 kategóriás Tour de Hongrie-n, ahol természetesen idén is a szakaszsiker lesz a cél. Ráadásul magyar continental csapat színeiben!